FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 25944 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
uchyalenie się od WKU 
[powiadom znajomego]    
Autor "uchyalenie się od WKU"   

axman
 Wysłana - 29 marzec 2007 22:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam , mam pytanko bo przychodzą do mnie awizo - najprawdopodobniej z WKU poniewaz okres odroczenia sie juz skończył - więc to pewnie WKU przysyła awizo którego nieodbieram było jedno ,drugie ,teraz przyszło trzecie - takze nieodbieram boje sie ze to wezwanie po bilet .I tu mam pytanko czy moga u mnie w domu zjawić się chłopcy z ŻW i zawinąć mnie do sztabu - albo jednostki ? maja prawo wleść na chate ? ,czy takimi sprawami zajmuje się nasz kochana Policja??

dragon1987
 Wysłana - 30 marzec 2007 00:01      [zgłoszenie naruszenia]

policja sie Tobą zainteresuje, pewnie dzielnicowy przyjdzie do domu, będzie wypytywał sąsiadów czy Cie widzieli itd.
Nie uczysz sie?
A żetony mogą przyjść jak będziesz dalej w*****a leciał.

Frajdej
 Wysłana - 31 marzec 2007 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

zapisz sie do jakiejś policealnej pseudoszkoły i już

Clenoman
Smakosz
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

Koniecznie sie zapisz do szkoly gdzies...Nie wiem do ktorego roku zycia teraz biora? Do 28 czy sie cos zmienilo ??

...oszukali mnie, banda złodziei Polskich, decydentów kurva...

dolot
 Wysłana - 4 kwiecień 2007 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

ja to zalatwilem inaczej. Moj Tato odebral wezwanie (blad) zadzwonil do WKU i powiedzial ze jestem w UK i wracam dopiero w pazdzierniku na egzaminy do szkoly. Kazali mu odeslac to wezwanie i przekazac mi ze jak sie zjawie to mam zadzwonic do WKU. A co do awizo to zapytaj listonosza. On ci powie co to jest

szczęśliwy, zakochany, zajęty......

minner
SZPIEG
 Wysłana - 4 kwiecień 2007 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli oglądaliście dziś jakieś wiadomości to napewno słyszeliście że na lotniskach już na niektórych "poborowych" którzy pracują w UK czekały żandarmeria i policja...

obecnie problem jest na tyle duży że tych poborowych zagranicą powoli wojsko zaczyna ścigać, gdyż nie ma wystarczającej liczby poborowych....

wszyscy się uczą lub wyjeżdzają do UK

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Saymonn
 Wysłana - 6 kwiecień 2007 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

lub mają wade kregosłupa uniemożliwiającą służbe...jak u mnie

minner
SZPIEG
 Wysłana - 6 kwiecień 2007 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

wolałbym odsłużyć wojsko niż mieć wadę kręgosłupa nie sądzisz ??

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Saymonn
 Wysłana - 6 kwiecień 2007 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

akurat wade mam nabyta po wypadku samochodowym...czasem potrafie wytrzymac pół roku bez bólu,czasem co tydzien jestem u ortopedy i na zabiegach fizjoterapeutycznych,głupie wiazanie sznurowadel powoduje,ze sie czasem wyprostowac nie moge...przynajmniej nie sciemniam jak 3/4 uciekających od wojska

Zmieniony przez - Saymonn w dniu 2007-04-06 23:36:13

piotrusxtc
 Wysłana - 8 kwiecień 2007 00:46      [zgłoszenie naruszenia]

teraz do 60 chyba a do 50 na bank moga wziac.... tym lekarzy straszyli skurviele ale ja sie ciesze bo juz wkrotce ostatnie pobory, pozniej wojsko zawodowe i TAK DO*****A POWINNO BYC

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

XXwielkiXX
 Wysłana - 8 kwiecień 2007 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

saymon co to za wada ? tez mam do tego wada serca wiec moze uda mi sie wymigac

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 16 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

uchyalenie się od WKU

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Warto przeczytać: SZKOłA OFICERSKA PO LICEUM | Nowy wzór legitymacji w Policji | do którego roku życia kobieta może zostać szer.zaw. | urlop nadterminowych? | Ustawa o Policji 2010 | Likwidacja zasadniczej sluzby, a zawodowa od 2010 | Powtórka z durnego wykorzystania AT | Związek Strzelecki RWN | WYJAZD NA TESTY DO POLICJI KATOWICE | Kurs na Instruktora Strzelectwa Sportowego w Warszawie | Posiadanie broni. | Wiatrówka - prośba o porady | marynarka, wojsko itp. | Dobry ASG do 300zł | Co zrobić aby dostać sie do AT | Oblężenie City hall w Karbali 2004 | business support group | drastyczne | hodowca bmw | seks spotkanie | seks bez zobowiązań | walewska | fotka vol | widłowy | laska | spanking | jaskólska | downblouse | katrina grzegorczyk | angelika fajcht | podręczniki z ekonomii | HYDEPARK | MODA I URODA | epickie tematy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.