FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 25970 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
uchyalenie się od WKU 
[powiadom znajomego]    
Autor "uchyalenie się od WKU"   

Saymonn
 Wysłana - 8 kwiecień 2007 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

sama wada serca powinna Ci dyskwalifikowac,zalezy jeszcze jak powazna..ja mam skolioze dolnej czesci ledzwiowej+ w tej własnie czesci kiedys wywaliły mi dwa kręgi i srednio co miesiąc jeźdze do nastawienia,do tego masaze,prochy przeciwbolowe,cierpna mi nogi,zdazaja sie omdlenia w pewnych momentach,ktorych musze unikac,a czasem sie nie da poprostu,mam zakaz wykonywania pracy fizycznej itp.ogolnie mam z***ane zdrowie z tym...

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2007-04-08 14:20:19

zubr84
 Wysłana - 8 kwiecień 2007 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

To jak to w końcu jest z tymi poborami? Od kiedy ma być wojsko zawodowe? Zna ktoś jakieś konkrety? Bo z tymi poborami to co chwila jakieś nowe wprowadzają uchwały, tak, że sie pogubiłem.

hmm

areck
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 08:36      [zgłoszenie naruszenia]

z tym zawodowym to przecież nic pewnego

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Znawca -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 14:54      [zgłoszenie naruszenia]

wojsko zawodowe to nia taka prosta sprawa i jeszcze kilka lat będzie napewno pobór....
sa wg mnie 2 glowne przyczyny:

- wojsko zawodowe jest droższe niż wojsko z poboru
- póki co z Polski ludzie młodzi uciekają i nie ma pewności że wojsko byłoby zdolne zapełnić nawet minimalną wymaganą ilość etatów... (niestety zarobki szeregowego w granicach 1200 zl wcale nie zachecaja do wymagajacej poswiecen sluzby)

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

polo_
 Wysłana - 14 kwiecień 2007 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

poradzcie mi.
w z koncem marca skonczyla mi sie odroczenie poniewaz skonczylem studia(inzynierskie) no i dzisjaj dostelem list z wku. matka nie odebrala :)
i tu powjawia sie moje pytanko : odbierac ten list czy nie odbierac,co tam wogole jest ?.i ile czasu sie tak mozna bawic z nimi jesli go nie odbiore?? przyjda po mnie czy jak ? od pazdziernika planuje isc na magisterke wiec znow bede studentem

a tak wogole to na ile czasu bym musial isc do tej armii ?

Zmieniony przez - polo_ w dniu 2007-04-14 13:44:34

Saymonn
 Wysłana - 14 kwiecień 2007 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

pisz wniosek o odroczenie do października,bo masz zamiar podjąć studia uzupełniające bla bla bla,powinno przejść

polo_
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 08:19      [zgłoszenie naruszenia]

powiedzcie mi na ile sie idzie teraz po studiach do armii ??
no i co wogole jest w tym liscie ??
co jak nie bede go wogole odbierac ile tak sie mozna bujac z tym??

ziomekkk
hooligans
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 08:47      [zgłoszenie naruszenia]

ktos tu kiedys pisal o wyjezdzie za granice i gdy przyjdzie list to odebrac go i niech starsi zadzwonia i powiedza ze syn np siedzi za granica(pojechal do roboty) czy takie cos przejdzie musi to byc jakos udokumentowane czy wystarczy samo to ze sie zadzwonilo i powiedzialo ?

Nie liczy się też ile masz w łapie ważne jest to że jesteś wariatem.

minner
SZPIEG
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 08:58      [zgłoszenie naruszenia]

obecnie sluzba trwa 9 miesiecy....

szczerze mówiąc wystarczy chyba poinformowanie ich ze strony Twoich rodzicow że wyjechałeś, chociaż gdy ja już po wojsku wyjeżdzałem na dłużej zagranice, a miałem karte mobilizacyjna , zgłaszałem wyjazd w WKU i pokazałem świstek od mojej angielskiej firmy... takie zaświadczenie że u nich pracuje.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

ziomekkk
hooligans
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

no tak czaje za kilka miechow koncze szkole i planuje wyjazd do niemiec i tam chcialbym sie zameldowac (rodzine tam mam) i to wystarczy ze bede pracowac w niemieckiej firmie i zameldowany w niemczech ? czy wtedy niemcy zaczna mnie scigac ?;]

Nie liczy się też ile masz w łapie ważne jest to że jesteś wariatem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

uchyalenie się od WKU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: Colt Navy 44 | ASG itd | Kolekcja plakatów wojennych 1914 - 1945 | Pogawędki działu MILITARIA | witam | Jak uniknąć woja?? Macie sposoby? | Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego | sztuki wal w RPG!! | łuski | Wymagania "fizyczne" na podoficera. Prosba o pomoc w ustaleniu ich :) | Humvee do lamusa? | Gdzie Najtaniej GLOCKA? | Co sądzicie? Alarm osobisty PA-4 | Fajny, nie? | dzialania wojsk niemieckich i polskich okres 2 ws | LIDER-44 | pogrzeb | beata olga kowalska | usunąć konto | aktorki nago | animal1989@wppl | bukmacher | link facebook | 6obcy | dziwny problem z laską | dziwny problem | jak sprać atrament | windows 8 | płytki krwi | most wanted | most wanted 2012 | kp11 | układ przestrzenny | chlorella | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.