FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15277 razy ¬

ROZRYWKA | Polityka
tw bolek 
[powiadom znajomego]    
Autor "tw bolek"   

2 er el x
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 20:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

po wczorajszym programie t.lisa ,i dyskusji profesora a. zybertowicza z lechem wałesa ,na temat ksiązki ,która ma sie pojawić niedlugo ,w której historycy udowadniają kontakty wałesy z sb i jego wspolprace z nimi,chcialem poznac wasze opinie na ten temat- wiem ze beda one oparte w glownej mierze na dywagacjach i ocenie medialnych wystapien historykow i wałesy ,poniewaz ksiazka jeszcze nie zostala wydana a dostepu do akt nie ma

wydaje mi sie mozemy spróbować przeanalizowac ,majac wiedze np. o 'nocnej zmianie' i ogladając małą 'wojne' medialną, czy jest prawdopodobe ze wałesa był tw bolkiem ,czy to wszystko tylko i wylacznie pomówienia zawistnych którzy chcą obalić 'autorytet bohatera' ...?

Koko.ban
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

"czy to wszystko tylko i wylacznie pomówienia zawistnych którzy chcą obalić 'autorytet bohatera' ...? "

hmm, jesli tak by było, to kto i w jakim celu?
Rozumiem gdyby Wałęsa był aktywny na scenie politycznej, wtedy takie pomowienia miałyby sens.

Ja sam na razie patrze na to z boku, choc przychylam sie do "oskrżycieli".

A druga kwestia, to strasznie drażni mnie jak Wałęsa co rusz uderza w słowa typu "ja zwyciezylem komunizm" etc

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

Starczy popatrzec na to co sie dzialo w tym kraju po 1989 zeby dojsc do wniosku ze te cale "transformacje" to pic na wode-fotomontaz.

Wzbogacila sie grupa kolesi (ze sluzb, z partii itd.), kapitalizmu jak nie bylo tak nie ma.

To czy bolek byl bolkiem czy nie byl to juz nie robi roznicy- wazna jest podstawowa sprawa, ze nikt komuny nie "obalil"- komuna sie przepoczwarzyla i pozajmowala strategiczne pozycje w "kapitalizmie".

Wiec juz samo to jak ktos mowi ze "obalil komunizm" to swiadczy albo o dziecinnej naiwnosci, albo o celowym dzialaniu (co by sklanialo do tezy o bolku).

[http://www.campaignforliberty.com/]

malygarb
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

ja tak samo jak Casus

Jesli chodzi o Walese to calkiem mozliwe jest, ze Bolkiem byl. Nie mozna tez wykluczyc, ze byl manipulowany, myslal, ze robi cos wielkiego a tymczasem byl zwykla nieswiadoma kukla.
Druga opcja jest duzo mniej prawdopodobne wedlug mnie, ale nie mozna jej do konca wykluczyc.

ziemon
LADY
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Wiec juz samo to jak ktos mowi ze "obalil komunizm" to swiadczy albo o dziecinnej naiwnosci, albo o celowym dzialaniu (co by sklanialo do tezy o bolku).
biorac pod uwage jaka osoba jest Walesa, po jego roznych zachowaniach i wypowiedziach na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat - to raczej naiwnosc, to ze byl prezydentem nie zmieni tego ze przez wieksza czesc zycia byl prostym czlowiekiem, robotnikiem i to nie jest krytyka,a raczej stwierdzenie faktu - w takim srodowisku i czasach zyl i taki jest jego oglad swiata

Niemozna tez wykluczyc, ze byl manipulowany, myslal, ze robi cos wielkiego a tymczasem byl zwykla nieswiadoma kukla.
jesli w ogole to sklanialabym sie raczej do podwojnych i potrojnych gierek sb oraz manipulacji

a swoja droga - bardzo ostro oceniacie czlowieka ktory dzialal w czasach kiedy was na swiecie nie bylo...
ale z reguly mlodosc ma w sobie duzo radykalizmu i wiary we wlasna sile,czasem nieomylnosc....

chyba sie starzeje....

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

malygarb
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam 21 lat wiec o troche Walesy zahaczylem

ziemon
LADY
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

taaa... szczegolnie przy strajkach w 80 i jak byl internowany
tego to nawet ja nie pamietam

Specjalista -

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

Taaaa wlasnie czekalem na cos w stylu "was na swiecie nie bylo wiec nie oceniajcie" albo jeszcze lepiej "co wy zrobiliscie dla Polski ze oceniacie"

Nie sadzilem ze tak szybko wskoczy

Wiec uwazam ze przede wszystkim "my" powinnismy oceniac t oco sie dzialo:
1. Mamy wiecej obiektywizmu. Dla kogos kto przezyl puste polki sklepowe i zomo na ulicach, zapelnienie polek i brak zomo to mogl byc przelom zyciowy, ze to juz ten kapitalizm i wolnosc bo jest zarcie w sklepach i nie ma zomo na ulicach.
Mnie takie cos nie rusza tylko trzezwo patrze na to co sie dzialo- i wiem ze nie starczy zapelnic polki i zomo z ulic zdjac zeby mowil o kapitalizmie i wolnosci.

A po drugie
W koncu to co sie dzialo wtedy ma bezposredni wplyw na to co jest teraz.
To ze jest takie dziadostwo to bezposredni wynik dzialan bolka i kolesiow z magdalenki.
Wiec mam prawo sie wkurviac na ta bande zlodziei i lewakow.

ziemon
LADY
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

czy ja ci bronie oceniac to najostrzej jak tylko chcesz?
punkt widzenia zalezy nie tylko od punktu siedzenia
doswiadczenie, wiek, okolicznosci
wszsystko sie liczy
za***iscie ze jestes super obiektywny bo znasz tylko pelne polki
ale cale moje swiadome i dorosle zycie to juz raczej po 89 wiec nie wiem dlaczego pamiec o occie i pustych polkach mialaby mi odbierac obiektywizm?
ale pamietam wybory i wygrana walesy, np wtedy kaczynscy stali za nim murem,teraz aktualny prezydent twierdzi ze ma "wiedze" o walesie.... troche to dziwne ze wiedza ta nie przeszkadzala mu jak pracowal w kancelarii u bylego prezydenta, albo jak byl ministrem sprawiedliwosci...
reasumujac - wydawanie medialnych wyrokow (a taka mam wrazenie ma byc publikacja IPN) przy tylu niejasnosciach po raz kolejny odbiega od rzetelnosci do ktorej powinien IPN i sami dziennikarze dazyc

Specjalista -

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

Przeciez obecny prezydent to ta sama banda co bolek i reszta.
Ta sama magdalenkowa zgraja. Wiec co robil kiedys a robi teraz to kiepski wyznacznik tego kto ma racje.

Juz pomijam ze trudno wymagac czegokolwiek pozytywnego po profesorze socjalistycznego prawa pracy.

Koko.ban
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko byłoby wiadomo

gdyby przeprowadzono u nas dekomunizacja i powszechna lustracje

Okragly stol przez to ze powiedzmy przebiegal "pokojowo" to odwlekł i niestety w momencie gdy inne panstwa bloku wschodniego przeprowadzaly to co koneiczne czyli lustracje i dekomunizacje w Polsce tego nie bylo czego efektem sa teraz takie sytuacje.

I smiem twierdzic ze prawdy calej to my sie nigdy nie dowiemy a to pokolenie ktore mialo stycznosc bezposrednia z komuna musi poprostu wymrzec w cholere

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 26 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

tw bolek

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26