FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1649 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
umowa z wydawnictwem pomocy!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "umowa z wydawnictwem pomocy!!!!!"   

nowe widmo
 Wysłana - 24 styczeń 2005 20:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

pomocy!!!! ma zostać wydana moja książeczka a ja nie wiem co powinno być w umowie z wydawnictwem, czy warto określić wynagrodzenie ryczałtowo?

to że zawsze mam racje czasem bywa męczące

mlkv
 Wysłana - 24 styczeń 2005 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

Na umowach z wydawnictwami się nie znam, ale co do wynagrodzenia, to z pewnością ryczałt jest bezpieczniejszy o tyle, że niezależnie od tego ile się książeczki sprzeda w hurt/detal to Ty i tak dostajesz Swoje $$. Jak podejrzewasz że może pójść jej sporo to może lepiej uzależnić wynagrodzenie od ilości sprzedanych egzemplarzy?

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

nowe widmo
 Wysłana - 24 styczeń 2005 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki! szczerze mówiąc to chyba najlepiej byłoby przy określeniu jakiegoś minimalnego ryczałtu oprócz tego zapisać określony procent???

mlkv
 Wysłana - 24 styczeń 2005 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście możliwe jest w ramach swobody umów połączenie obydwu tych opcji w jednym artykule umowy poprzez wskazanie podstawy obliczenia przypadających Ci $$ i dodanie w tym samym artykule "ale nie mniej niż ....". Takie połączenie będzie stanowić dobre zabezpieczenie Twoich interesów, pytanie tylko czy strona przeciwna się zgodzi.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Tommygun
 Wysłana - 25 styczeń 2005 09:09      [zgłoszenie naruszenia]

widziałem takie umowy, najlepiej ustalić ryczałt na poziomie Twoich kosztów a ewentualna prowizja jest już Twoim tzw. "zyskiem brutto" (przed opodatkowaniem)
kwestia na jaką liczysz sprzedaż i czy robisz to dla zysku czy np. dla poszerzenia listy swoich publikacji, dzięki temu łatwiej jest przy doktoracie, ewentualnie ubieganiu się o pracę na specjalistycznym stanowisku

Specjalista -

nowe widmo
 Wysłana - 25 styczeń 2005 18:25       [zgłoszenie naruszenia]

wielkie dzięki za pomoc!umowę podpisałem ...19%

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

umowa z wydawnictwem pomocy!!!!!

Warto przeczytać: Brak zapłaty za towar | Jak to się ma wobec prawa - pobicie, autor - Sew22 | skladki ZUS - dzialalnosc gospodarcza | praca licencjacka | Wywiązanie się z umowy o dzieło a DG | Fundusz Zrownowazony | problem w pracy POMOCY!!!! | rozwiaznie umowy o prace | Sąsiad chce zrobić staw. | Rejestracja samochodu - upoważenienie. | allegro - problem. Pomoc. | PIT 37, wysyłka netem, UPO | Modele AR (autoregresji) MA (średniej ruchomej) - ekonometria/statystyka | dyrektorka. | Sprawozdania finansowe do pracy licencjackiej | Prawo Karne - bojka brak wniesienia oskarzenia przez strony a jednak wyrok? | rozmiar | kod | Ariel90 | coliber | bieber | justin | hereux | bator35 | biosira | nasze zdjęcia | portale randkowe | randka | wiolus | warthunder | skaza białkowa | skaza | sponsorkipl | sponsorki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.