FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 25977 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
uchyalenie się od WKU 
[powiadom znajomego]    
Autor "uchyalenie się od WKU"   

mleqs
mleko
 Wysłana - 2 maj 2007 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra dzięki. Zaświadczenie mam. Muszę coś wykombinować, bo niepotrzebne mi takie przeszkolenia. Jakieś pomysły?

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2007-05-02 16:36:29

(<>)...ZAGŁĘBIE'NI...(<>)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of"

Skarbowy
 Wysłana - 2 maj 2007 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

Zapisz się już teraz na mgr

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 2 maj 2007 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

Pomysł jest jeden - dobrze gadać z gościem w WKU ...

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

mleqs
mleko
 Wysłana - 2 maj 2007 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

Myślcie, że jak wkręce, że do października muszę popracować i zarobić trochę kasy, bo mi potrzebna na dalsze kształcenie to przejdzie...bo to w sumie prawda

Skarbowy
 Wysłana - 2 maj 2007 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze kombinujesz szwej też człowiek, może mieć dzieci, a z pensji monowskiej czasem cieżko

Specjalista -

mleqs
mleko
 Wysłana - 2 maj 2007 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

Praca na mnie czeka, a ci już mnie ścigają
Pogadam, zobaczymy jakie będzie ich stanowisko w tej sprawie.

chłopek
 Wysłana - 3 maj 2007 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

skarbowy zadnego moda mi nie obiecano :) dwa posty byly brata bo ja tam stosunek mam uregulowany na szczescie. z tymi studiami to jezeli skonczysz musialbys miec wyjatkowego pecha zeby zostac powolanym do pelnienia zsw. teoretycznie moga cie powolac ale w praktyce od kilku dobrych lat nikgo nie wzieto, przynajmniej w woj. slaskim.

minner z tym studiowaniem to nie przesadzaj ze to taka prosta sprawa. czasem ciezko skonczyc, a nawet zaczac hehe
odnosnie wyjazdu - masz obowiazek poinformowac wku kiedy wyjezdzasz i na ile tzn kiedy wracasz. wymeldowujesz sie z domu i masz spokoj. nie beda cie szukali bo oficjalnie nie mieszkasz w kraju.

Zmieniony przez - chłopek w dniu 2007-05-03 00:55:37

blablabla

minner
SZPIEG
 Wysłana - 3 maj 2007 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

W każdym razie jest tak :

Przepisy znowelizowanej ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP

Każdy, kto ma być powołany - może dowiedzieć się od wojskowego komendanta uzupełnień, kiedy to nastąpi.

Nie ma limitu wieku upoważniającego do zwolnienia z poboru ze względu na naukę.

Ustanie możliwości poboru - ukończenie 50 lat.

Zniesiono wymóg zaliczania drugiego roku studiów wyższych zawodowych lub trzeciego roku studiów magisterskich, jako warunek powołania i odbycia przeszkolenia wojskowego w trakcie studiów.
Umożliwiono studentom odbywanie przeszkolenia wojskowego w kolejnych latach studiów.

Przeniesienie do rezerwy:
-studenci (bez odbycia Przysposobienia obronnego), po 12 miesiącach od dnia ukończenia studiów, jeżeli nie zostaną powołani do wojska;
-poborowi -po 18 miesiącach od dnia stawienia się do poboru,jeżeli nie dostanie powołania.

TO JEST WAŻNE DLA TYCH CO JADA ZAGRANICE:
W przypadku wystąpienia określonych okoliczności uniemożliwiających powołanie poborowego do zasadniczej służby wojskowej w okresie 18 miesięcy od poboru, okres ten ulega przerwaniu i zaczyna się od początku dopiero po ustaniu tych okoliczności. Nowe regulacje ograniczają możliwość uchylania się poborowych przed odbyciem służby wojskowej, gdyż każde niestawienie się na wezwanie WKU lub niepoddanie się badaniom lekarskimi czy psychologicznym powoduje przerwanie dotychczasowego okresu i rozpoczęcie od nowa kolejnego.

- czyli krótko mówiąć ktoś wyjeżdza do UK na 3 lata myśli że wojo odpuści jednak dla wojska jest to wyjątkowa okoliczność, i gdy taki gość wraca wtedy mają 18 miesiecy by go powołać.

- sprawa z lotniskami dotyczy osób które wyjechały zagranicę bez informowania o tym WKU i bez wymeldowania się a to już jest jawne uchylanie się od służby.

Dziękuje za uwagę WOgóle to trzeba by te zasady przykleić w dziale bo co chwila się ktoś pyta o pobór i WKU ....

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Skarbowy
 Wysłana - 3 maj 2007 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

Do do roboty kurva

Specjalista -

chłopek
 Wysłana - 3 maj 2007 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

no jeszcze mozesz dopisac ze jezeli jawnie uchylasz sie od pelnienia sluzby to najpierw sprawa kierowana jest do sadu gdzie mozesz dostac grzywne lub nawet kare odsiadki a dopiero pozniej scigaja cie w pelnym tego slowa znaczeniu hehe

blablabla

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

uchyalenie się od WKU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: | | młodzi faceci | tora tora tora | dokumentalny | pułtusk | chemia książki do nauki | łatwe w poznaniu | łatwe laski w poznaniu | adidas active bodies | jerzy hadyk emocje8 | jerzy hadyk emocje8 | jerzy hadyk emocje8 | sandra walter | tvn | ananasy z mojej klasy | magda mołek | mario | pro 100 | rosja zaatakuje ukrainę | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.