FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9317 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
trójkątny związek 
[powiadom znajomego]    
Autor "trójkątny związek"   

VLAD.IV
 Wysłana - 3 listopad 2005 09:35      [zgłoszenie naruszenia]

Kaczogród nie Kaczogród... ale faktem jest, że najbardziej tępią odmienności ci, którzy są dewiantami...
I tak jak napisalem wyżej - to jest dział sex, a nie "Kącik Katolicki" i z takimi poglądami to nie tutaj...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Viverna
 Wysłana - 3 listopad 2005 09:40      [zgłoszenie naruszenia]

Vlad, sogacza bym dala, ale juz dokonalam tego i nie chce wejsc drugi, wiec przyjmij slownego - dokladnie zgadzam sie z Toba. a przykro mi, bo myslalam, ze mlodzi ludzie sa bardziej openminded:( a tu nic...ok, sama mam kumpla homofoba, ale przekonal sie, ze geje nie gryza i strzyze sie u takiej parki, chwalac ich jak nie wiem. wiec da sie jakos do tego przekonac, prawda? a przede wszystkim jak mozna patrzec na ludzi przez pryzmat ich preferencji seksualnych - to znaczy, ze nie powinno sie zadawac z tymi, co lubia inaczej niz "po bozemu"?? no soooorry, masakra....

our souls are like a dragons.....dragons on fire...

oraz matka polka:D

Znawca -

red78
 Wysłana - 3 listopad 2005 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

Viv
Moim zdaniem nie warto sie angazowac, bo male sa szanse na to, ze cos trwalego z tego wyjdzie. Ty mozesz bardziej zakochac sie w ktoryms z nich, jeden z nich w Tobie, moze byc ktos czwarty itd. Jesli mi przydarzy sie cos takiego, to potraktuje to jak szalony romans i tyle.

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

Viverna
 Wysłana - 3 listopad 2005 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

obalacie mi cale marzenie:P ale racja - zawsze istnieje ryzyko, ze z 3 zrobi sie 2 i wtedy niedobrze. mimo to ja myslalam o takim ukladzie, ze wszyscy w 3 sie kochamy - malo mozliwe, ale prawdopodobne. chociaz zasadniczo moze faktycznie na dluzsza mete byloby nie do wytrzymania, bo jak jeden konczy, to drugi bedzie chcial zaczac....zaczynam watpic;)

Znawca -

red78
 Wysłana - 3 listopad 2005 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Statystycznie jest mozliwe, ze Wam wyjdzie. Ja sprobowalbym, ale trzymalbym emocje na wodzy. Z drugiej strony mozna wejsc w taki uklad "na calosc" tylko, ze potem, gdy to sie skonczy (statystycznie bardzo prawdopodobne) moze bolec, ale to przechodzi po jakims czasie, a wspomnienia zostaja na cale zycie. Lepiej zalowac, ze cos sie zrobilo, niz ze czegos sie nie zrobilo.
Nawet niedawno bardzo mocno sie "zauroczylem" tzn stzelil we mnie piorun. Wiedzialem, ze na stale nic z tego nie wyjdzie (powody przemilcze) i ze po rozstaniu moge dochodzic do siebie przez jakis czas, ale podjalem decyzje, zeby wejsc w ten "zwiazek" na calego, takze emocjonalnie. Chwila szalenstwa, namietnosci, zmyslowosci... Niestety/stety ona podjela racjonalna decyzje i klops.
Jednak decyzja nalezy do Ciebie.

Zmieniony przez - red78 w dniu 2005-11-03 12:44:33

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

roch
 Wysłana - 3 listopad 2005 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

weź ty sie lecz, rozumiem dwie babki ale dwoch kolesi? kobieta i dwoch kolesi? nie! facet i 2 kobiety? TAK!

cum on baby ;] ekhm... come on

Andromedaa
 Wysłana - 3 listopad 2005 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ale na Nią napadliście. Właśnie tego nie rozumiem. Mężczyźni mówią - On i 2 Kobiety tak, ale Kobieta i 2 Mężczyzn już nie. A co to za różnica. Skoro Koleżanka ma taką fantazje, marzenie to co jej bronicie spróbować.

Viverna - jeżeli będziesz miała dwóch Facetów, którym możesz na tyle zaufać to spróbuj. Nie będziesz Sobie do końca życia pluć w twarz. Ale z uczuciami uważaj. Takie "związki" sa dobre na krótka mete, nic stałego z tego nie będzie.

Roch Ty hipokryto. Nie rozumiem takiego podejścia do sprawy przez Facetów.

Ekspert -

misio_xxx
 Wysłana - 4 listopad 2005 02:33      [zgłoszenie naruszenia]

jak kazdemu z tych kolesi urżniesz po jednym jądrze, to sie nie będą o ciebie kłócic, bo za mało testosteronu na głowe. jak bedziesz ich miala razem pod ręką, to wyjdzie jeden pełnowartościowy facet z dwoma kut asami.

zdradzić cie nie zdradzą, bo co za babka bedzie chciała kolesia bez jaj.

poblemem małych ludzi jest to ze mierzą świat prawdopodobieństwem wystąpienia zdarzen w ich kon
niestety historia dzieje sie poza nimi i trwa dluzej niz ich zycie.

Znawca -

Astorre
 Wysłana - 4 listopad 2005 07:31      [zgłoszenie naruszenia]

Podobno forum jest po to, zeby moc szczerze porozmawiac i podzielic sie z innymi tym, co nam chodzi po glowie. Niestety nie wszyscy uwazaja podobnie. Autorka przedstawila bardzo oryginalny temat, dawno nie bylo tu podobnego i przyznam sie, ze zaciekawil mnie, bo juz dosyc mialem powtarzajacych sie ciagle postow w stylu "wlozylem palec do c.i.p.k.i, czy zostane ojcem" albo "spuscilem sie po dwoch sekundach, co robic".

Niestety autorzy tego typu postow sa skutecznie zniechecani przez osobnikow, ktorym widocznie podobaja sie tematy, o ktorych napisalem powyzej. Prymitywne typy, ktore najmadrzejsze co potrafia napisac to "lecz sie", zasmiecaja swoja obecnoscia to forum, a jego poziom sprowadzaja do poziomu spod budki z piwem. Moze wlasnie tam jest ich miejsce? Wybor nalezy do Was, Troglodyci - nietolerancyjni, zasciankowi i ograniczeni cwiercinteligenci.

Mam nadzieje, ze moderatorzy nie usuna mojej wypowiedzi i ze znajdzie sie sporo osob podzielajacych moje zdanie.

Jest tak dobrze, że wcale nie musi być lepiej :-)

Viverna
 Wysłana - 4 listopad 2005 08:19      [zgłoszenie naruszenia]

Red78, Andromeda, Astorre - dzieki. Wiem, ze ludzie generalnie reaguja dziwnie na takie pomysly. Ja wiem, ze nawet uklad w ktorym wszystkie strony sa zaangazowane emocjonalnie moze wyjsc. Byc moze bokiem po jakims czasie, ale i tak chce sprobowac. Natomiast pojawia sie kolejne pytanie - jak znalezc 2 facetow, ktorzy beda sklonni pojsc na taki uklad. sytuacja pt.one night stand powoduje u nich poczucie bezpieczenstwa, bo to przygoda, ale relacja na dluzej? i jak na razie chetnych na trio nie brakuje, ale nie zdradzaja checi robienia tego w ukladzie powiedzmy ... stalym. coz, widze po Waszych postach, ze generalnie nawet jak sie podoba taka opcja, to strach przed byciem innym, "chorym" jest silniejszy. i byc moze wlasnie tu sie czai zasadzka - nawet jesli znajde dwoch, ktorzy o niczym innym nie marza, to beda sie bali tego, co tutaj wielokrotnie udalo mi sie przeczytac - braku tolerancji na odmiennosc.mimo to bede szukac i pochwale sie jak znajde:)

Zmieniony przez - Viverna w dniu 2005-11-04 08:20:10

Zmieniony przez - Viverna w dniu 2005-11-04 08:20:59

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

trójkątny związek

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8