FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2867 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
uroda 
[powiadom znajomego]    
Autor "uroda"   

MarvBoy
 Wysłana - 10 listopad 2005 23:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

wiem, że były tematy w stylu twarz a charakter itd. itp., ale z całkiem innej beczki

dlaczego lubimy ładnych ludzi?? akurat w moim przypadku dziewczyny, i nie chodzi mi o nadmiar kosmetyków poprostu naturalna uroda, dlaczego z góry ich lubimy??
mam w grupie jedną dziewczyne wybitnej urody i powiem wam, że jakoś tylko z nią lubie rozmawiać od początku sprawiała wrażenie bardzo miłej i sie taka okazała zaś brzydkich unikałem i jak sie potem okazało te brzydkiem to straszne suki taki przykład chciałem od brzydkiej kujonki notatki z wykładów to ta mnie z***ała, że nie po to chodzi żeby ktoś od niej spisywał kazałem jej sie ***ać poszedłem do tej ładnej odrazu bez ale dała mi notatki jeszcze poleciła lektury powiedziałą wszystko co było

dlaczego jak widzimy ładną osobe z góry zakładamy, że jest miła i po bliższym poznaniu okazuje sie, że jest bardzo miła ??

i nie chodzi mi o takie co sie malują godzinami i ubierają jak na dyskoteke bo też miałęm okazje sie przeknoać, że są nie specjalnie inteligentne

necco
 Wysłana - 11 listopad 2005 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

Większość z nas kiedy zobaczy jakąś osobe 1 raz to podświadomie może stwierdzić czy ta osoba jest godna zaufania i czy można z nią normalnie porozmawiać.
Ja mam taką swoją teorie, że dziewczyny wytapetowane i wogóle sztucznie upiększane walczą z własnym niedowartościowaniem jak np. dresy i inne nocne kozaki na melinach. Toteż z tego powodu te 2 typy osób łączą się. Zauważcie, że naturalnie nie wszyscy, ale większość dresów, przynajmniej tych bardziej agresywnych ma dziewczyny właśnie sztuczne i zazwyczaj też agresywne.
Natomiast te dziewczyny, które nie szukają fikcyjnego piękna w górach kosmetyków są poprostu naturalne i nie wychodzą z takiego założenia, że są od kogoś lepsze albo gorsze... poprostu są normalne i to czyni je przyjaznymi dla otoczenia a tym samym miłymi dla oka ;)
Bo zauważmy, że dziewczyna jest najpiękniejsza wtedy, kiedy jest najmniej pomalowana.
(oczywiście drobne machnięcia jakims pędzelkiem są czasem jak najbardziej wskazane, ale chodzi o to żeby wyglądać ładnie, a nie tak ładnie że aż brzydko)

Miejsce na Twoją reklamę

LukRecJa
 Wysłana - 11 listopad 2005 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

necco bardzo ładnie to ująłeś. Sog nie wejdzie już

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Specjalista -

f_inka
 Wysłana - 13 listopad 2005 02:04      [zgłoszenie naruszenia]

ale chodzi o to żeby wyglądać ładnie, a nie tak ładnie że aż brzydko
hehe
az sie tego nauczę na pamięć
sog poszedł lotniczą

C S S M L
N D S M D

Znawca -

necco
 Wysłana - 13 listopad 2005 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki wszystkim za sogi :D

Miejsce na Twoją reklamę

Grooge
 Wysłana - 13 listopad 2005 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

...

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...;-)

Z3LL
 Wysłana - 2 luty 2006 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

To cala prawda
.SOG juz leci

"I oto stalem sie smiercią niszczycielem światów" J.Oppenheimer

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 2 luty 2006 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

Dobór naturalny. Ciągnie nas do tych lepszych, tych obdażonych lepszym materiałem genetycznym a od reszty nas odrzuca i to jest zupełnie naturalne

Zaś z charakterem u tych osób bywa różnie, bardzo różnie

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

CoQto
 Wysłana - 2 luty 2006 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

No tak, to że ktoś jest ładny nie znaczy że jest miły. Wiele jest dziewczyn takich z***anych ***** które najchętniej bym powybijał za ich nastawienie do innych ludzi i***** że są w miare ładne. W łbach gówno. I nie mówie tak bo mam problemy z dziewczynami - w prost przeciwnie, powodzenie mam eleganckie . Poprostu nichuja nie wytrzymuje jak taka szmata zacznie zemną gadke, dobra, po pijaku na imprezie można coś z taką podziałać, ale na trzeźwo bym się do suki na cześć nie odezwał. Ożesz ty ale się rozpisałem . Nie wystarczy mieć ładną twarz, w łbie też musi mieć poukładane.

W świecie w którym nie ma żadnych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
czy dokonany wybór był słuszny.

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 2 luty 2006 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

" Nie wystarczy mieć ładną twarz, w łbie też musi mieć poukładane. "
Mądrych wystarczy miec kolegów...

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

CoQto
 Wysłana - 2 luty 2006 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

Nie potępiam zabaw z takimi dziewczynami w ręcz przeciwnie, można łatwo się zabawić z taką. Chodzi mi oto że jak już się dojrzewa, mądrzeje to człowiek już nie myśli tylko o dupczeniu. Zaczyna też chcieć mieć kogo obdarować miłością itd etc. a takiego pustaka trudno pokochać .

W świecie w którym nie ma żadnych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
czy dokonany wybór był słuszny.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

uroda

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Papież - co to wogóle ma być? | Gestalt | Big Mind | potomek JEZUSA | długośc zycia kiedyś | Kultura Romów i jej recepcja w Polsce %-) | Kościół Chrystusowy | NLP | Wielki Piątek- post | Ufff są jeszcze normalni | METYLOFENIDAT (ritalin) ?? | Humoreska | Jak ateiści obchodzą święta kościelne? | Po śmierci | zdrowia szcześcia dla olokka | Problem granic poznania | na siłkę | nuta na silke | pruszków | mafia | kieszonkowcy | kieszonkowiec | predrag | naga | kursy | intercyza | snowboard | cannes | zazdrość | balony vol1 | lesinelle | kępka | sonia | kaim ewa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.