FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3277 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
uszkodzenie wiązadła w kolanie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "uszkodzenie wiązadła w kolanie"   

rakietaONA
 Wysłana - 13 luty 2008 16:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam pewien problem-w zeszłym tygodniu spadłam ze schodów i uszkodziłam wiązadło(łekotke) w kolanie-ortopeda zalecił jedynie przykładanie kompresów z lodem niestety to za malo bo w ogóle nie moge spać-nie przepisał mi żadnych leków-kazał zgłosić sie za tydzien do poradni ortopedycznej i leżeć-wtedy albo usztywni kolano albo skieruje na rezonans.nie zna ktoś sposobu na ulżenie bólu i zmniejszenie opuchlizny-bo generalnie chodzic nie mogeprzeciwbólowe tabletki działaja ok dwóch godzin pózniej boli od nowa

Zmieniony przez - rakietaONA w dniu 2008-02-13 16:26:50

kochać siebie to sztuka

Termitek
Little boy
 Wysłana - 13 luty 2008 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

zmien lekarza... a chodzic to nie powinnas, zaloz bandaz elastyczny zeby to to nie mialo zbytniego ucisku a trzymalo sie kupy. Oraz suplementuj sie kolagenem a powinno pomoc oraz jedz czym predzej do ortopedy, bo moze to byc powazniejszy uraz skoro ten bol ci sie tak dlugo utrzymuje

...

Specjalista -

rakietaONA
 Wysłana - 13 luty 2008 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

dzwoniłam dziś do odtopedy-bo dostałam skierowanie do przychodni i najbliższy termin jest na 27lutego więc troche daleko zaraz zamierzam poprzeglądać ksiązke telefoniczną i znaleść jakiegoś prywatnego lekarza

a w karcie lekarz zdiagnozował: uszkodzenie wiezadla pobocznego przysrodkowego kolana prawego podejrzenie uszkodzenia lekotki przysrodkowej

co do tego kolagenu czy to jest bez recepty?

kochać siebie to sztuka

Termitek
Little boy
 Wysłana - 13 luty 2008 17:11       [zgłoszenie naruszenia]

jest bez recepty i idz prywatnie

...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

uszkodzenie wiązadła w kolanie

Warto przeczytać: błona dziewicza | No i stało sie.... | Zapalenie spojówek?? | żel do higieny intymnej | Regularne napady kataru i kichania | Zawiało | Pieprzyk i jego usunięcie | Invisalign | laserowe usuwanie blizn | Plamy na rękach | jest cos na migrene? | Rady na siniaki | ile trwa leczenie tradziku? | problem z wydalaniem kału | APARAT SłUCHOWY - mały problem | po usg piersi... | 16 latka | playmate | po ilu miesiącach | po ilu miesiącach zwiazku | incest | opowiadania sex kobiety zkoniem | gosling | co po śmierci | reklama coca coli | xanax | kobiety to | tencza | Shisha tytoń do bibułki | sex w wojsku | beatbox | beat box | szkoła po gimnazjum | jaką golarkę kupić | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.