FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14856 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
trasa do anglii 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "trasa do anglii"   

slawomir
 Wysłana - 12 lipiec 2006 23:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jutro jade do anglii i jak pytam ktoredy najlepiej to kazdy mowi co innego. jezdzil ktos? jak jest z promem? ile kosztuje itd. bo wiem, ze promem sporo taniej niz kanalem, slyszalem tez, ze prom w nocy jest w ogole bardzo tani. glownie chodzi mi o dojazd do francuskiego wybrzeza. na razie planuje taka trase:
frankfurt A12 - magdeburg A2 -Braunschweig- Hannover- Bielefield- Dortmund caly czas A2- Venlo (przejscie gran z Holandia)- Eindhoven- Antwerpen -Gent- Brugge- Calais- Dover M20 na Londyn- M25W obwodnica Londyna w kier zachodnim- w M3 na Southampton- A31 na Bournemouth

michalek_1
 Wysłana - 13 lipiec 2006 06:11      [zgłoszenie naruszenia]

niemiecki odcinek zostal przez CIebie wybrany najlepszy... wszystkie polskie TIRy na anglie tamtendy leca... reszty nieweim.... najlepeije jakbys mial CB RADIO i sie dopytal juz na trasie jakegos polskiego kierowcy.... napewno Ci pomoga

[www.centrum-promo.pl] - w służbie kreowania Waszego wizerunku

woyteck
 Wysłana - 13 lipiec 2006 10:00      [zgłoszenie naruszenia]

Tez jechalem taka trasa do Londynu-chyba najlepsza

ALTUM
 Wysłana - 15 lipiec 2006 04:14      [zgłoszenie naruszenia]

ile to wychodzi kilometrow oplaca ci sie jechac autem nie lepiej autobusem ??

Batman..
 Wysłana - 15 lipiec 2006 08:08      [zgłoszenie naruszenia]

Przy tych cenach polączeń lotniczych niebardzo się opłaca jechać autem.

Moderator w Motoryzacji!!

Ekspert -

Jeno
 Wysłana - 15 lipiec 2006 09:18      [zgłoszenie naruszenia]

niekazdy lubi latać:) albo ma dużo więcej bagażu niż te 20 KG :)

"Ta... Mercedes... konkretny - nadaje się...%-)"

shnosnas
 Wysłana - 15 lipiec 2006 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

"(przejscie gran z Holandia)"

LOL

[www.scholarium.eu]
[www.fotouslugi.org.pl]

Dragon_20
 Wysłana - 15 lipiec 2006 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Siema
Jechałem też tą trasą do Szkocji, niema żadnych problemów, promy nie kursują nocą, pierwszy wypływa o bodajrze 7ej rano, kieruj sie na Hoverspeed'a jest najtańszy, płaciłem kolo 50 ojro ale nie pamiętam czy liczą za auto czy za pasażera bo jechaliśmy w 4ech plus pare groszy trzeba mieć na naklejki na światła które musisz kupić

Zmieniony przez - Dragon_20 w dniu 2006-07-15 21:15:59

Zmieniony przez - Dragon_20 w dniu 2006-07-15 21:16:17

slawomir
 Wysłana - 3 wrzesień 2006 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki wielkie za odpowiedzi. tak wlasnie jechalem, a nie zdazylem juz przeczytac odpowiedzi. tylko wyjezdzajac z warszawy pojecia nie mialem nie A2 zaczyna sie juz w strykowie! zaje..iste oznaczenia, cisnalem rownolegle do autostrady po jakichs dolach :) a tak w ogole, w jakichs przewodnikach czytalem ze odcinek co calais jest platny, to albo zle przeczytalem albo maja tez niezle oznaczenia dla kierowcow.

mam jeszcze jedno pytanie, odnosnie samochodu. stuknelo mi 10 tysiecy od ostatniej wymiany oleju, za dwa tygodnie wracam do polski, audi w TDI zaleca wymiane co 10 wlasnie, kartke pod maska mam, ze co 15. sama wymiana tutaj kosztuje 20 funtow i nie wiem co robic. czy poczekac wymienic po tych 14-15, czy zaplacic bo wiadomo jak takie oszczedzanie moze sie skonczyc. a4 tdi 110 km z 97 roku.

a co do oplacalnosci to po prostu chcialem sie przejechac. samolotem na pewno taniej, ale tutaj ciezko by sie bylo poruszac, jakos nie lubie bez samochodu :)

Zmieniony przez - slawomir w dniu 2006-09-03 14:05:25

woyteck
 Wysłana - 3 wrzesień 2006 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

wymien teraz olej, o TDI trzeba dbac bo inaczej lubi sie zemscic wiekszymi wydatkami pozniej

malinowska
 Wysłana - 13 wrzesień 2008 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

a niewiecie ile wyjdzie dla osobowki prom z hamburga albo amsterdamu do newcastle?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

trasa do anglii

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Przełozenie kierownicy | malowanie felg | bmw e36 - czas na zmiane | CB radio - | filozofia mniejszego lusterka | BMW serii 3 za 7000-7500?? | SUZUKI swift czy RENAULT Clio | Alfa romeo 155 silnik 1,6 | Giełdy internetowe... | Problem ze skuterkiem ????? | honda prelude vs. mitsubishi eclipse | minikoszulki zapachowe w barwach klubowych co sądzicie? | Mazda MX3 | bojki na ulicach | stronki z inf o tuningu | Super gierka samochodowa | dupa jasiu | staż pracy | daddy dj | bohen | nasza klasa | czynsz po termomodernizacji | Aktorki i piosenkarki (playboy ) | dawcy nasienia | Aktorki i piosenkarki playboy | usenet | dixon37 | wódka | smoleńsk | III Filar | IKE | zdjęcia ofiar | kim jong un | bhp | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.