FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 25967 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
uchyalenie się od WKU 
[powiadom znajomego]    
Autor "uchyalenie się od WKU"   

olacwojo
 Wysłana - 14 styczeń 2008 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

diseq - masz jakies kompleksy? nic Ci se w zyciu nie udaje? moze poszukac Ci kogos, kto pomoze?

sa rozne organizacje...

ziomekkk
hooligans
 Wysłana - 14 styczeń 2008 01:06      [zgłoszenie naruszenia]

o kur wa xD

właśnie chodzi mi o to czy ktoś przyznaje tą opiekane starsi np czasu nie maja ja jestem w domu to sądownie mi przyznają opiekę na osoba starsza i papier jest

Nie liczy się też ile masz w łapie ważne jest to że jesteś wariatem.

olacwojo
 Wysłana - 14 styczeń 2008 02:46      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnei na to wyglada, ze nie koniecznie musisz miec przyznana opieke przez kogokolwiek, powinno wystarczyc wyslanie odpowiedniego pisma do wujta/burmistrza/prezydenta i wtedy to juz tylko kwestia tego, jak go przekonac, zeby to podpisal...

GB
 Wysłana - 14 styczeń 2008 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj, nikt Ci nie odpowie na to pytanie na 100%. Jak już opisałeś swoją sytuację to co za problem napisać jeszcze raz to samo i wysłać do prezydenta/wójta itp. Wzór znajdziesz poniżej (przyznaję, wyciąłem z pdf-a, bo nie chcę mi się tyle pisać samemu):

Do Prezydenta (wójta, burmistrza) miasta (gminy)

WNIOSEK O ODROCZENIE ZASADNICZEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ
ZE WZGLĘDU NA KONIECZNOŒŚĆ SPRAWOWANIA
BEZPOŒŚREDNIEJ OPIEKI NAD CZŁONKIEM RODZINY

Działając na podstawie art. 39 ust. 1 pkt. 3 w związku z art. 39a ust. 1 ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP z dnia 21 listopada 1967 r., wnoszę o uznanie koniecznoœści sprawowania bezpoœredniej opieki nad członkiem mojej rodziny, ..... (tu podajesz dane osoby/osób, którą masz się opiekować, jej datę urodzenia, stopień pokrewieństwa, miejsce zamieszkania - a następnie powód dla, którego musisz się nią opiekować)

[Musisz załączyć dokumenty potwierdzające fakty podane we wniosku: wiek, chorobę, fakt wspólnego zamieszkania, orzeczenie o niemożnośœci samodzielnej egzystencji, orzeczenie sądu, ewentualnie oœwiadczenie osoby, którą masz się opiekować, o tym, że Twoja opieka jest niezbędna itd. Co dokładnie musisz załączyć okreœśla ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW Z DNIA 3 STYCZNIA 2006 r.]

Powodzenia!

ziomekkk
hooligans
 Wysłana - 14 styczeń 2008 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

huhu jutro zaczynam coś działać w tym temacie
dzięki sog

Nie liczy się też ile masz w łapie ważne jest to że jesteś wariatem.

Bohemoth
 Wysłana - 7 luty 2008 03:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ale wy ludzie macie problem, w listopadzie tego roku jest ostatni pobor do wojska, pozniej przechodzimy na zawodostwo:D

minner
SZPIEG
 Wysłana - 7 luty 2008 09:03      [zgłoszenie naruszenia]

taaaaaa

możesz sobie pomarzyć

zawodostwo będzie najwcześniej w 2010 a i w to wątpie gdyż nie ma chetnych do korpusów zawodowych szeregowych (słabe zarobki i perspektywy)...

a ktoś we wojsku musi obsługiwać sprzęt , a oficerowie i generałowie nie będą się rozbijali czołgami po poligonie to Ci gwarantuję

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Shogi SSJ2
 Wysłana - 10 luty 2008 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz to, że zlikwidują pobór, urządza tylko tych co jeszcze nie osiągneli wieku poborowego. Mylisz pobór z wcielaniem.

m-online
 Wysłana - 13 luty 2008 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

ja dostałem odroczkę do lipca, ktoś się orientuje czy są jakieś szkoły policealne rozpoczynające się w czerwcu, lub może jest jakiś inny sposób, kosztowny ale mało czsochłonny, akurat mam bardzo dobrze płatną pracę i nie mam czasu na studia i tego typu głupoty

Bl3
 Wysłana - 21 luty 2008 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ej ludzie a czy pobór wiesenny ma nie byc ostanim?
Bo gdziesz czytałem ze to juz ostani obowiazkowy pobor?

Gdy będę szedł doliną cienia śmierci,
nie ulęknę się przed złem, bo jestem najtwardszym skurwysynem w dolinie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

uchyalenie się od WKU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: Do woja | Wkręt Wojsko | Buty na zime | WIELKI PROBLEM !!!!!!!!!!!!!! | wiatrówka - pistolet | Policjanci dostana Glock''i | Zagłosujcie na bunkier Hitlera w Stępinie | M-65 | Wiatrówka - pomoc w wyborze. | Przepisy na petardy i rakietki | informacje na temat odroczenia | WKU:/ jedno pytanie | Jak wygląda długotrwałe przeszkolenie wojskowe? | Ciekawe Fotki, broń domowej produkcji-Czeczenia | Policjanci zastzrelili byka %-) | Wie ktoś co to może być? (bo chyba nie łuska) | Agnieszka WIelgosz | najlepsze filmy | ołki dolki | lornetka | styl alternatywny meski fotki | styl-alternatywny-meski-fotki | kiedy wybuchnie iii wojna swiatowa | SGH | fazi | Verrier89 | verrier | hipster | Vierrier89 | trojkat | trójkąt | Whisper | problemy z podrywaniem kobiet | podrywanie kobiet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.