FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3597 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
trudny wybór 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "trudny wybór"   

flo1908
 Wysłana - 1 styczeń 2009 19:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam. Jestem z dziewczyną od 4 miesięcy mamy po 22lata jestem w niej taki "zakochany", a raczej byłem. Poznałem ostatnio fajną dziewczynę, która mi się spodobała i ja jej również. I tu mój problem chciałbym spróbować z tą nową, ale nie chcę zdradzać mojej aktualnej dziewczyny więc w grę wchodzi tylko rozstanie, jednakże boję się bardzo tego. Ona dla mnie zerwała z chłopakiem z którym była związana 5lat, dodatkowo ma patologiczną rodzinę, ciągłe kłótnie, alkohol, tylko ona jest tam normalna. Wiem jak to wszystko przeżywa, wszystko na jej barkach, jestem jedyną osobą, którą ma, co chwila płacze przez swoich starych. Miewa też zapędy samobójcze. Ogólnie w ogóle sie nie kłócimy bardzo dobrze się rozumiemy i nie wiem jak ona by zareagowała na rozstanie. Boję się o najgorsze Czy był ktoś kiedyś w podobnej sytuacji??:>

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 1 styczeń 2009 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

W każdym z nas drzemie mały, a nawet nie taki mały egoista i dla tego szczęście własne zawsze będzie na pierwszym miejscu.
Tyle, ze mieć kogoś na sumieniu, bo w głowę sobie palnął nie jest ciekawa opcja, wiec jeśli dobrze się dogadujecie, to jednak ja bym został przy tym co jest
W gruncie rzeczy więcej masz do stracenia niż do zyskania..

To co nowe/niepoznane zawsze będzie nas pociągało..
tyle, ze każdy jest o tyle lepszy, o ile miej poznany i może się okazać tak, ze za 2 miesiące obudzisz się z ręka w nocniku, oraz świadomością miłości która straciłeś ..

.

Ekspert -

Robson.25
 Wysłana - 1 styczeń 2009 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli dobrze się dogadujecie to zostań z obecną dziewczyną.
To co Cię pociąga to nowość. Z czasem i tak rutyna się do Was wbije i koło się zamyka.
Nie bądź idiotą.
Chyba, że sytuacja w jej domu bije bezpośrednio w Ciebie to masz prawo do świętego spokoju. Ale jak znam życie to tak nie jest, więc daj sobie spokój.

Ekspert -

flo1908
 Wysłana - 1 styczeń 2009 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

ogólnie to jej starzy nie pracują tylko chleją całymi dniami,a ona ich utrzymuje i gdyby np zamieszkał z nią kiedyś to wiem, że dalej by ich dofinansowywała ogólnie wiem, że jest takie coś ze na początku każdego ciągnie do nowej osoby , a potem to wszystko zamienia się w rutynę i wiem, że z tą nową pewno nie bym był zbyt długo, bo jest to osoba bardziej szalona, imprezowa, nie traktująca jeszcze życia z przyszłością. Ale ja sobie też uświadomiłem, że póki nie ożeniłem się jeszcze to chciałbym poszaleć itp jedyny problem to moja obecna jest taka wspaniała, ale nie czuje do niej tego NAJWAŻNIEJSZEGO

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

a może po prostu masz z nią za dobrze i Ci od******la...?
Może za mało musisz o nią zabiegać i nie satysfakcjonuje Cię to, że masz ją na wyciągnięcie ręki? Zastanów się czy to nie jest po prostu chęć udowodnienia sobie, że jesteś nadal w formie i inne laski nadal na Ciebie lecą.

Zmieniony przez - xitrance w dniu 2009-01-01 21:10:49

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

Ekspert -

skurczybyk
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli ta nowa jest taka imprezowa, i jak napisałeś nie traktuje życia zbyt serio
To ciebie też może potraktować niezbyt serio.
Ja bym ci radził docenić to co masz i nie oglądać się za inną, bo w efekcie możesz cierpieć i twoja aktualna dziewczyna i Ty. Przemyśł wszystko 100x zanim coś postanowisz.

flo1908
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

Już zadawałem sobie takie pytania. Po prostu ona jest taka dobra, ale nie kocham jej. A chyba każdym dniem, miesiącem, rokiem robie jej coraz większą krzywdę - okłamując ją. już wystarczająco los ją pokrzywdził. Tacy rodzice:-/ zmarł jej brat i babcia, którą traktowała jak matkę

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

No a co jej powiesz...? ''Zostańmy przyjaciółmi''...?

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

Ekspert -

flo1908
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

ale chodzi o to, że ja też chcę trochę poszaleć byłem w 4letnim związku i sie skończyło, chciałem odpocząć i sobie poszaleć, ale spotkałem swoją obecną i tak już narazie zostało, a teraz chcę znowu być wolny, umawiać się z kimś kiedy chcę i robić co chcę, póki się nie ożenię. Nie chce po prostu mieć żony i pluć sobie w brodę, że życia nie wykorzystałem w 100%

skurczybyk

Podejrzewam, że sam nie wiesz czego tak na prawdę chcesz.
Nie kochasz swojej dziewczyny, ale skąd wiesz, że z tą drugą będzie inaczej.

flo1908

xitrance właśnie dlatego tu napisałem bo potrzebuję waszej rady...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

trudny wybór

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Czy da się zmienić swój obraz u niej? | Beznadziejnie zakochałem się w kobiecie, której mieć nie mogę. | Co o tym sadzicie / musze sie wyzalic | Kiedy myślę o mojej byłej dziewczynie, to mnie mdli... | Moje obawy.. dziewczyna i jej znajomi/zachowanie | Czy można zakochać się w tydzień? | NIESZCZEŚLIWIE ZAKOCHANY - POMOCY | Problem z przyjaciółką | Trzeba działać | Wyrzuty sumienia | Dziwne zachowanie faceta. Panowie pomóżcie. | poradzi mi ktoś? | tak sie żale... | Wino | co zrobic?? | jak się odkochać?:( | prostytutki walia | mama z mlodym sex opowiada | zamknalem sie w pokoju | życzenia ŚLUBNE | ssang young | saleta | 562 17 06 377 | modelki z instagrama | Szyk pieszy sierzant | u ginekologa | dziadek o polkach | poznam pana | matka sex opowiadania | east news | egzorcysta | ratunku | wampirzyca | jak odblokowac jvckd r411 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.