FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15902 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
ucho i kolczyk w uchu 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ucho i kolczyk w uchu"   

Vanilliada
 Wysłana - 16 luty 2008 22:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

kilka lat temu robiłam sobie dziurki w uszach pistoletem u kosmetyczki. Na poczatku mazało sie, myslalam ze to normalne. Po 7 miesiacach nie bylo zmian ropa leciała, ucho bylo spuchniete chcociaz dbałam o nie smarując tribiotykiem i przemywając wodą utlenioną. Nic nie dawało wiec przestalam sie meczyc zdjelam kolczyki. Po miesiacu postanowilam przebic ponownie. Jedna dziurka nie zarosła do konca i sama ją przebilam do konca złotym kolczykiem. Druga przebilam u kosmetyczki i odrazu wsadzilam złotego kolczyka. Wszystko bylo ok dziurki sie ładnie zagoiły.

Po pewnym czasie chcialam zrobic sobie drugą dziurke w lewym uchu tuz obok pierwszej dziurki. Dziurke robilam sama zdezynfekowanym złotym kolczykiem. Przez 2 miesiace ropiało miałam nadzieje ze sie zagoi, nie wyjmowalam kolczyka, dbałam o dziurke, nic nie dało. Zdjelam kolczyka i z tylu bylo tak jakby małe wypuklenie skóry i na tym ropa. Polałam to wodą utlenioną i zakręciło mi sie w głowie. Poczułam sie słabo, zmiękły mi nogi całe ciało przeszedł dreszcz i chciało mi sie wymiotowac. Nigdy tak nie mialam. Po polaniu wodą poprosrtu takie objawy wystapily. Przy dotykaniu ucha cholernie mnie boli całe ucho, robi sie odrazu czerwone. Ogolnie jak mnie ktos uderzy w któres ucho to boli mnie strasznie i w ógóle. Tylko bardziej zastanawia mnie to czy może trafiłam na jakieś nerwy czy coś w uchu że się tak dzieje? za kazdym razem kiedy czyszcze uchu z ropy mdli mnie i źle się czuje. Nie brzydze sie ropą itp.
Wiem ze sie strasznie rozpisalam ale nie umiem tego strescic. Nie jeździjcie po mnie bo dla mnie to problem. Moze ktos mial podobnie. z góry dzieki za odpowiedzi

butt3rfly
 Wysłana - 16 luty 2008 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

za głupote sie płaci
nie ruszaj narazie tego, nie przebijaj wiecej sama ucha przemywaj woda utleniona delikatnie
i smaruj jak smarowalas tribioticiem . mozliwe ze wdarlo sie zakazenie. jak nie pomoze to lekarz

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

iwonkao3k
 Wysłana - 16 luty 2008 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

lepiej spirytusem salicylowym, bo od wody utlenionej takie ranki jeszcze bardziej się babrają.

Let's cross the limits and enjoy ;)

Angel...
 Wysłana - 16 luty 2008 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

polecam zmienic kolczyki na takie ze stali chirurgicznej
nie slyszalam zeby ktos mial problemy po wlozeniu takowych

Zmieniony przez - Angel... w dniu 2008-02-16 22:53:05

Znawca -

Termitek
Little boy
 Wysłana - 17 luty 2008 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

jak dla mnie to napewno wdarlo sie zakazenie... do lekarza idz z tym i niech ci przepisze jakis antybiotyk typu bactrim jest to typowe zakazenie bakteryjne i jesli nie zdbasz o to wlasciwie to mozesz sobie duza bardzo krzywde zrobic skoro masz omdlenia w trakcie czyszczenia to znaczy ze bakterie sie juz przedostaja do naczyn krwionosnych i organizm potrzebuje dosc duzego wysilku aby to zakazenie zwalczac

...

Specjalista -

Vanilliada
 Wysłana - 17 luty 2008 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za odppowiedzi, pozdrawiam

kaaasiorek
 Wysłana - 26 luty 2008 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

musisz ruszac kolczykiem,wiem ze to moze bolec ale jak sie babra to moze zastygnac i w takich sprawach NIE PRZEMYWAC WODA UTLENIONA chyba ze chcesz zeb mieso ci w uchu zgnilo.spirytus salicynowy i nic wiecej

Naciusia91
 Wysłana - 30 październik 2008 15:01       [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem nigdy wiecej nie rob sobie sama dziurki w uchu. Moja siostra kiedys sobie zrobila sama i do tej pory ma taka wielka gule z na uchu ( z tylu ).! Moze ktos widzial gdzie w jakim sklepie i za ile sa taki kolczyki KOLCZYKI NA UCHO I DO UCHA to mniej wiecej tak sie nazywa :P To jest taki normalny kolczyk i ma lancuszek i ten lancuszek na koncu takie cos do przyczepienia.! Czekam na odpowiedz moje gg: 9688298 Pozdro :*

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ucho i kolczyk w uchu

Warto przeczytać: Wrastanie paznokci? | problemy z nerwami | Przerzedzona czupryna | Zapach tak jakby nie z ust | Jelita | Bolące Udo | grupa krwi a dieta | Chory 3 raz w krotkim czasie | Nieustający ból głowy | wstydliwy problem - wysypka | gradowka | odstające sutki u faceta | brak synhronizacji | Powiększanie penisa | Ząb,skrzep wypadl przez szwy ?! | farmaceuci zajrzyjcie prosze | leonardo | zoofilia | apartament w bułgarii | apartament | bułgarii | thrive | mucha playboy | gianna michaels | cristina vee | vee | feta | dostojewski | pentedron | maxim | pietrucha | drążek | veronica fasterova | elfa garnitur | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.