FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 25968 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
uchyalenie się od WKU 
[powiadom znajomego]    
Autor "uchyalenie się od WKU"   

ziomekkk
hooligans
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

co wy macie z ta anglia jade do niemiec a to wymeldowanie mam zrobic zaraz po szkole ? za kilka dni koncze a we wrzesniu mam 18stke lap soga

Nie liczy się też ile masz w łapie ważne jest to że jesteś wariatem.

bonq
 Wysłana - 16 czerwiec 2007 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam taką sprawe.Właśnie skończyłem czteroletnie technikum i jestem
tegorocznym maturzystom.Wczoraj jednak zaskoczyl mnie list wzywający
mnie do miejscowego WKU.Nie wiem dlaczego takowe wezwanie dostałem.
Dodam ze planuje w najbiższym czasie iść na studia.Obawiam się że WKU
będzie wymagała odemnie poświadczenie iż się ucze.A przecież w tym
momencie nie mogę im takiego pokazać gdyż czekam na wyniki matur i
dopiero po ich uzyskaniu bede mógł szukać odpowiadającej mnie
szkoły.Dopiero po przyjęciu się na uczelnie zaświadczenie o nauce będe
mógł pokazać.Co w takim przypadku WKU powie?

ziomekkk
hooligans
 Wysłana - 16 czerwiec 2007 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

i nikt nie odpowiedzial na moje pytanie juz skonczylem szkole ale jeszcze niemma 18stki i nie planuje dalej sie uczyc we wrzesniu bedzie 18stka czy dostane wezwanie dopiero we wrzesniu czy juz teraz cos dostane ? rozumiem ze nic nie odbierac ?5-)

Nie liczy się też ile masz w łapie ważne jest to że jesteś wariatem.

orilon
 Wysłana - 17 czerwiec 2007 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

Zapominacie o jednym. Służba zastępcza. Syf od******liłem naście lat temu ale pewne rzeczy pamiętam jeszcze zbyt dobrze.
Jak dobrze przeczytacie ustawę to jest tak że przekonania pacyfistyczne można zawsze zmienić na militarne. Odwrotnie nigdy. Najpierw jest tak że zbiera się komisja która bada "twoje poglądy". kompletne jaja. później się zaczyna problem znalezienia pracy. mój kolega załapał się na taką pracę. olewał totalnie. zwolnić go nie mogli. średnia 15 nagan w miesiącu. nigdy nie była w pracy na czas. to jest życie.
Dla każdego kto po raz pierwszy pojawia się na WKU najbezpieczniej jest być zapisanych do jakichś jechowych, bo zadeklarowanie ochoty do woja to bilet do gówna w jedną stronę

doserone
 Wysłana - 18 czerwiec 2007 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

[pka.most.org.pl/szwejk_poradnik.htm] tutaj jest poradnik warty przeczytania..polecam

maciorka .
 Wysłana - 27 czerwiec 2007 01:16      [zgłoszenie naruszenia]

Elo, mam taka sprawe - jakos na poczatku marca wylecialem z 1 roku studiow, a pare dni temu przyszedl mi papierek od WKU. Na szczescie ojciec nie odebral (jesli to robi jakakolwiek roznice), a ja mieszkam w tej chwili w innym miejscu, wiec przy ewentualnej wizycie zastac mnie nie moga:) Do wojska sie nie wybieram - chce od pazdziernika zrobic drugie podejscie do studiow (poprzednio po prostu byl nie moj kierunek) i juz nie wiem co z tym zrobic. Ojciec mowi, ze jak ktos zadzwoni to powie, ze jestem za granica i tutaj moje pierwsze pytanie - to idzie jakos sprawdzic? Przeczytalem, ze o wyjazdach na dluzej niz 2 miesiace trzeba informowac WKU i nie wiem czy to mnie urzadza, jesli bym "wyjechal" na 2 miesiace (liczac przykladowo od teraz). Pytalem znajomych czy przejdzie zlozenie wniosku, ze mam zamiar sie uczyc itd., ale uslyszalem, ze sobie nim dupe podetra. Robi to jakas roznice, jesli teraz bede na liscie studentow, chociaz papierka dla WKU jeszcze nie dostane? Co radzicie?

.Hellfire.
 Wysłana - 27 czerwiec 2007 09:32      [zgłoszenie naruszenia]

Witam. Z tego co mi wiadomo, a sam byłem ostatnio w WKU dwa razy bo ja będę szedł do syfa, to wystarczy napisać że masz zamiar się uczyć, potem przywozisz zaświadczenie o nauce i masz spokój. Jak byłem to dużo ludzi pisało podanie, że ma zamiar iść na studia i było ok. Ale to wiesz, zależy ten na jakiego trepa się trafi ... Pozdro

ŻyJ TAk jAKbY kAŻdY dZIeŃ MIaŁ bYĆ oStatNIm DniEM TwOJegO ŻyCiA!

maciorka .
 Wysłana - 27 czerwiec 2007 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki, przynajmniej wiem, ze taki wniosek ma szanse przejsc, chociaz dalej to jest ryzykowne, bo znajomy mial identyczna sytuacje i nie przeszlo :) A co jesli nie przejdzie? Dostaje odpowiedz poczta do domu, czy jak? Jest czas na zlozenie nowego wniosku? Sa jakies ustalone formy czy moge napisac "po swojsku"? :D

Fluff.y
 Wysłana - 27 czerwiec 2007 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

Mi dzisiaj przysłali, ale powiedziałem zeby nie otwierać. Jestem ciekaw co to moze byc, skoro jestem odroczony na czas nauki do 31 sieprnia.

Chamy, biednych ludzi męczą ;)

Zmieniony przez - Fluff.y w dniu 2007-06-27 18:00:27

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

mysz2102
 Wysłana - 23 lipiec 2007 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

ratujcie!!! Mojego męża chcą wziąść do woja. ma powołanie na 02.08.07r. Czy teraz jest jeszcze choć cień szansy zeby nie szedł?? ja zarabiam tylko 900zł i z tego nie utrzymam całego domu bo w sumie opłat mamy tyle i co mam głodować przez 9 miechów? Bo według WKU spokojnie moge z tego żyć. Pomóżcie szybko Błagam!!!!!

Myszek21028

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

uchyalenie się od WKU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: Stopnie wojskowe => stopnie w policji ?? | Był Paryż - nie ma Paryża | cięciwa i łuk??? | Procedura rekrutacyjna do ABW | tarcza, pistolet sportowy kal 5,6mm | Zaskoczył cie pluton wroga ? | Przyszłość zwiazana z wojskiem | Ladowanie w Krzesinach - jakie to proste :-) | Ordnung must sein! | Lufa w rewolwerach... | Wiatrówka | Flash grenade - doswiadczenia? | co z tym wojskiem ??? | Glos zza grobu | III wojna swiatowa - bliska przyszłość | Roboty bojowe | andrzejek | budowa stawu | bob bez skorki | misio13 | napisy | chora spiewa | policja rekrutacja | amsterdam | Uek | Podnośnik śrubowy | miała miejsce akcja gonienia | w dniu wczorajszym | rzekomo jego | asowie to proszę jak wyżej | kwestia v10 porządkowo | czy da się odnieść | sukces | miała miejsce akcja gonienia przez | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.