FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 25969 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
uchyalenie się od WKU 
[powiadom znajomego]    
Autor "uchyalenie się od WKU"   

minner
SZPIEG
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

to takie coś się powinno leczyć a nie tym chwalić ...

to że bez powodu rozwalisz komuś nos albo połamiesz rękę to dla Ciebie przyjemność ??

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Gorzej jak trafi na fightera/graplera z kilkunastoletnim stażem.

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2008-09-05 16:35:34

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

Qapek
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym chciał zobaczyć jak wali w pysk mojego dowódce plutonu. To by pewnie była ostatnia rzecz jaką by w życiu zrobił.

maarkel
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

nie takich kozaków sie w ryj waliło no chyba ze masz na myśli że poszełbym siedzieć.panowie temat rozmowy jest o czymś innym a wy ciągle o mnie.podąłem przykład siebie bo potem w wojsku dochodzi do tragedi z winy WKU bo biora wszystkich tam byś musiał przynieść głowe pod pachą a i tak by cię wzieli:):):)

minner
SZPIEG
 Wysłana - 6 wrzesień 2008 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

Bo kolego jeśli by WKU uwzględniało "wygłupy" poborowych to nie miał by kto służyć !!

Bo jeden by przyszedł z kalkomanią na twarzy, drugi by przyszedł i zaczął udawać koguta i gdakać.

Ludzie by ściemniali. Dlatego nie biorą ludzi którzy mogą naprawdę udokumentować swoje choroby.

INSOMNIA 2013

Ekspert -

wili666
 Wysłana - 14 październik 2008 03:12      [zgłoszenie naruszenia]

Witam. To jak umnie 3 miesiace temu byl dzielnicowy to znaczy ze jestem w bazie poszukiwanych i zostane zatrzymany na lotnisku wracajac z UK?

wili666
 Wysłana - 14 październik 2008 03:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ah i jeszcze jedno pytanie. Czy w w/w sytuacji ciagle moge sie wymeldowac i pokazac zaswiadczenie od pracodawcy z UK a takze zameldowanie?

minner
SZPIEG
 Wysłana - 14 październik 2008 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

Możliwe że WKU Cię poszukuje, ale czy jesteś już w bazie poszukiwanych na lotniskach to ciężko ocenić.

Do końca tego roku jest pobór, więc może po prostu nie przyjeżdzaj do kraju do stycznia. Zasłanianie się pracą zagranicą nic nie da bo to nie obchodzi WKU.

Zmieniony przez - minner w dniu 2008-10-14 10:16:00

INSOMNIA 2013

Ekspert -

wili666
 Wysłana - 14 październik 2008 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

Czy baza poszukiwanych na lotniskach to ta sama baza z ktorej korzysta policja?Czy mozna do Policji np. zlozyc takie zapytanie czy sie w takiej bazie figuruje? Mimo wszystko bardzo dziekuje za odpowiedz.

wili666
 Wysłana - 14 październik 2008 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

To pozosotaje chyba wracac 48 godzin autobusem. Raz juz wracalem - bezcenne.. :/

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

uchyalenie się od WKU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: Nieodpowiedzialnosc na strzelnicy | Szkoła podoficerska Poznań - Kto tam sie wybiera? | Co o tym sadzicie?? - Gazówka | wojsko once again | Ochotnik Marynarka Wojenna | odbycie słuzby wojskowej w SG? | słuzba więzienna | Kobra-kraków | Postrzelony z wiatrówki ? | Snajper | Testy do policji z wiedzy o społeczeństwie? | AON | Praca w wojsku | Szkoła Policyjna w Szczytnie. | Przerabianie pistoletów asg | Proszę o wycenę pasa niemieckiego , oryginał | karachan,org | zwrot auta | cd 2 | inso cd | evana | kontakt | siłownia hsf | Tiger101898 | diesel | smak | pseudoefedryna | whydack | kocurek272 | ondrash | jedno jądro | brak jednego jądra | Czułość | j600 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.