FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1691 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
turpizm 
[powiadom znajomego]    
Autor "turpizm"   

afromanka
 Wysłana - 28 luty 2009 20:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

"Turpizm w dziełach literackich i malarskich. Wskaż i przedstaw cechy tego kierunku na przykładach dzieł róznych epok"
SREDNIOWIECZE: lit: Rozmowa Mistrza Polikarpe ze śmiercią mal: Mathias Grunewald Ołtarz z Isenheim.
BAROK: lit: Morsztyn "Do trupa", mal: Arcimboldo "Wiosna"
MODERNIZM: lit: Baudelaire "Padlina", mal: Munch "Krzyk"
WSPOŁCZESNOŚĆ: Grochowiak "Czyści", mal: ???

kto pomoze z prezentacja? tzn napisac bibliografie jakie materialy beda jeszcze mi potzrebne? :)

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 28 luty 2009 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Materiałów starczy, nawet tego obrazu do współczesności nie potrzeba, bo nie wiem czy się w czasie zmieścisz.

Co do bibliografii to w internecie są wzory, nawet w tym dziale w podwieszonych tematach są linki do tego typu stron.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Skarbowy
 Wysłana - 28 luty 2009 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

Śmierciu to przecież o tobie

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Znawca -

afromanka
 Wysłana - 2 kwiecień 2009 17:17       [zgłoszenie naruszenia]

a moze macie jakas intepretacje do obrazu WIOSNA ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

turpizm

Warto przeczytać: Matura - reklama | Patologie władzy | Matura - sarmatyzm | Zdjecia Auschwitz, obozy koncentracyjne, holokaust | Potrzebuje teksty | Nad niemnem - pomocy! | Lalka | prosze o pomoc | Dobra Praca Z Pozytywizmu | Interpretacja wiersza Kamieniarz | prezentacja z polaka !!?? | Praca maturalna - Holocaust | [Historia-pomoc] Fanatyzm religijny - przyczyny i konsekwencje | [J. polski; "Lalka"] Anarchiści, nihiliści, socjaliści | [pol] Prezentacja: Totalitaryzm i jego skutki tematem literatury | "prawo człowieka do szczęścia...." | zalukaj | horrorcore | przewartościowane | staszica | poseł | mądre zdania | policja bagażnik | szablon allegro | Paulina Chylewska | żylak | mama_omasa | Amy | pupy | imię | anna simon | milk | temat | bać-pol | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.