FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 25982 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
uchyalenie się od WKU 
[powiadom znajomego]    
Autor "uchyalenie się od WKU"   

kanarek
 Wysłana - 12 styczeń 2008 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

no napisał Ci
zapisz się do policealnej gdzie masz semestr albo wpisowe gratis

i masz problem na jakiś czas z głowy i tyle ...

Chroń swoje nerwy.

olacwojo
 Wysłana - 12 styczeń 2008 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

tyle to i jak wiem(korzystalem zreszta)

tylko, ze chcialbym zalatwic ta sprawe raz na zawsze

ziomekkk
hooligans
 Wysłana - 12 styczeń 2008 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

- opieka nad chorym członkiem rodziny (ustawa precyzuje jakie warunki musisz spełnić)

coś więcej na ten temat musi to sąd przyznać że jestem np prawnym opiekunem dziadka który jest chory ?

Nie liczy się też ile masz w łapie ważne jest to że jesteś wariatem.

olacwojo
 Wysłana - 12 styczeń 2008 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

wg strony, na ktorej o tym czytalem jedyna osoba, ktora ma jakas moc prawna w tym wzgledzie jest wojt/burmistrz/prezydent miasta

jak jest w rzeczywistosci - trzeba pytac prawnikow chyba...

GB
 Wysłana - 12 styczeń 2008 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

Ziomek:
Po pierwsze dziadek musi albo mieć powyżej 75 lat, albo być w jakimś stopniu niesprawny (tu ustawa nie precyzuje dokładnie - mówi że chodzi o osobę która "nie może samodzielnie egzystować" - więc sam musiałbyś trochę ruszyć głową i uzasadnić w podaniu czemu dziadek nie da sobie sam rady).

Poza tym - musisz być najbliższym krewnym tej osoby (OK, bo jesteś), musisz mieszkać z tą osobą (tzn. najlepiej zameldować się na tym samym adresie) i nie on mieć innej osoby spokrewnionej w tym samym stopniu co Ty która mogłaby się nim zaopiekować (czyli jak np. mieszka z nim córka/syn to możesz sobie darować).

Przedmówca już napisał kto decyduje o uznaniu Cię za opiekuna - na szczęście nie jest to WKU.

KamilBTM: Jak przerwiesz studia i skreślą Cię z listy studentów to uczelnia ma bodajże 2 tygodnie na powiadomienie WKU i z tego co wiem zwykle dotrzymują terminu. Natomiast co zrobi WKU (i jak szybko) to już ich sprawa.

Zmieniony przez - GB w dniu 2008-01-12 22:29:24

olacwojo
 Wysłana - 12 styczeń 2008 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

GB - ale Ty jestes telewizyjno-kapitalistyczny

jesli decyduje burmistrz wojt czy jakakolwiek pojedyncza osoba i w dodatku od tej decyzju wku nie ma odwolania, ani zazalenia(zreszta chcialoby im sie?) to jest tylko kwestia kasy, zeby uznac, ze jeste snajodpowiedniejsz aopieka do tego jakze bardzo chorego czlonka rodziny...

ja szukam poki co tanszego sposobu

ziomekkk
hooligans
 Wysłana - 13 styczeń 2008 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

GB mój dziadek ma 87 lat i jest dość chory cukrzyca choroba parkinsona (chyba tak to sie pisze) i jeszcze kilka chorób
dziadek mieszka z nami czyli ja rodzice siostra ale nie jest zameldowany u nas po śmierci babci zamieszkał u nas
czyli jak mieszka z nami w sumie opiekują się nim ja moja mama mój ojciec (syn) i siostra to mogę od razu odpuścić tą opcje ?

olacwojo
 Wysłana - 13 styczeń 2008 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

siostra mama itd moga nie miec czasu...

DiseQ
 Wysłana - 13 styczeń 2008 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

A kogo to obchodzi że mogą nie mieć czasu

Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody
- resztę po prostu roztrwoniłem.
G.Best

ziomekkk
hooligans
 Wysłana - 13 styczeń 2008 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

własnie......................a np starsi robia za granica siostra nie mieszka z nami tylko ja jestem z dziadkiem lykna takie cos taka scieme ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

uchyalenie się od WKU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: | | paker | wyznacznik męskości | gruby czlowiek ukraina | vectra c problem ze wspomaganiem | jak zapomniec | jak odzyskac | grube baby | piliscie | program do zdejmowania simlock | iphone 4s 16gb kradziony | serca | Bogdan de la Cluj Rukutaka | Bogdan de la Cluj Rukutaka | Bogdan de la Cluj Rukutaka | corolla ts | nike air max | wygryw to piekno | kulturystyka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.