FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2966 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
tolerancja i skutki uboczne kody 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "tolerancja i skutki uboczne kody"   

boeing747
 Wysłana - 8 marzec 2015 22:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam,
od jakiegoś czasu przyjmuję kodeinę, mam dostęp do tabletek bez dodatków, dziennie 2 x 300mg

tolerancja rośnie z tygodnia na tydzień
jak zaczynałem to 150mg robiło mnie bardzo dobrze i na długo, teraz 300mg robi tak samo
robiłem miesięczną przerwę - mało co pomogło, tolerancja prawie taka sama
próbowałem zmniejszyć tolerancję przy pomocy dxm (2 plateau co tydzień przez 2 miesiące) - efekt był super, ale nienawidzę fazy po tym, znowu 150mg kody dobrze robiło, ale kilka tygodni i znów dawka musiała wzrosnąć do 300mg
jest jakiś sposób żeby wzmocnić działanie kody albo zmniejszyć szybko tolerancję?

ze skutkami ubocznymi typu reakcja alergiczna sobie radzę - przyjmuję antyhistaminy
uzależnienie nie wchodzi w grę, bez problemu mogę odstawić w każdje chwili ale lubię ten typ fazy i dlatego biorę
jedyny problem to zaparcia - po kilkudniowym ciągu ciężko mi się zesrać, jak temu zaradzić?

nie pouczajcie mnie "nie cpaj tego" itp
wszystko jest dla ludzi byle z głową

pozdr

NrG
 Wysłana - 9 marzec 2015 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

uzależnienie nie wchodzi w grę, bez problemu mogę odstawić w każdje chwili

He, he, ile razy już to słyszałem Każdy tak mówi, ale 99% ludzi, którym się to podoba, w******la się coraz bardziej i potem są płacze, bo skręty coraz mocniejsze.
Opiaty to bilet w jedną stronę, nie ma co się łudzić. Sam mam z tym problem, więc mówię na własnym przykładzie... kilka lat temu też brałem kodę "rekreacyjnie" co kilka tygodni, a teraz ciągi na silniejszych opio i uciekanie przed skrętem.

Byle z głową? Jak się ma głowę to się w ogóle nie zaczyna zabawy z opiatami, bo to właśnie nie jest zabawa. Jest całą masa innych dragów, które nie uzależniają fizycznie. Skoro już robisz ciągi kilkudniowe to daję Ci kilka miesięcy i będziesz kołować sobie mocniejsze opio i robić wszystko, żeby Cię skręt nie dopadł.

Tyle ode mnie, a o wzmacnianiu kody masz pełno info na innym forum, wystarczy w google wpisać.

BTW. U mnie największym skutkiem ubocznym brania kody jest roz***any żołądek (właśnie z powodu probemów ze sraniem po kodzie) i pewnie już mam jakieś wrzody.

Zmieniony przez - NrG w dniu 2015-03-09 18:29:43

.

Znawca -

riczu
 Wysłana - 2 kwiecień 2015 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

"uzależnienie nie wchodzi w grę, bez problemu mogę odstawić w każdje chwili ale lubię ten typ fazy i dlatego biorę"

Czyli już jesteś wje**ny, jak możesz przerwać w każdej chwili to zrób to teraz i nigdy nie wracaj bo będzie jak pisze kolega NrG. Zrób to dla siebie.

Ludzie myślą, że koda jest lajtowa, bo można ją legalnie kupić, bo jest najsłabszym opio, ale jak doszedłeś do kilkudniowych ciągów to już widzę jak będziesz szukał klepliwego maku do PST albo kminił skądś tramca... Jedynym ratunkiem dla kogoś kto przekroczył ten próg przy pierwszym spróbowaniu jest tej fazy nie polubić. I ch*j w skręta, zawsze można przecierpieć ale najgorsze jest to, co opiaty robią z głową. Szanuj się, jeśli masz jakiekolwiek życiowe perspektywy to taka zabawa, jeśli nawet nie zniszczy ci życia to na pewno znacznie je utrudni.

Piszesz, żeby Ci nie cisnąć "nie ćpaj tego", że wszystko jest dla ludzi, byle z głową, ale z tego co piszesz, to gdzieś już tą głowę pogubiłeś po drodze... Życzę Ci powodzenia i szczerego dojścia do odpowiednich wniosków. Pozdrawiam.

INSOMNIA
 Wysłana - 5 kwiecień 2015 17:51       [zgłoszenie naruszenia]

Kodeina to straszne gówno.
Ja przez to straciłem za***istą pracę.
Znałem wszystkie całodobowe apteki we Wrocławiu (bo wiecej jak 2 opakowania nie chca sprzedawac) i rano spoznialem sie do roboty.
Nie mowiac juz o kosztach:
opakowanie w najtanszej aptece 6,50
srednio chcą 7,50zl
dziennie szlo po 8 opakowan
wystarczy policzyc ile miesiecznie idzie na to zyebane uzaleznienie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

tolerancja i skutki uboczne kody

Warto przeczytać: Brown Sugar ? | Abstyn - co wiecie na ten temat? | od jutra rzucam fajki... | A co to za narkotyczna roślina? | Czy jak bierzesz narkotyki czy potrafisz przestać? | środki nasenne a drugi dzień | okres abstynencji | tramal a badania hormonalne | czy jestem inny %-) ?? | Palenie a rzucanie.... | Uzależnienie... | Blanty a serducho ? | 11 mln Euro | Liscie bielunia... | Stuffiki | uzaleznienia - ciekawy artykul | kuchnia mazowiecka | edyp | czlowiek istota nieznana | plan | ocimum gratissimum | soon | Tessu | sabina szolc | caliber | minete | minetke | gotuj z | wieczór | muzyka wieczór | Edyta Olszówka | czołgu | gitara | prawo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.