FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1390 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
uroda jako wartosc 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "uroda jako wartosc"   

MaTi JBIE
 Wysłana - 6 luty 2006 14:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam @lll nie wiecie gdzei znajde cos na temat "Uroda jako wartość" na necie potrzebuje tego do mojej pracy ktora musze zrobic bardzo prosze o pomoc

POZDRO !!

Daktila
 Wysłana - 6 luty 2006 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

Witam. Wydaje mi się, żo mogłabym Ci pomóc... Mam pewne informacje w domowej biblioteczce na ten temat, musiałabyś tylko dokładniej sprecyzować, czego dokładniej szukasz, tzn. co się w niej powinno znajdować, jakie zagadnienia...itp.
Jestem do dyspozycji dzisiaj, ewentualnie jeszcze jutro. później zabieram się do swoich prac
Pozdrawiam!

"To, czego szukasz, znajdziesz w ostatnim spośród możliwych miejsc"

vogue
 Wysłana - 6 luty 2006 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie,powiedz,o co Tobie chodzi czy chcesz informacji np.z Mitologii czy raczej z terazniejszosci?
sprecyzuj pytanie

.

Specjalista -

macja
 Wysłana - 6 luty 2006 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

Sądze, że chodzi o urodę w teraźniejszych czasach, co znaczy, ile jest warta i jakie ma znaczenie Jeśli mam rację - w internecie nic niestety nie znalazłam, ale możesz przecież napisać sam Porusz takie kwestie, jak ->
- uroda pomaga w życiu zawodowym jak i towarzyskim
- podwyża samoocenę
- wiele osób decyduje się na operacje plastyczne, a co gorsza -by upodobnić się dos wych idoli
- osoba "ładna" zazwyczaj jest lepiej traktowana

Specjalista -

MaTi JBIE
 Wysłana - 6 luty 2006 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

Witam :)) to jest to czego szukam

2. Zagadnienia związane z pojęciem urody
2.1 Definicje i pojęcia urody i
2.2 Kanony urody w różnych kulturach i
2.3 Środki poprawy urody
2.3 Instytucje wspomagające poprawę urody:
- chirurgia plastyczna
- salony urody
2.4 Wartośćurody we wspólnym świecie
2.5 Wartość urody w Polsce

Dziekuje i pozdrawiam

MaTi JBIE
 Wysłana - 6 luty 2006 23:48     
 Usunięta przez vogue za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Inkka
 Wysłana - 7 luty 2006 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

uważam,że temat jest "woda" i naprawdę, wiele z podpunktów można napisać samemu.Bardzo ciekawe zagadnienie.Uważam, że w internecie jest bardzo dużo materiałów odnośnie Twojego tematu.Nawet sama insomnia jest składnicą wiedzy.

chwytaj...chwilę...

vogue
 Wysłana - 7 luty 2006 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

Zagadnienia związane z pojęciem urody
2.1 Definicje i pojęcia urody i

moze jakis cytat a definicje sa w necie

2.2 Kanony urody w różnych kulturach i

tu mozesz wspomniec np.o malych stopach japonek,czy o obreczach na szyji etc. mieszkanek Tajlandii.
2.3 Środki poprawy urody

kosmetyki,dieta,sport,a takze (jak w nastepnym punkcie)chirurgia i salony kosmetyczne

2.3 Instytucje wspomagające poprawę urody:
- chirurgia plastyczna

tu mozna napisac,to co Macja-ze wiele osob chce sie po prostu upodobnic do slawnych osob,chce sobie poprawic biust "bo tak",a wielu ludziom chirurgia naprawde pomaga wyjsc do ludzi,kiedy pod jej wplywem (i wlasna praca) zmieniaja sie z brzydkiego akczatka w labedzia
- salony urody

rowniez poprawa urody i dobrego nastroju na stronach roznych gabinetow znajdziesz "wstepy",ktoremozesz tu wykorzystac
2.4 Wartośćurody we wspólnym świecie

tez odwolujac sie do wypowiedzi Macji-uroda czesto pomaga w zyciu...ludzie "ladni"sa czesto abrdziej przebojowi,pewni siebie etc..ale sa tez stereotypy,przez ktore wiekszosc ludzi np.nie chcialaby miec prezydenta blondynki,nawet najpiekniejszej
2.5 Wartość urody w Polsce

to mozna napisac "z zycia"

powodzenia

.

Specjalista -

Nicci
 Wysłana - 7 luty 2006 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Mozesz sie przejsc do jakiegos salonu urody i zadac pytania, ktore moga Ci sie przydac do pracy, wlasna inwencja jest zawsze wyzej oceniana

W jednym z numerow chyba "Wprost" byl tez artykul, ze osoby majace wladze sa postrzegane, jak piekniejsze i w tym samym numerze bylo tez cos o operacjach

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Ekspert -

DISKOPOLO
 Wysłana - 7 luty 2006 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

para prezydencka jest na bakier z uroda , dlatego sa tematem zartow (szczegolnie prezydentowa), to takie aktualne odniesienie

tera mie to wali bo jestem na fali

Nicci
 Wysłana - 7 luty 2006 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

oj tam mysle, ze w pewnych kregach para prezydencka ma wielbicieli

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

uroda jako wartosc

Strony: 1 2

Warto przeczytać: polo, znacie jakies fajne? | perfumy | Szary, zwykły t-shirt | Metroseksualne firmy :D | fryzura z krotkich włosów | tatuaz - pytania | Buty na wiosne i lato | dlaczego moje włosy tak pomału rosną ? | Butki? Orginał? | lacoste czerwone vs zielone | marynarka+biale polo? | Solarium 80gr/min - Co o tym sądzicie?" ] | Ciuchy PROSTO ? | sklep dolce&gabbana | Męska fryzura - czego użyć? | Johnson's baby oliwka w żelu? | akt darowizny | rynki hurtowe | odzież termoaktywna | alkomat | depilacja brazylijska | tran | skradziono | testoviron nk | julia kamińska | zabawka dla mezczyzny domowej roboty | europa wschodnia | pada snieg ciesza sie | odpocząc | odpocząć | lodz | oczu | pismo o wypłatę wynagrodzenia | corrado | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.