FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 301 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
trudna przesz這嗆  
Wy郵ij odpowied [powiadom znajomego]    
Autor "trudna przesz這嗆 "   

nodenode
 Wys豉na - 13 listopad 2018 12:12        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Mam 30 lat i jestem 穎naty, kocham moj 穎n, ale nasz zwi您ek kryje smutn tajemnice, kt鏎a mo瞠 wszystko zniszczy. Kiedy pozna貫m moj 穎n to od razu wiedzia貫m, 瞠 to ta jedyna. Ona ma w sobie co, co oczarowuje faceta, jej byli do dzi do niej wzdychaj, praktycznie od pocz徠ku wiedzia貫m, 瞠 jest t, z kt鏎 chcia豚ym sp璠zi 篡cie. Podoba mi si jej uroda, szalony charakter i to, 瞠 oboje lubimy bardzo sex, poszli鄉y do 堯磬a na drugiej randce, p騧niej pojawi豉 si mi這嗆, by這 cudownie. Nie przeszkadza這 mi to, 瞠 moja ukochana mia豉 wielu facet闚 nie by貫m o to zazdrosny, sam Lubie bardzo sex i mam du瞠 potrzeby, cho ja mia貫m niewiele partnerek. Nasz zwi您ek si rozwin, mieli鄉y wobec siebie plany na ca貫 篡cie. Po pewnym czasie co z貫go zacz窸o si ze mn dzia ... dla mojej ukochanej wygl康a這 to na depresje lub 瞠 przesta貫m j kocha. W rzeczywisto軼i by這 inaczej ale to okaza這 si dopiero rok p騧niej. Moja wtedy dziewczyna bardzo prze篡wa豉 m鎩 stan, by豉 za豉mana, przyjmowa豉 leki antydepresyjne, sta豉 si dla mnie osch豉, mia貫m wra瞠nie, 瞠 ma mnie dosy. Zacz窸a wspomina co o "przerwie w zwi您ku", dzie przed dostaniem b豉ga貫m j o spotkanie wielokrotnie a ona odmawia豉, uzna豉, 瞠 jestem wiecznie smutn osob i b璠zie ze mn nieszcz窷liwa. Po zerwaniu nie odzywa貫m si do mojej mi這軼i, ona za poczu豉 si wtedy lepiej, odetchn窸a jednocze郾ie mia豉 do mnie 瘸l, 瞠 si nie odzywam ... by豉 przekonana, 瞠 zerwanie jest mi na r瘯. Jak zwykle w takich sytuacja pojawia si inny facet, pocieszyciel, kolega z pracy, kt鏎y si podkochiwa w mojej ukochanej, zawsze u鄉iechni皻y i pozytywny. Moja panna zacz窸a si z nim umawia bardzo szybko po naszym rozstaniu, do mnie czu豉 niech耩, 瞠 doprowadzi貫m j do depresji. Dwa tygodnie po naszym rozstaniu uprawia豉 z nim sex, w sumie nie powinno mnie to dziwi, bo my te szybko zdecydowali鄉y si na ten krok a moja panna nie ukrywa豉, 瞠 i wcze郾iej tak bywa這 z innym. Kiedy pozna貫m prawd dzi瘯i gadatliwej kole瘸nce wpad貫m sza/rozpacz, my郵a貫m, aby z sob sko鎍zy, Zacz掖em walk na s這wa z moj by陰, ona nie mia豉 wyrzut闚, my郵a豉 瞠 jestem po prostu m軼iwy i 瞠 te powianiem znale潭 sobie dziewczyn. M闚i貫m jej, 瞠 j kocham a ona na to odpowieda豉, 瞠 wie, ale nie b璠zie ze mn szcz窷liwa ... Cztery tygodnie po rozstaniu zaproponowa豉 spotkanie, to by造 bardzo dramatyczne chwile, rozmawiali鄉y ca陰 noc, co w niej p瘯這, dwa dni p騧niej zaproponowa豉, aby鄉y spr鏏owali jeszcze raz, tego innego faceta odrzuci豉 bez warunkowo, raczej nic do niego nie czu豉 mo瞠 tylko fascynacje. Gdy byli鄉y znowu razem moja ukochana bardzo 瘸這wa豉 tego, co si sta這, przeprasza豉 i p豉ka豉, opowiedzia豉 ze szczeg馧ami co si wydarzy這 pomi璠zy ni a tym innym, 陰cznie z seksem. Gdy si pogodzili鄉y to oboje wpadli鄉y w euforie, sp這dzili鄉y dziecko i wzi瘭i鄉y 郵ub. Kiedy od naszego zerwania/powrotu min掖 rok, moja forma znowu mocno spad豉, zrobi貫m szczeg馧owe badania i okaza這 si co jest przyczyn moich dziwnych stan闚. Mam problem z tarczyc i wysokie tr鎩glicerydy mimo sportowej sylwetki. Leczenie przynios這 dobre skutki, wr鏂i豉 mi energia, wr鏂i造 mi silne uczucia do 穎ny, ale niestety wr鏂i te ogromny b鏊 i 瘸l do tego, co by這. Ja bardzo wielbi貫m zawsze cia這 mojej 穎ny, og鏊nie w seksie by貫m dla niej bardzo delikatny, nieegoistyczny. Bardzo mnie boli, 瞠 moja 穎na uprawia豉 z tym innym sex, czuje, 瞠 zbezczeszczono co dla mnie 鈍i皻ego. M璚z tym moj 穎n, ona si czuje winna, oboje boimy si, 瞠 to zniszczy nasze ma鹵e雟two. Ona stwierdzi豉 nawet, 瞠 wtedy nie powinni鄉y do siebie wraca mimo wielkich uczu, bo ja nie poradz sobie z poczuciem krzywdy. Ja kocham moj 穎n i gdybym m鏬 cofn望 czas nie zamieni豚ym j na 瘸dn inn, po prostu czuje, 瞠 to mi這嗆 篡cia. Dokona貫m amatorskiej analizy psychologicznej, moim zdaniem mam, jak捷 niedojrza這嗆 seksualn, postaram si wyja郾i dlaczego. Odczuwam ogromny b鏊, nie do zniesienia, 瞠 zaraz po rozstaniu nie kontaktowa貫m si z ni, 瞠 si podda貫m, by貫m 鈍iecie przekonany, 瞠 to koniec, nie zna貫m dobrze mojej ukochanej, wtedy my郵a貫m, 瞠 to jest jej decyzja i musz j uszanowa. Cho sam czeka貫m na kontakt z jej strony, my郵a貫m, 瞠 post瘼uje szlachetnie, 瞠 nie wywieram presji na niej i poczucia winy w niej nie wzbudzam. W g這wie mojej wybranki serca k喚bi造 si zgo豉 inne my郵i, by豉 z豉 i przekonana, 瞠 mi nie zale篡. Kiedy si pogodzili鄉y to poczu貫m cz窷ciow ulg, bo okaza豉 si, 瞠 ona nie rzuci豉 mnie dla niego i 瞠 nic do niego nie czu豉 mo瞠 poza fascynacj ... To, co daje mi do my郵enia, 瞠 co jest nie tak z moj seksualno軼i to fakt, 瞠 gdyby nie by這 kontakt闚 fizycznych mi璠zy moj 穎n a tym facetem a jedynie by si spotykali, aby razem "rozwi您ywa krzy鄴wki" to dzi nie cz馧 bym tego b鏊u... To dziwne, ale wygl康a na to, 瞠 wszystko sprowadza si do seksu, ca造 m鎩 b鏊 wynika z tego, 瞠 moja ukochana mia豉 kontakty p販iowe z innym. Mam wra瞠nie, 瞠 gdybym w 篡ciu mia wiele partnerek seksualnych to bym si z tym 豉twiej pogodzi, 瞠 to by這by co naturalnego a teraz czuje si jak ojciec kt鏎emu zgwa販ono c鏎k, 瞠 wystarczy這 tylko kilka s闚, aby temu zapobiec. Trudno mi opisa nawet co do ko鎍a czuje, mo瞠 ten b鏊 wynika z tego, 瞠 kobieta, kt鏎 kocham, kt鏎 wielbi tak po prostu mo瞠 doznawa przyjemno軼i z kim innym. Czasami w rozpaczy nawet 瘸逝je, 瞠 te nie zacz掖em spotyka si z kim innym, mo瞠 wtedy by這by mi 豉twiej, ale wiem, 瞠 nie m鏬豚ym tego zrobi.

arch1ebald
 Wys豉na - 13 listopad 2018 16:21      [zg這szenie naruszenia]

drogi u篡tkowniku 'nodenode'
co by這 to by這
albo odpu軼isz i b璠ziesz 篡 dalej, albo b璠ziesz wiecznie nieszcz窷liwy
mo瞠sz podzi瘯owa wbijaj帷 soga

"A riczer to jest riczer. To osoba da穎na na magazynie du篡m szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

Pshym
 Wys豉na - 14 listopad 2018 17:02      [zg這szenie naruszenia]

Dla mnie sprawa jest jasna.
Autorem tematu jest NaFulu, deprech mia po nieudanym odbloku + ostry d馧, bo ten gangusek z jej pracy co j przebolcowa, mia pyt jak ogier, no i rozepcha nieodwracalnie kuciap.

Kolo puka lask, zerwali, ona tylko raz si 豉jdaczy豉 z ganguskiem, wr鏂ili do siebie i jest uczucie jakby par闚k wk豉da do studni.

Jaka na to rada? Zerwanie! To nie ma sensu, lepiej marszczy freda do ko鎍a 篡cia.
R瘯a jest zawsze cia郾iejsza od ci.py

Ale to nie do mnie tak. Do mnie nie.

arch1ebald
 Wys豉na - 14 listopad 2018 17:28      [zg這szenie naruszenia]

szanuj rady 鈍ie瘸ka o przewisku Pshym, i tobie autorze radz je dobrze przeczyta i nagrodzi sogiem, bo m康ro軼i w nich bardzo wiele

"A riczer to jest riczer. To osoba da穎na na magazynie du篡m szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

Tex31
 Wys豉na - 15 listopad 2018 15:49       [zg這szenie naruszenia]

Bedziesz sie m璚zy ca貫 篡cie, skoro to w tej chwili dla ciebie wa積e b璠zie ros這 ros這 w twojej g這wie i zawsze bedziesz widxial jak tamten j posuwa. Przeyebane masz. Znam to choc z drugiej strony, moja by豉 najpierw wybaczy豉 mi zdrade a potem by這 coraz gorzej i jak kiedys do siebie chcieli鄉y wrocic kilka lat po fakcie dalej pyta豉 czemu ja zdradzi貫m. Nie wiem co ci radzi, serio, wiem 瞠 chcia豚y sie z tym pogodzi ale nie umiesz i chyba nie ma na to rady. Tez bym chcial przestac kochac by陰 a nie umiem wiec hvj wie co robi;D pozdro man b康 twardy jak roman bratny;D

Zmieniony przez - Tex31 w dniu 2018-11-15 23:23:00

Jeszcze mi tu niegrzeczny 鄴逕ik potrzebny

Ekspert -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Przegl康 tygodnia | Wy郵ij odpowied

trudna przesz這嗆

Warto przeczyta: co zrobi? | Najbardziej zwyrolskie akcje | Co robic..?Jak dobrze j poderwac? | No to teraz moja sprawa - wchodzic ;] | Eeeee?? | Jak odzyska ukochan? | co zrobic jak sie zakochasz w nieodpowiednim chlopaku???? | Pomocy (rozdroze) po 3 latach | O co chodzi tej lasce? | pytanie do dziewczyn :) | SPOTKA SI???????? | zaufanie-jego brak | smieszne, elokwentne texty na podryw na dyskotece | Singiel z wyboru | Wojsko - czy po nim jest do kogo wraca? | jak zobaczy?? | mi這嗆 bez ustawki | bez ustawki | milosc | nastolatki | internetowy sklep z butami | sliedek | oops | polki nago | eroticon | foruming | buty na zime | minner | pyskatyali | pyskaty_ali | fm group | dupy | macja | tibia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.