FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 25969 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
uchyalenie się od WKU 
[powiadom znajomego]    
Autor "uchyalenie się od WKU"   

ATJ
 Wysłana - 16 lipiec 2008 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

Przed chwila byl u mnie listonosz i przyniosl niespodzianke. Zadzwonil - myslalem ze to siostra ale niestety nie. Podpisalem bo co mialem robic. Nie dostalem sie na studia ale wybieram sie do platnej - jak dostane ze szkoly zaswiadczenie i pojde z nim do WKU to bedzie spokoj?

bubiol
 Wysłana - 20 lipiec 2008 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

a ja mam pytanie takie....skonczylem policealke....i chce isc do nastepnej....czy wtedy bede odroczony czy nauka na tym samym szczeblu nie przejdzie...za odp sogi!!

paker87
 Wysłana - 20 lipiec 2008 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

dołanczam sie do pytania któe zadał ATJ

macias102
 Wysłana - 2 sierpień 2008 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

hej ludzie jestem rocznik84 wrucilem dopiero z uk i juz dostalem wezwanie do wku w celu uaktualnienia ewidencji list nie byl polecony kilka wezwan poleconym starzy odeslali we wrzesniu wracam spowrotem do uk a 16 sierpnia biore slub wezwanie na poniedzialek 4 co robic

minner
SZPIEG
 Wysłana - 3 sierpień 2008 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

bubiol szkoła na tym samym poziomie odpada... WKU nie uzna tego.

kolega który jest w UK, olej to wezwanie i powiedz rodzicom by zadzwonili i tylko powiedzieli że nadal przebywasz zagranicą.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

zel24
 Wysłana - 4 sierpień 2008 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

witam mam pytanko
jak to jest ,jezeli ktos ma tatuaż na prawej dłoni to biorą go do wojska, jest on w widocznym miejscu ????

paker87
 Wysłana - 5 sierpień 2008 07:34      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co co sie zdązyłęm na forum dowiedzieć to wszyscy pisali ze takich biorą, no chyba ze na czole sobie zrobisz to moze nie wezmą

maarkel
 Wysłana - 4 wrzesień 2008 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

wiem ze jest konstytucyjny obowiązek ale po co ja mam iść do wojska zeby sobie nasrac w papierach jestem tak nerwowy i nadpobudliwy ze jak bym tam poszedł to góra miesiać i siedział bym w karnej jednostce a potem w wiżieniu.ale te cymbały tego nie rozumieją tylko dawaj wszystkich wjeden kocioł normalni i takie swiry jak ja.uwierzcie mi ze nie wyobrazam sobie zeby jakis palan mi podskakiwał w jednostce od razu wale w ryj i nie wazne jaki ma stopien lub zeby ktos mi rozkazywał.i juz sobie wyobrazam sytuacje ze taka osoba jak ja dostaje bron:)hehe no wtedy to bym był w tv.dlatego wole spokojnie pracowac prowadzic firme uczyc sie przy okazji bez stresów krzyków i tak dalej dziekuje.pozdrawiam-tylko polsce jest jeszcze obowiązek służby wosjkowej no i w krajach które nie przestrzegaja praw człowieka

minner
SZPIEG
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

maarkel skoro taki "kozak" jesteś, to czy w armii czy w cywilu kwestią czasu jest jak wylądujesz w więzieniu lub 2 metry pod ziemią.

ogólnie to mi szkoda Ciebie, teksty typu "od razu walę w łeb" to dobre było jakieś 10 lat temu.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

maarkel
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 07:10      [zgłoszenie naruszenia]

to nie kozactwo jestem poprostu nadpobudliwy.a ty od razu ze cwaniakuje nie jestem chory nie którzy sie jakają inni maja tiki a mnie szybko dopada złość.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

uchyalenie się od WKU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: ile czasu od otrzymania kategori mozna ja zmienic? | co potrzebne jest do woja ??? | WSO czy WAT? | wojsko,a splata kredytu | Zarobki | Beretta ASG-warto? | Air soft gun | szukam testów na ochroniarza 1-go stopnia | Odbycie sluzby zasadniczej | Bytom, Gliwice - jednostki wojskowe | szeregowy zawodowy - kilka pytań | niesmiertelnik | czy zdąze na ostatni pobór ? | Wojsko jako praca | Służba zastępcza a opieka nad starszą osobą. | Znalazłem pocisk | Aneta Zaj? .c | jedno j?.dro | piotr ?,uszcz | Ma?,gorzata Socha | fotochromowe | fotochromy | fotochrom | sieradowice | httpwwwxvideoscomvideo3048183hot_lesbians_play_their_strap_on | patrycjama | eurotrip | wszystkie kobiety | sama do klubu | moschino- | facebook hasło | vol 14 | Chamskie () vol 14 | zjawisko przenikania się świata realnego i fantastycznego w literaturze XIX w | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.