FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1094 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
upada mi działalność gdzie szukać pomocy 
[powiadom znajomego]    
Autor "upada mi działalność gdzie szukać pomocy"   

selene2
 Wysłana - 4 listopad 2005 09:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

od roku prowadzę działlność handel art. chem.proszki itp. pomysł na poczatku był niezły i nadal jest tylko zła lokalizacja nie szło mi dobrze i aby zmienic lokal jak i miejsce potrzebuję ok. 9.000zł. nie mam płynnosci finansowej ani innego wsparcia kto mogłby mi pomoc ,szukałam juz wszędzie,organizacje i instytucje ale tam potrzebują poreczycieli a ja ich nie mama, chcę uratować tą działalność bardzo mi na tym zalerzy ale nie wiem gdzie jeszcze mogę szukać pomocy a jestę sama ,moze ktoś coś mi podpowie lub doradzi czekam na wasze propozycje?????

marcia

_VEGITA_
 Wysłana - 4 listopad 2005 12:18       [zgłoszenie naruszenia]

W Twoim przypadku lokalizacja właśnie decyduje o sukcesie bądź porażce.
Nie chcę Cię smucić ale chyba będziesz musiała sama zarobić te pieniądze

Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna(...)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

upada mi działalność gdzie szukać pomocy

Warto przeczytać: Kwach na herbatce u Terminatora | Piosenka na wybory dobra ;-] | Debata: Rokita vs. Kaczyński | Cimoszewicz zrezygnował | Zaświadczenie o niekaralności | Azja | Spółdzielnia, prośba o pomoc. | Koalicja PO Pis???? | Odpowiedzialnośc za umowę | Płaca minimalna a walka z bezrobociem | Komisja PZU i niewinny Mietek W | Nieudany start w wyborach | Antyaborcyjna wystawa | porownanie minimalnych plac w europie | Serwis Ofert Pracy ''forum'' | REZYGNUJE Z BYCIA MODERATOREM | showup asiulka91 | lol | photoojpg | Tradepro | Karolina borkowska | natalia siwiec | siwiec | klaudia haciejko | Klaudia Halejcio | booe | lynyrd skynyrd | Adamu5 | mike foyle | dennett | paschalska | kaja | toyota yaris | felicjańska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.