FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9394 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
usunięcie zęba 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "usunięcie zęba"   

basia4
 Wysłana - 24 listopad 2008 20:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

4 dni temu miałam usuniętą 6-kę dolną, biorę antybioty i ibuprom, bo jeszcze trochę boli, ale widzę, że wystaje mi kawałek zęba, czy to groźne, co robić, boję się iść do dentysty

Ariel90
 Wysłana - 24 listopad 2008 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

I to jak najszybciej, usuwanie zebow to nie przelewki, cos o tym wiem :(

czarna krwinka ;p

pila24
 Wysłana - 24 listopad 2008 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

u jakiego dentysty bylas ze nie usunal CI całkowice zeba?idz jak najszybciej zanim wda sie infekcja.
Nie masz sie kogo bac,a błedem jest jechanie na painkillerach az organizm przestanie na nie reagowac.

Zmieniony przez - pila24 w dniu 2008-11-24 21:39:33

Where is your god now?

Ariel90
 Wysłana - 24 listopad 2008 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

pila24 popieram..
Kiedys sie straszliwie dentysty balam i wlasnie tabletki, tabletki, az w koncu sie pozbylam problemu, teraz sa zdrowe i zeo bolu

czarna krwinka ;p

pila24
 Wysłana - 24 listopad 2008 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

wczesniej tez zamiast isc do dentysty to zarlem przeciwbolowce az przestaly dzialac(wyjatek-ketonal).W koncu mialem tego dosyc-poszedlem porobilem wszystkie zeby ktore wymagaly leczenia i spokoj jak narazie.
U dentysty jest 95% strachu a 5 % bólu.

Zmieniony przez - pila24 w dniu 2008-11-24 23:13:32

Where is your god now?

Termitek
Little boy
 Wysłana - 26 listopad 2008 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej zabieg dokonczyc, aby nie wdarlo sie zakazenie jamy ustnej co jest nie tylko nieprzyjemne ale wrecz bardzo bolesne oraz potrafi oszpecic

...

Specjalista -

lola tola
 Wysłana - 2 grudzień 2008 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

zazwyczaj po usunieciu zeba po tygodniu sie idzie na kontrole. mialam usuwane juz 3 zeby. moze ci sie wydaje ze masz tam zab i to tylko ci dziaslo naroslo. w kazdym razie co do bolu to ja bralam o wiele silniejsze leki niz ibuprom i meczylam sie zawwsze 2 tygodnie po wyrwaniu i mi lekarz powiedzial ze to tak jest bo kazdy inaczej reaguje. jednym sie goi szybciej drugim nie.

loool
 Wysłana - 2 grudzień 2008 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

usuwałam 8semke wczoraj, musialam to zrobic u chirurga szczekowo-twarzowego, moja dentystyka za takie rzeczy sie nie bierze:). Pol zeba mialam na wierzchu a reszta nie miala gdzie wyjsc, meczylam sie z tym z pol roku, az wkoncu odwazylam. 1szy w zyciu usuwany ząb. Doktor masochista..ale juz po bolu :) tylko ze od wczoraj od 8 rano do dzis poludnia plulam krwia. Najgorsze w tym wszystkim to wlasnie bylo. I te znieczulenie choby go wcale nie bylo..wszystko czulam. Najlepsze ze tak choby znieczulenie ulecialo troche i mialam zdretwialy przelyk i zaraz po usunieciu na smak krwi i tego przelyku..zwymiotowalam ... obok nóg lekarza

Zmieniony przez - loool w dniu 2008-12-02 22:37:44

Jestem kobita :-)
%-)

szczypek90
 Wysłana - 3 grudzień 2008 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

lool, mogles wyplukać skrzep i bedziesz mial problemy w gojeniu, cholera, idź na kontrole do lekarza.

[http://www.szort.pl/ankieta11]

lola tola
 Wysłana - 3 grudzień 2008 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie niei mozna po usunieciu plukac zebow zeby skrzep nie wypadl bo wtedy sie mocno wykrwawia. ja po usunieciu kazdego zeba potem cala poduszke po nocy mialam do prania ale to normalne jest.

loool
 Wysłana - 3 grudzień 2008 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie mi nie pozwolili plukac.. przez godzine mialam kawaleczek gazy zagryzac, juz teraz jest git.. ale dziaslo mam rozszarpane. Mysle, ze chyba poinien mi szwy zalozyc, wkoncu przeciez tylko pol zeba mialam na wierzchu..Najgorsze jest to kąciki ust mam rozwalone i usta cale suche i bolace.. bo caly dzien plulam w chusteczki i wycieralam, az obtarlam.. pomadki nawilzajace nic nie daja :( az nie potrafie jesc.. ;-(

Jestem kobita :-)
%-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

usunięcie zęba

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: wysypka na boku i pod nosem. nie swędzi. co to jest? | problem z uchem | BARDZO MOCNY BÓL GARDŁA | Skrecenie kolana, jak cwiczyc? | szwy - odszkodowanie | kaszel | Częste oddawanie moczu | Niszczenie przedmiotow podczas snu. | Soczewki | pryszcze - guzki, pod którymi gromadzi się krew | Ból kości piszczelowej %-) | penis pytania | Ginekomastia - jak ukryć wystające sutki | coraz krótsze cykle | Mam ciągle mokre dłonie... | wątroba-pytanie | obracanie filmów | testy | two testy | reklamacja | EE306910515PL | serwis informacyjny | peeting | hiit | vismaya | vismaya maitreyapl | balaton | audi a 4 | do ktA",A,rego roku A"1A" ycia | vayo | mad men | wyglA .d | transport międzynarodowy | gabriela spanic | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.