FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1650 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
trudne-zawsze sam co robić 
[powiadom znajomego]    
Autor "trudne-zawsze sam co robić"   

bubusi
 Wysłana - 11 listopad 2013 04:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Na wstepie to nie jest podpucha tylko ciezki przypadek, trudny moje zycie. Mam 25 lat (w lutym 26) i mam nie bede ukrywal bo po co padaczke ale biore leki wiec jest ok nie ma napadów. Jak wiecie albo i nie takie leki maja skutki uboczne w postaci, u mnie ospalosci wygladam jak jakies zombie. Dlatego to wg. mnie jest lvl hard odnosnie posta. niby jakos tam urode mam ale to znajomi mowia ale zachowanie i wyglad po lekach niszcza wszystko i ciezko mi nawiazac kontakt z kobietą. porownajcie to do siebie po 3 nieprzespanych nocach i nawaleni gorzala (oczywiscie chodzi mi o wyglad bo umysl mam chyba sprawny), tak wygladam. Pierwsze wrazenie i inne takie odpadaja. Ogolnie w nawiazaniu kontaktu z kobieta wazne sa takie rzeczy wg. mnie poza rozmowa jak mowa ciala spojrzenie (u mnie przez leki tepe ospale) wyglad (ospaly) ja tego nie mam. wy macie wam latwiej dzieki temu moze nawet jak jestescie podobni do golluma. Dlatego moja prosba do was doradzcie mi co mam zrobic (nie mowcie, ze nic i samo przyjdzie) aby znalezc kobiete na staly zwiazek z ktora mógłbym nawiazac jakas wiez. Dodam, ze probowalem sam roznych rzeczy np. zagadywanie w klubie po czaty. wszystko sie urywalo po rozmowie albo na czatach po spotkaniu osobistym z powodu lekow. Cwicze na silowni tj. teraz przerwa i duuuze spadki wiec n dham o siebie. Doszlo do takiej desperoacji, ze sklecilem ogloszenie, ze student szuka kobiety na niezobowiazujace spotkania na wiadomo co albo i tylko rozmowy za kase (moze napieszecie, ze to frajerstwo ale ja naprawde czujensie samotny) i o n dziwo odezwala si dziewczyna który ra z powodu nadmiaru nauki chciala się tak spotykac. doszlo do spotkan aby zrobic dobre wrazenie nan1 spotkaniu nie bralem lekow (igrwnie z ogniem bi moge miec napady) i wygladalem jak kazdybz was swiezy dobry umysyl blyskotliwe odpowiedzi, bez lekow dobry nie zmczony wyglad. Dziweczyna sie zauroczyla mowila mi wiele slow milych nawet nie chciala kasy. ogolnie czulem sie fajnie mowila, ze mnie kocha. lecz jak wiecie zycie to rutyna i na kolejnych spotkaniach zobaczyla jaki jestem naprawde przez leki n i stwierdzila, ze do siebie nie pasujemy. probowalem jak wg. tego forum miekka faja odnowic kontakt pisalem na gg sms potem zale jaka to ona podla (popilem chociaz nie pije wiec pomyslcie co tam bylo). ogolnie napisala, ze zrywajac kontakt chciala przemyslec ale jej twgo nie dalem i pokazalem jak mysle o niej (no na***ale* sie to napisalem to i owo, ze oszukala mnie slowami jak jej zalezy). milczymy tak dwa tygodnie ale z tego co wiem flirtuje z jakims turkiem (dobilo mnie to). Totez kontakt z nia moge uznac za skonczony. Naruszylo to moja psychike bo mi na niej n zalezalo poczulem nagle bliskosc drugiej osoby a mi to zabrala(naprade mi na niej zalezalo). zostawmy to bo minal juz jakis czas a samo to bylo sztuczne niby za kase. Pomozcie mi znalezc partnerke z moimi wadami w postaci leku ktory musze brac i nie moge zmienicna (tylko on dziala a studiuje pracuje wiec nie moze mna "rzucac" tak dziala. Jak mam poznac kobiete? Zalezy mi na tym bo czuje sie samotny i nie mowcie, ze samo przyjdzie bo mam 26 lat (skonczylem studia inzynierskiei koncze magistra) prawie i czekałem i próbowałem wszystkiego co mi przyjdzie do glowy. Nie mam lojecia co zrobic. Jeslj czyjas rada mi pomoze i znajde fajna kobiete (dla mnie kazda jest fajna ale jako facet wazny jest dla m u konie biust :) wiem chamskie ale uwielbiam to u kobiet. Napisalem tego posta tylko dlatego, ze wypilem czego nie robie bo cwicze i pomyslalem, ze wy jako znawcy mi pomozecie. kurcze naprawdę brakuje mi takiej bratniej duszy w sensie psychicznym i fizycznym. moglbym o nia zadbac t e oszczyc sie. pomozcie jak poznac kobiete z tym bagazem wad jakie mam.

INSOMNIA
 Wysłana - 11 listopad 2013 07:36      [zgłoszenie naruszenia]

Po prostu o siebie zadbaj. Sam napisałeś, że o siebie nie dbasz i to faktycznie samo nie przejdzie.

P4tr1ck
 Wysłana - 11 listopad 2013 09:23      [zgłoszenie naruszenia]

L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 27
Ostatnio aktywny 2013-11-11 04:15:50
Data rejestracji 2009-03-07

Przez ponad 4 lata czytałeś z przyczajki?

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 11 listopad 2013 10:36      [zgłoszenie naruszenia]

ogranicz leki przed randką

Badylaaa
 Wysłana - 11 listopad 2013 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym odwiedził lekarza, powiedział jaka jest sytuacje i poprosił o zmianę leków na takie, które nie będę powodowały skutków obocznych.

ergoprox
 Wysłana - 11 listopad 2013 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

z lekami to ciężka sprawa, ale pogadaj z lekarzem, pokombinujcie coś, zmień benzo, może jakieś leki nie bedące pochodnymi benzo ? Głowa do góry, ćwicz na siłce, dbaj o siebie i bedzie git, wiecej pewnosci siebie.

AntyKebab
 Wysłana - 11 listopad 2013 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej znajdź taką z wadami
może nawet takimi samymi
takiej łatwiej będzie zaakceptowac
bo o zmianie leku na pewno myslales

Znawca -

bubusi
 Wysłana - 11 listopad 2013 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

@Przymszyk:

"Po prostu o siebie zadbaj. Sam napisałeś, że o siebie nie dbasz i to faktycznie samo nie przejdzie."

Staram sie teraz mialem przerwe ale tak to regularnie od 2 lat cwicze na silowni. Jakos tak teraz taki "dol" mam ale znow wracam

@P4tr1ck:

"L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 27
Ostatnio aktywny 2013-11-11 04:15:50
Data rejestracji 2009-03-07

Przez ponad 4 lata czytałeś z przyczajki? "

Odpowiem najpierw zartobliwie (bez obrazy oczywiscie). Twoja odpowiedz jest jak moje proby kontaktu z kobietami. Oceniaja powierzchownie po wygladzie i pierwszych takich moich zachowaniach po leku tj. "pewnie cpa" lub cos w ten desen albo, ze zamulator. Tak oceniles profil. Zarty, zartami i mam nadzieje, ze sie nie obraziles bo wiem, ze wypowiedz z przymruzeniem oka byla. Co do konta, tak z przyczajki ale nawet i dluzej bo znam to forum od 2004. Nie chcialo mi sie zakladac bo i nie mialem o czym pisac.

@GRoX.pl

"ogranicz leki przed randką" - wiem, probowalem i naprawde to pomaga ale to dla mnie niezbyt bezpieczne. Wtedy jestem inny taki kreatywny, zabawny, pewny siebie i moja mowa ciala jest inna a i twarz taka takze bardziej z wyrazem. Nie moge a i to i tak wyjdzie po dluzszych spotkaniach z laska. Dobra pomyslalem, ze musze walczyc i na sile probowalem byc z tym lekiem taki jak bez ale to ciezko i trudno kurcze gdy czujesz sie taki zmeczony i wygladasz tak.

Moze smieszne ale sobie kiedys znalazlem takie zdjecie i wygladam tj. nie z urody ale z efektu w najgorszym wypadku jak ten mily pan po prawej.

[t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS2BAEGt3ehVWCtofHdZBDwcseCuuyvkhNsmYZSYXR4kLaqR6uLPw]

Raczej to nie zacheca plci przeciwnej do kontaktu.

@Badylaaa

"Ja bym odwiedził lekarza, powiedział jaka jest sytuacje i poprosił o zmianę leków na takie, które nie będę powodowały skutków obocznych."

Dobry pomysl ale juz go probowalem i to u x lekarzy a z ta choroba powinno sie leczyc u jednego wiec po tych x probach jestem u jednego lekarza. Jeden typ leku dziala tylko.

@ergoprox

"z lekami to ciężka sprawa, ale pogadaj z lekarzem, pokombinujcie coś, zmień benzo, może jakieś leki nie bedące pochodnymi benzo ? Głowa do góry, ćwicz na siłce, dbaj o siebie i bedzie git, wiecej pewnosci siebie."

Teraz probuje jeden wlasnie i to juz ostatni ale te poczatkowe tygodnie mnie rozwalaja na cycki jest podobnie. Benzo nie bore ale co innego i akurat moj organizm tak reaguje na nie. Cwicze, glowa do gory jest, pewnosc siebie - staram sie. Naprawde ja probowalem wielu drog od zagadywania w klubach, po zagadywanie w bibliotece i na czatach itp. Teraz probuje tutaj w swiatyni Samcow Alfa i ludzi ktorzy sie znaja na temacie bo czytajac te posty tutaj zawsze mam wrazenie, ze cos da sie wymyslec.

Reasumujac wyobrazcie siebie z takimi ograniczeniami, ale to dalej wy wiec napewno byscie cos probowali walczyc. Licze na rady. Normalnie jak pisalem wczesniej moze rozmowa nie isc ale np. usmiechniesz sie spontanicznie, spojrzysz itp. i jakos moze sie udac. Ja tego nie moge tak chociaz nie jest tak, ze w ogole.

Nie wiem macie okreslone materialy budowlane z wadami duzymi ale cos da sie zrobic (nie znam sie na temacie tak podalem przyklad) i innych nie bedziecie mieli, a trzeba wybudowac dom bo zla pogoda. Nie ma bata trzeba budowac. Pytanie jak? To metafora jak cos nie piszcie o budowaniu domu;p.

@AntyKebab

"najlepiej znajdź taką z wadami
może nawet takimi samymi
takiej łatwiej będzie zaakceptowac
bo o zmianie leku na pewno myslales'"

Troche brzmi jakbym byl jakims odmiencem. kurcze ja jestem normalny, koncze drugi stopien studiow, pracuje, wycisnalem kiedys 140, czytam ksiazki, chodze do kina. Co do kobiet bo sie zagalopowalem to mysle, ze one tez takie sa bo nieraz u lekarza widze takie z dziecmi i normalnie dzieci maja i mezow tez normalnych. To nic nie znaczy wazne aby osoba byla fajna. Pytanie tez mam gdzie takich szukac? jak pisalem nikt nie biadoli tylko zyje i nie ma latki jestem taka a nie inna. Ja tez nie chce biadolic tylko licze na rady, cokolwiek.

INSOMNIA
 Wysłana - 11 listopad 2013 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

A wspominałeś im o swojej chorobie czy ukrywasz ten fakt?

bubusi
 Wysłana - 11 listopad 2013 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

@Grox.pl

Co prawda wielu kobiet nie poznalem az tak ale jest poznalem bardziej to tak. Nie jest to powod do chwalenia sie na prawo i lewo, musze jakos poznac osobe. Slyszalem zapewnienia, ze "mi to nie przeszkadza", "to nic takiego" albo jak bede taki zmeczony to bedzie tak siedziala przy mnie. Z tych moich doswiadczen jednak widze, ze kobiety (nie mowie, ze wszystkie tylko te ktore poznalem) lubia rzucac slowami niczym rolnik ziarnem, nie zawsze jednak ma to jakies wieksze pokrycie w tym co robia.

AntyKebab
 Wysłana - 11 listopad 2013 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

no ale skoro te leki tak wplywaja ze to co wymieniles za swoje plusy, nic nie daje to Ci podaje inne rozwiązanie, nie mówie o jakiś kalekach - najlepiej panna taka jak Ty, z ta sama chorobą
wg mnie to uczciwe

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

trudne-zawsze sam co robić

Strony: 1 2