FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9252 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
trójkątny związek 
[powiadom znajomego]    
Autor "trójkątny związek"   

Astorre
 Wysłana - 21 listopad 2005 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

I jak poszukiwania?

Jest tak dobrze, że wcale nie musi być lepiej :-)

Gochan
 Wysłana - 22 listopad 2005 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach Viverno. Spełnienia marzeń

"Czyń swoją wolę, niechaj będzie całym prawem"
Aleister Crowley

flicker
 Wysłana - 22 listopad 2005 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no to forum zawsze mnie powali :) Co sie bedziesz ograniczac. Znajdz sobie 6 chlopa jeszcze 4 laski i bedziesz miala druzyne futbolowa

::te quiero pasa::

INSOMNIA
 Wysłana - 23 listopad 2005 02:13      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli sila ich nie zaciagnie, to w czym problem ? Szkodza Tobie, czy jak ?
Rowniez zycze spelnienia marzen

Viverna
 Wysłana - 23 listopad 2005 08:07      [zgłoszenie naruszenia]

flicker - uzyj wyobrazni, a jak Ci sie nie podoba, to to na pewno nie jest moj problem:) w koncu na forum kazdy moze mowic co chce. dzieki za zyczenia, po sogu dla Was, chlopaki na razie nic sie nie dzieje ciekawego, bo to wcale nie jest takie latwe w tym caly ambaras, zeby troje chcialo naraz....ale nie poddaje sie i jak cos sie wykluje to sie pochwale, a co;)a jakby miala to byc nawet mala druzyna pilkarska - hehe, moze byloby jeszcze ciekawiej, tylko gdzie ja ich wszystkich pomieszcze??

our souls are like a dragons.....dragons on fire...

oraz matka polka:D

Znawca -

Arek_NR
 Wysłana - 23 listopad 2005 09:42      [zgłoszenie naruszenia]

dla mnie to patologia

...::: Pozdrawiam :::...

Viverna
 Wysłana - 23 listopad 2005 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

Arek - a odmiennosci seksualne (homoseksualizm) to tez patologia? moge byc patologiczna hedonistka i nie przeszkadza mi to, zycie jest za krotkie na to, zeby sobie odmawiac przyjemnosci:)

Znawca -

Arek_NR
 Wysłana - 23 listopad 2005 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli chodzi o homoseksualistow to niestety, ale takie wynaturzenia niestety zdarzaja sie i zdarzac sie beda. Tylko najgorsze w tym jest to, ze ktos na sile stara sie wmowic innym, ze to jest normalne. Ale normalny to jest heteroseksualizm a nie jakies dewiacje pokroju wpychajacych sobie czlonki w jelita facetow czy popaprancow wspolzyjacych ze zwierzetami. Ja ich nie dyskryminuje, niech sobie zyja jak zyli. Niech sobie dalej robia z wlasnym duspkiem co chca i przeciez nikomu nic do tego. Problem sie zaczyna wowaczas gdy ludzie z tak skrzywiona psychika, paraduja srodkiem miasta i wykrzykuja ze to wlasnie owe stykanie sie koncowkami po odbytach jest OK. Dzisiaj tacy ludzie dzialaja podswiadomie na Ciebie i cala mlodziez, ktora zaczyna odbierac to jako rzecz normalna, na miejscu, poprostu cool.
Oczywiscie wybor nalezy do Ciebie. Zrobisz z wlasnym cialem co zechcesz, ale jezeli uwazasz ze fajnie byloby zaspokajac potrzeby calej druzyny pilkarskiej to wybacz ale zaden z ciebie material na zone, matke. A tak tworza sie wlasnie patologiczne rodziny. Zaczyna sie "przypadkowych" niechcianych dzieci, a pozniej od problemu jaki stanowi ich wychowanie. Jakie wartosci rodzic mu przekaze, jaki przyklad da.

Ojciec Dyrektor

...::: Pozdrawiam :::...

Viverna
 Wysłana - 23 listopad 2005 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ojcze Dyrektorze, nie zgodze sie z Toba zupelnie - po pierwsze nasze preferencje seksualne nie wplywaja w zaden sposob na funkcjonowanie w spoleczenstwie - mowie o normalnych ludziach, ktorzy nie maja korb seksualnych, po drugie - tolerancja powinna byc czyms naturalnym w XXI wieku, i to, ze mam ochote na dwoch facetow na raz nie powinno bulwersowac, to, ze ktos lubi ta sama plec tez nie - to jest naturalne, stosunki homoseksualne sa czeste miedzy zwierzetami, wiec zgodne z natura. po trzecie - nie mamy wplywu na nasze preferencje, rodzimy sie z pewnymi uwarunkowaniami i tepienie homoseksualizmu jest dla mnie totalnym ciemnogrodem, po czwarte - jest takie prawo do wolnosci, demokracja, wiec jesli ktokolwiek chce urzadzic jakakolwiek protestacje ma do tego prawo. dlaczego homoseksualistom sie tego zabrania? wiem czemu - bo wielu ludzi czujacych podobnie, ale zterroryzowanych przez katolicka polske, boi sie przyznac do tego kim sa, jakie maja potrzeby, bo przeciez pojda do piekla, nie?
masakra, ludzie, jestescie mlodzi a tak zamknieci na swiat. nie prosze Was o udzial w orgiach czy dawanie tylka kazdemu kolesiowi ale troche tolerancji...nie musi sie to Wam podobac, ale dajecie niektorzy takie swiadectwo o sobie, ze naprawde ciesze sie, ze nie mieszkam w Polsce i jestem z daleka od tego (patrz afera o marsz rownosci).

ROWNOSC DLA WSZYSTKICH!!

to takie proste
(zaraz zostane posadzona o to, ze jak ktos jest pedofilem, to nalezy mu podstawiac swiezy towar co rano pod drzwi, ale mam nadzieje, ze czytelnicy czytaja ze zrozumieniem)

sorrka, rozpisalam sie, ale wzburzylo mnie to, no...

Zmieniony przez - Viverna w dniu 2005-11-23 10:55:55

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 23 listopad 2005 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

Nie przejmuj się Nimi

Myslę jednak, że będzie Ci jednak trudno znaleźć dwóch chętnych Facetów. Jak sama zauważyłaś Panowie biora pod uwage opcje - On jeden + 2 Kobiety. Opcja Ona jedna + 2 Mężczyzn im się w głowie nie mieści
Jak już wcześniej pisałam - życze spełnienia marzenia. No i trzymam kciuki. Każdy ma jakieś fantazje, które chce prędzej czy później spełnić

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

trójkątny związek

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8