FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6636 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
uroda... 
[powiadom znajomego]    
Autor "uroda..."   

bambochaaa
 Wysłana - 29 marzec 2006 15:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ponieważ siedzę w domu i się nudze, postanowiłam założyć kolejny głupi temat teoretycznie niezwiązany z seksem... (jak większość na forum)

Do rzeczy...
Otóż kilka dobrych miesięcy temu zauważyliśmy z facetem jedna "dziwną", przykłuwającą o wzrok rzecz. (od tego czasu ja przywiązuje do tego znaczną uwagę i bacznie obserwuję ludzi )
A mianowicie chodzi o to, że grubo ponad 50% par spacerujących po mieście (Kraków), przesiadujących w McDonald'ach itp. jest niedopasowanych pod względem wyglądu fizycznego. Jeżeli dziewczyna jest ładna, to facet jest zje.ba.ny. i na odwrót; gdy facet jest przystojny, to laska ma "dziwną" twarz.

Czy to jest dowód na to, że jednak "miłość nie wybiera"

btw - jak jest w Waszych miastach?? Też zwróciliście na to uwagę??

(Jeżeli chodzi o znaczną różnicę w wyglądzie o której pisze, to nie mówię tu o moim indywidualnym guście, lecz mówię tu o zdaniu osoby trzeciej, która obserwuje to wszystko z boku, i wysuwa subiektywną ocenę urody danych osób/par )

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

rPoint
 Wysłana - 29 marzec 2006 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm :D czy ja wiem . Ogolnie to ja sie nie przygladam na pary ale na same dziewczny nie gustuje w chlopach

Firenzo
 Wysłana - 29 marzec 2006 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Wkońcu przeciwne bieguny się przyciągają ...
A prawde mówiąc to sam nie wiem jak to się dzieje...

kicia_d
 Wysłana - 29 marzec 2006 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem ludzie sie dobieraja w taki sposób bo maja nadzieje ze sie brzydkie dzieci nie poradza (uroda z płci ładniejszej:P)

kicia_d
 Wysłana - 29 marzec 2006 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

A tak poważnie to wszedzie tak jest u mnie w miescie tez. Poprostu wielu osób nie patrzy na urode tylko na charakter i sposób bycia. Musi miec "to coś w sobie" i to wystarczy:)

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 29 marzec 2006 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze, czyli jest dla mnie szansa

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

Duralas

cos w tym jest

Znawca -

FILIPPOO

musi miec "to cos" w portfelu

"My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze...
o chwilach, które mogły być piękne, a nie były...
o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem...."

Znawca -

kicia_d
 Wysłana - 29 marzec 2006 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

"to coś" nie koniecznie w portfelu, ale zdazaja sie i takie, jak nie uroda to kasa chociaz:P

roch
 Wysłana - 29 marzec 2006 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

bo za***iste niunie leca na zlych chlopcow, a ci brzydcy z regoly sa zli;D a dla za***istych faceto zostaja takie srednie panny, ale nadrabiajace braki w urodzie swoim charakterem i tym co ma w glowce. nie to co puste lale

cum on baby ;] ekhm... come on

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 29 marzec 2006 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

dla mnie to co najmniej 50-70% jak dobra laska, to idzie z jakims przychlaptasem typu clen
nic tylko za***ac
ale to taki bardzo nieladny moj meski punkt widzenia
ale czasem idzie sie w****ic

ale z 2.strony tez na to patrze i niby czemu przezywam jak nie znam tego typa, moze bardzo spoko kolo i takie ocenianie jednak jest z***ane max

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

uroda...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: Dobra palcówka... | jaka pozycja | czy można wpaść mając prezerwatywe przy sexie przerywanym ? | czy można wpaść mając prezerwatywe przy sexie przerywanym ! | Jakie jest prawdopodobieństwo wpadki przy sexie przerywanym? | sex a bezpieczeństwo | oczy szeroko zamkniete xD | *** !!! NAJDZIWNIEJSZE NAZWY PENISA !!! *** | jak to jest?? | jak często sex wśród 19-25 latków którzy... | Jezu pomózcie!!! | Nie guma, nie tabletki, nie zastrzyki...wiec co? | co wy na to pomuście z ty | Czy jest powód to obaw ? | rewanz za zdrade :) | Jak zaciągnąć dziewczynę do łużka??? | creepypasty | kucharz | runescape | ubuntu | 6154645 | Luucjan | frito lat | frito lay | sanok | alarm | diablo 3 | feter | włodarczyk | najlepszy temat na inso | bahamut | brodzik | szachowicz | ilonka2011 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.