FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 773 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
uztkownik allegro - problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "uztkownik allegro - problem"   

antek111
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 23:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witajcie mam problem z typkiem na allegro, mianowicie mam BARDZO poważne podstawy by sądzić, że koleś sam sobie podbija aukcje (lub jakiś jego znajomy ) Niestety, nie posiadam stuprocentowych dowodów aby gościowi ukrócić żywot. Czy można jakoś typka poskromić?

djqb4
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

taaa FBI na niego naślij
Ale jeśli cię to tak baaaardzo wkurza to zgłoś to administracji allegro, chociaż wątpie aby mieli jakieś możliwości aby to sprawdzić. Może ty wyczaj jego aukcje wcześniejsze i czy jakiś nick wśród licytujących się powtarza. Zawsze jakiś trop dla allegro

Progressive Trance 4 Life

antek111
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

napisałeś: Może ty wyczaj jego aukcje wcześniejsze i czy jakiś nick wśród licytujących się powtarza. Zawsze jakiś trop dla allegro . No właśnie na takiej podstawie wybadałem, że prawie na każdej poprzedniej aukcji ten sam nich sie powtarza, a teraz koleś przebił 3 z moich 5 aukcji. Podejrzane?

djqb4
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 23:58      [zgłoszenie naruszenia]

No raczej podejrzane zgłoś to w takim razie do administracji. Jeśli allegro wykryje, że to on sam podbija to mogą mu zablokować konto. Natomiast jeśli jest to jakiś jego znajomy, to marne szanse aby coś z tym zrobić. No chyba że gość ma konto typu Firma i któryś z jego pracowników podbija.

Progressive Trance 4 Life

antek111
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

przejrzałem ostatnie jego transakcje, gość jest sprytny, nawet gdy jego fikcyjne konto przypadkiem wygralo aukcje (tak sądze) to sobie wycofał ofertę z powodu rzekomego braku kontaktu z kupującym a co dziwne, na kolejnych aukcjach już ten sam z ktorym rzekomo nie bylo kontaktu, bierze bezkarnie udzial w zabawie

Zmieniony przez - antek111 w dniu 2010-04-29 00:01:03

minner
SZPIEG
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 07:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ze swojego IP napewno nie podbija, pewnie ma jakiegoś kumpla co mu podbija (też tak robię czasami z kumplami ).

Raz jak podbijaliśmy z tego samego kompa i IP to allegro nam po kilku godz. zablokowało konta, po prostu mają system wyszukujący po IP i łatwo to mogą namierzyć, więc w 100% stawiam że ma podbijaczy-kumpli.

Zrozumcie też sprzedawców, ostatnio już allegro ostro pojechało z nowym systemem komentarzy, obecnie klient może bardziej zgnoić sprzedawcę niż kiedyś, a ludzie zarabiać chcą.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

antek111
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

Wiadomo, każdy musi z czegoś żyć, ja chcę dać zarobić temu gościowi, ale nie w taki sposób, że on dzięki podbijaczom ustala cenę wyjściową

leon10528
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

ale allegro moim zdaniem nic nie zrobi nawet gdybym było podbijane z tego samego ip to ja bym się tłumaczył tak:

wystawiłem na allegro telefon od 1zł bo nie wiem ile moge za niego dostac,mój brat chciałby odemnie go kupić tylko nie wiem jaką cene mu podac więc powiedziałem mu aby licytował sobie telefon z własnego konta dlatego jest te same ip.
Z poważanie leon.

YHYHYHY!

prezes85
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

a co sie zmienilo z komentami?

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

leon10528
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 11:03       [zgłoszenie naruszenia]

daje się oceny co do jakości towaru,wysyłki itp na głównej allegro na dole chyba pisze

YHYHYHY!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

uztkownik allegro - problem

Warto przeczytać: Prawo jazdy - wielki problem :-/ | komisja lekarska | Wymiana dowodu | Prawo jazdy | Opłaty związane z allegro | Zarządzanie Nieruchomościami | Co z tą Unią? | Stanisław Tymiński - UFO wróciło :-D | giełda? | W jakim kraju jaka władza? | spadek - chcą mnie wyrolować | allegro uszkodzony towar | Co grozi? | Z góry na konto | Mbank | ALLEGRO I POLICJA?! | clarus | -Batman- | base jumping | Batman | Bezemocji | bianka | Reactor | bianka holms | co napisac na pcozatku | tyrozyna | pedofilia | wypadanie | Kuba_SnK | moschino | diya dupy | spain | seks analny | Cp131192745pl | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.