FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 25981 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
uchyalenie się od WKU 
[powiadom znajomego]    
Autor "uchyalenie się od WKU"   

bartekedi7
 Wysłana - 20 październik 2008 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

Witam jestem w UK. Musze jechac do polski ale nie wiem czy moge tzn. jestem wymeldowany ale zanim sie wymeldowalem mialem wezwanie o zjawienie sie na komisje, oczwywiscie nie zjawilem sie.

Czy teraz jak przylece do polski moga mnie lapnac na lotnisku??

Kal Swan
 Wysłana - 23 październik 2008 10:56      [zgłoszenie naruszenia]

Mam pytanie teroche z innej beczki - w listopadzie będzie moja obrona pracy licencjackiej i chciałbym sie dowiedzieć jak to jest z WKU po licencjacie czy cos się zmienia w warunkach poboru itp?

soon i shall unite with the matrix ...

Heinek
 Wysłana - 23 październik 2008 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz jest ostatni pobór, ja idę 4 listopada do woja, kumpel tak samo. Więc Ciebie już chyba nie załapie, chociaż mogę się mylić

minner
SZPIEG
 Wysłana - 26 październik 2008 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

Wg Rozporządzenia MON z 7 sierpnia 2007

§ 9. Poborowych do odbycia zasadniczej służby wojskowej w 2008 r. powołuje się w dniach: 8-10 stycznia, 5-7 lutego, 4-6 marca, 1-3 kwietnia, 6-8 maja, 3-5 czerwca, 1-3 lipca, 5-7 sierpnia, 2-4 września, 7-9 października, 4-6 listopada i 2-4 grudnia.

A więc kolega może się jeszcze załapać na OSTATNI pobór To był by wyjątkowy pech dla niego. Bo to ostatni pobór przed zawieszeniem poboru od 2009 roku.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

red planet
 Wysłana - 26 październik 2008 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

a jesli w wku wiedza ze sie ucze chociaz nie dałem im specjalnego zaswiadczenia ze szkoły to jesli przyslą mi bilet to bede miał jeszcze szanse aby uchylic sie od słuzby gdy zawioze zaswiadczenie ? studiuje daleko od domu i jazda po kwitek to wydatek min 60 zł wiec musze czekac do nastepnego zjazdu za 3 tygodnie ;/ co o tym sadicie?

[www.pajacyk.pl]
MHM

minner
SZPIEG
 Wysłana - 26 październik 2008 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym na Twoim miejscu wysłał im ten kwitek To ostatni pobór więc będą starali się dorwać kogo się da.

INSOMNIA 2013

Ekspert -

red planet
 Wysłana - 27 październik 2008 10:44      [zgłoszenie naruszenia]

jesli przyslą mi bilet to bede miał jeszcze szanse aby uchylic sie od słuzby gdy zawioze zaswiadczenie ?

[www.pajacyk.pl]
MHM

indyk147
 Wysłana - 21 listopad 2008 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

Witam.Przyszlo mi we wrzesniu pierwszwe wezwanie z wku ja od 1.5 roku mieszkam wraz z zona za granica.Moja matka odebrala i odeslala to wezwanie z powrotem do wku i napisala im jw.Przychodzily kolejne ale ich juz nie odebrala.Wybieram sie na swieta do domu czy w czasie swiat moga mi cos zrobic bo do woja raczej juz chyba nie pojde. Czy przez takie unikanie mogo mi cos zrobic?

Amigo

Bielutki19
 Wysłana - 17 maj 2009 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

Witam... Chciałbym się dowiedziec co mi zrobią gdy nie wstawie się na WKU?? Bo przyszło mi wezwanie i sie nie wstawilem a mialem byc tam 6maja

minner
SZPIEG
 Wysłana - 17 maj 2009 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

Nic Ci nie zrobią.

Po prostu pojedź tam teraz jak masz czas.

Pewnie chcą Ci wbić przeniesienie do rezerwy.

Służby wojskowej w sensie obowiązkowej już nie ma, także nie bój się nikt Cię do wojska nie weźmie.

INSOMNIA 2013

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

uchyalenie się od WKU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: co robic??? | Jaki gaz obronny wybrać. | "Kim jest Marcin Kossek" TVN TURBO | Polscy komandosi | Kawaleria Powietrzna | Amerykańskie kurtki Asów | centymetr rezerwisty.. | Co sądzicie o... | budowa kuszy | Służba zastępcza... S.O.S | desanty | Jeszcze jeden konkurs. | służba zawodowa | Twardziele - survival/podróże/przygoda | Przerwane studia...Co zrobić? | Wesołych Świąt!!!!! | rihanna | inna | strongzonk | straż graniczna | radish | słodki skurwiel | Paulina | Paulinaa | paula marciniak | małe cycki | małe piersi | duchy | słodki skvrwiel | nipples | pes 2013 | brawa | siwko | tatuaż | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.