FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1240 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
tuner DVB-T problem ;/ 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "tuner DVB-T problem ;/"   

Coliber
 Wysłana - 18 grudzień 2012 19:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

kupiłem wczoraj taki oto tuner [http://www.neonet.pl/?p=manta_dvbt06] i taką antenę [http://www.neonet.pl/?p=alfa_antena_alfa_7]
miałem wczoraj małe problemy ale w ostateczności złapało programy.. dzisiaj rano wywierciłem otwór przy balkonie aby puścić kabel, bardziej dokładnie zmontowałem tą antenę (wczoraj tak na sztukę poskładałem żeby sprawdzić) i delikatnie wygiąłem w jednym miejscu ten element metalowy (ale to serio bardzo delikatnie), wszystko poskładałem do kupy i dópsko! nie łapie kanałów ;/ czy to może być spowodowane tym delikatnym wykrzywieniem tego jednego paska na antenie ??

Bozi nie ma.

smuk
 Wysłana - 18 grudzień 2012 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

Może. Bo antena ma dwie polaryzacje, albo poziomą, albo pionową, albo i taką i taką. Nie ma polaryzacji skośnej
Ale może to być tez wina samej lokalizacji anteny.
Polecam program DVB-T finder na androida [darmowy, polski], dzieki niemu bardzo dokladnie mozna ustawic antenke.

Zmieniony przez - smuk w dniu 2012-12-18 19:30:32

Znawca -

Coliber
 Wysłana - 18 grudzień 2012 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

te wykrzywienie ma może z 2mm.. będę próbował je wyprostować do poziomu jak reszta anteny
no ale sprawdzę tym finderem

sog nie wchodzi

Zmieniony przez - Coliber w dniu 2012-12-18 19:50:03

Bozi nie ma.

de_Gothia
 Wysłana - 18 grudzień 2012 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

końcówka przewodu nie stykała się z żadnym metalem ? ja tak spaliłem płytkę przy antenie

Coliber
 Wysłana - 18 grudzień 2012 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

weź wpisdu nie strasz bo nie pamiętam jak dokładnie zamontowałem kabel do anteny po przepuszczeniu przez ściane

Bozi nie ma.

smuk
 Wysłana - 18 grudzień 2012 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ta płytka to wzmacniacz. Kosztuje pare groszy.
Mam nadzieje, że zastosowałeś zasilacz do tej anteny ?? Jeśli tak, to świeci lampka na nim ?

Znawca -

Coliber
 Wysłana - 18 grudzień 2012 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

na zasilaczu w gniazdku się pali a na antenie się nie pali...

wygiąłem delikatnie kombinerkami w miejscu na czerwono jak wkładałem ten metal w zatrzaski..

Bozi nie ma.

smuk
 Wysłana - 18 grudzień 2012 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

To nie powinno mieć wpływu na odbiór. Sprawdź podłączenie przewodu do separatora [tej końcówki przy zasilaczu] i do samej anteny.

Zmieniony przez - smuk w dniu 2012-12-18 20:43:45

Znawca -

Coliber
 Wysłana - 18 grudzień 2012 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

spoko, jak tylko będzie trochę lepsza pogoda od razu się za to biorę dzięki smuk

Bozi nie ma.

HUY
 Wysłana - 19 grudzień 2012 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

sprawdź czy kabel antenowy nie styka sie z innymi kablami , u mnie wtedy łapie zakłócenia i nie ma tv

smuk
 Wysłana - 19 grudzień 2012 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

Bo masz HUYowy kabel dlatego tak sie dzieje.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

tuner DVB-T problem ;/

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Zmiana formatu filmu | Keylogger | nokia 6300-problem z smsami | depresja | openoffice problem | Problem z połączeniem przez neciwko | wzmacniacz | Zrobilem backup rejestru, jak teraz go uzyc %-) | Wzmacniacz nie daje sygnalu | GG w tel. Sony Ericsson k610i | Zasilacz do fergusona 6318 | GRA, jak się nazywa ??? | samoczynne restarty kompa | problem z telefonem w Orange za granica | System services zamykany | Matryca LG | sworowska | nude girls | ostro | dlugie zdjecie | małpy uczą się | powtarzanie | opowiadanie erotyczne mama i syn | wielgosz playboy | cls | paris | kammel | romanowska | taniec z gwiazdami | 3mm | marines | weterynarz | Sranie | bmw e46 ile oleju do silnika | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.