FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1694 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
turpizm 
[powiadom znajomego]    
Autor "turpizm"   

afromanka
 Wysłana - 28 luty 2009 20:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

"Turpizm w dziełach literackich i malarskich. Wskaż i przedstaw cechy tego kierunku na przykładach dzieł róznych epok"
SREDNIOWIECZE: lit: Rozmowa Mistrza Polikarpe ze śmiercią mal: Mathias Grunewald Ołtarz z Isenheim.
BAROK: lit: Morsztyn "Do trupa", mal: Arcimboldo "Wiosna"
MODERNIZM: lit: Baudelaire "Padlina", mal: Munch "Krzyk"
WSPOŁCZESNOŚĆ: Grochowiak "Czyści", mal: ???

kto pomoze z prezentacja? tzn napisac bibliografie jakie materialy beda jeszcze mi potzrebne? :)

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 28 luty 2009 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Materiałów starczy, nawet tego obrazu do współczesności nie potrzeba, bo nie wiem czy się w czasie zmieścisz.

Co do bibliografii to w internecie są wzory, nawet w tym dziale w podwieszonych tematach są linki do tego typu stron.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Skarbowy
 Wysłana - 28 luty 2009 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

Śmierciu to przecież o tobie

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Znawca -

afromanka
 Wysłana - 2 kwiecień 2009 17:17       [zgłoszenie naruszenia]

a moze macie jakas intepretacje do obrazu WIOSNA ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

turpizm

Warto przeczytać: [pol] "Moby Dick" - streszczenie/opracowanie | [pol] jakie książki pasują?? | Artysta jako nietypowy bohater literacki- POMOC | [pol] miłość przekleństwo czy błogosławieństwo? | [pol] meta...?? | [pol]Jan Chryzostom Pasek "Pamiętniki" | PLIZZ!!! jak z prezentacją multimedialną | [pol] matura 2006 __ sogi | [pol] części zdania, rozbiór zdania | [pol]"Makbet" - metamorfoza bohaterów | [konkurs] opowiadanie z gazetki szkolnej :) | [konkurs] Historia: Polskie ekspedycje archeologiczne na bliskim wschodzie. | [konkurs] Historia: Życie codzienne w średniowiecznym klasztorze. | [konkurs] Praca maturalna: Mowa zakochanych w epoce staropolskiej i dziś. + plan | [pol] plan do prezentacji | [pol] Kandyd - Wolter | civilization 5 | woodstock 2013 | chrom | erotyczny | KRISWELL 15 tracks 16mins VIDEO MiX FIDGET Electro Attack 720HD | namiot ns | ciapaty | benzyna diesel | dziun | logistyka wat | makarska | przegrzanie organizmu | zaliczenie | Iphone 5 | 16 lat | tomek | 40 latka | ładne dziewczyny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.