FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 1575 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
to czasem dobija....wnerwia by造 
[powiadom znajomego]    
Autor "to czasem dobija....wnerwia by造"   

batmandio
 Wys豉na - 15 stycze 2008 14:19        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

rozpoczynacie zwi您ek z czasem poznajecie rodzine partnera , poznajecie znajomych , poznajecie jego 篡cie. Wiecie ze was kocha, ufacie mu i wszystko sie wydaje by po jakim czasie na dobrej drodze do wsp鏊nego d逝窺zego 篡cia
ale....

m鎩 przyk豉d : by貫m z dziewczyn i si rozstali鄉y ca趾owicie kontakt zerwany (nie widzia貫m jej, nie wiedzia貫m co si z ni dzieje, nie obchodzi這 mnie to) po 3 latach zeszli鄉y sie ponownie jakby zupe軟ie na nowo w mi璠zy czasie ona mia豉 ch這paka kt鏎y ponad rok by z ni

wiele os鏏 poznaje zakocha si i ma powa積e plany ze swoimi partnerami (prawda przesz這嗆 nas nie obchodzi tylko przysz這嗆) ale pytanie

Jak reagujecie? Co czujecie? Czy macie takie sytuacje 瞠 ....

.....mama partnera cie czasem myli
.....siostra m闚i ci po imieniu by貫go
.....otoczenie nie wierzy ze b璠ziecie razem m闚i 瞠 ona wr鏂i do niego
....i czasem wasz partner z czystego przypadku si myli w powiedzeniu imienia twojego

znam by貫go i to spoko kole wiem 瞠 to koniec mi璠zy nimi cho on j nadal kocha i mam zaufanie do niej 瞠 nie wr鏂 do siebie bo mam swoje powody by tak s康zi jednak gryz czasami takie sytuacje

.....czasami mo積a sie poczu 瞠 wszyscy na ciebie patrz jak na jakie zast瘼stwo zw豉szcza ze otoczenie partnera jest dla mnie nowe a ich znajomi byli wsp鏊nymi znajomymi

Zmieniony przez - batmandio w dniu 2008-01-15 14:20:53

Zmieniony przez - batmandio w dniu 2008-01-15 14:21:06

Sweet69
 Wys豉na - 15 stycze 2008 14:36      [zg這szenie naruszenia]

ile trwa wasz zwi您ek obecny?

Ekspert -

Redx
 Wys豉na - 15 stycze 2008 14:36      [zg這szenie naruszenia]

"znam by貫go i to spoko kole wiem 瞠 to koniec mi璠zy nimi cho on j nadal kocha i mam zaufanie do niej 瞠 nie wr鏂 do siebie bo mam swoje powody by tak s康zi jednak gryz czasami takie sytuacje "

砰cie jest pe軟e niespodzianek, pami皻aj. Czasem co co wydaje si oczywiste to tak na prawd nie jest. B康 czujny.

Znawca -

batmandio
 Wys豉na - 15 stycze 2008 14:47      [zg這szenie naruszenia]

trwa 10 miesiecy obecny

Redx wiem zawsze ten 1% nie ufno軼i jest

Zmieniony przez - batmandio w dniu 2008-01-15 14:50:00

Sweet69
 Wys豉na - 15 stycze 2008 14:55      [zg這szenie naruszenia]

10 miesiecy i dalej si mama z siostr myl?
troch 瘸l

w ka盥ym razie uwa瘸m, 瞠 najwa積iejsze jest to, 瞠 ona chce z toba by, bez wzgledu na to co m闚i otoczenie, jak poczujesz si pewnie w zwi您ku to zaczniesz olewa 瞠 myl im sie imiona itd.

Ekspert -

GoldenEyes
 Wys豉na - 15 stycze 2008 14:59      [zg這szenie naruszenia]

je郵i rodzina akceptowa豉 by貫go i wi您a豉 z nim powa積e plany co do c鏎ki,to raczej nie jest nadzwyczajne zjawisko,瞠 do nowego partnera nie od razu si przyzwyczajaj
najwa積iejsze s wasze relacje

.....mama partnera cie czasem myli
.....siostra m闚i ci po imieniu by貫go

nieprzyjemne,ale idzie prze篡,chocia ostro wy豉muje z r闚nowagi

.....otoczenie nie wierzy ze b璠ziecie razem m闚i 瞠 ona wr鏂i do niego

sytuacja niekomfortowa,ale nie da si zmieni od razu opinii innych
o ile otoczenie przez takie myslenie nie wp造wa na c鏎ke to jeszcze nie jest nagorzej-zle je郵i pojawiaj sie w niej watpliow軼i i zastanawia si powaznie nad ich pogl康ami

....i czasem wasz partner z czystego przypadku si myli w powiedzeniu imienia twojego

wg mnie --->NIEDOPUSZCZALNE

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2008-01-15 15:00:17

"Nawet najwi瘯sze prawdy mog okaza si jeszcze tylko fa連zywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

VidaL
 Wys豉na - 16 stycze 2008 14:26      [zg這szenie naruszenia]

Wszystko poza tymi pomy趾ami partnera mia豚ym w dupie.

Ca豉 reszta to dla mnie niepotrzebne zawracanie sobie dupy

Ekspert -

bf_stan
 Wys豉na - 16 stycze 2008 16:12      [zg這szenie naruszenia]

staraj sie nie myslec za wiele o tym
a za pomylke panny - foch a co!

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

Kuba1791
 Wys豉na - 16 stycze 2008 16:43      [zg這szenie naruszenia]

TO ju przesada albo jej przypominasz by貫go albo po prostu potrzebuje jakiego ma這 wa積ego cialka do poprzytulania

Bo nikt nie ma dosy baletu mi這軼i : ]

valencia
 Wys豉na - 16 stycze 2008 20:03      [zg這szenie naruszenia]

Za te pomylki odnosnie bylego to moglbys a nawet powinienes ja raz a dobrze tak zje.bac, tak opier.dolic, ze w ogole zapomni jak tamten koles sie nazywal :) Focha konkretnego dac i tyle... Potrzebna nauczka jest w takich przypadkach.

batmandio
 Wys豉na - 16 stycze 2008 21:16      [zg這szenie naruszenia]

nie no kurde sam tez sie pomyle bo mowie np w jakim stylu co do jakiej cz瘰to m闚i貫m i mi sie pomyli do ale nie tak cz瘰to u niej zdarza sie to par razy w tygodniu konkretna rozmowa na ten temat b璠zie i cala sprawa wobec niego trzeba do ko鎍a zamkn望 a rodzina no co zrobi mieli plany jasne ze mieli na pewno kole ma lepsze perspektywy finansowe na przysz這嗆 ale jestem z ni ona ze mn nie dla kasy tylko z mi這軼i

przekona jako rodzin ze to naprawd to bo czasami nie dowierzaj ze my b璠ziemy razem a by造 sie jakby nie by這 obraca woko這 ca貫go towarzystwa (mamy tez)a z przesz這軼i jako trzeba sobie poradzi chyba i z otoczeniem i ufa swojej polowce

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

to czasem dobija....wnerwia by造

Strony: 1 2

Warto przeczyta: przetrwa rozstranie ;( | Czas pokochania | Co to znaczy? | Pytanie do facet闚 - jakie uczucia towarzysza wam podczas przezywania mi這軼i? | Jak d逝go trwa mi這嗆? | nie wiem co myslec/robic | potrzebna rada | Zaj皻a | Poradzicie cos? | tylko ja tak mam?? | Akty | a jednak cos poczulem :) | Dziwna dziewczyna. | Per aspera ad astra? | rywalizacja z jego najlepszym kumplem | Poca逝nki ale dopiero po 郵ubie... | rinokot zdj璚ia | gaz z zapalniczki | nie moge odblokowac noki 6300 | ukrycia | kursy przygotowawcze | princes | joanna mucha | burak fotki | street workout | noclegi | beata | beata chmielowska | beata tadla | sex w aucie | dyktafon | sposoby na opuchlizne palca | isis | dziewczyna w rajstopach | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.