FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11820 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
uzywana do mycia podlog czy tez moze kobiety lubiace sex? 
[powiadom znajomego]    
Autor "uzywana do mycia podlog czy tez moze kobiety lubiace sex?"   

tommy098
 Wysłana - 2 kwiecień 2005 14:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

zastanawia mnie jedno, jaka opinie wystawiaja sobie faceci po zaliczeniu panny ktora lubi sex nazywajac ja szmata .... jak dla mnie szmata to panna ktora puszcza sie ze szmaciarzami, jednak gdy robi to z kolesiami ktorych nie kocha ale ktorzy sa poukladani to czy mamy prawo wystawiac jej taka opinie? wydaje mi sie ze poprzez dobor towarzystwa mozna w jakis sponos okreslac dana osobe wedlug zasady z kim przystajesz takim sie stajesz, wiec jak to ma sie do pytania ktore postawilem? odnosnie tego nasuwa mi sie oczywista prawda gdyby to z toba poszla do lozka staralbys sie utrzymywac z nia dobry kontakt poznac ja moze czasem blizej, bo kto ma ochote zadawac sie ze szmatami? takze wiecej obiektywnosci i odejscia od stereotypu jak mi sie chce sexu to jest spoko ale niech sie tylko jej zechce to ma obowiazek sie koniecznie zakochac nawet jesli nie ma na to czasu albo sie boi tylko po to zeby paru "madrych" kolesi siedzac na lawce bezczynnie nie wolali za nia szmata.

WNUCZKU PYSZNY DŹEMIK !!!!!!
TO Z BIEDRONKI DZIADKU
PRZYSIĄGŁBYM ŻE Z TRUSKAWEK !!

Znawca -

fjern
 Wysłana - 2 kwiecień 2005 14:44      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli puszcza się na lewo i prawo, to bez względu na to z kim, to nie jest to normalne. szmaty się sprzedają facetom za nic, prawdziwa Kobieta ceni swoje ciało. no chyba że masz na myśli nimfomanki, ale to już choroba

Zmieniony przez - fjern w dniu 2005-04-02 14:45:12

Znawca -

RaDzYkU
 Wysłana - 2 kwiecień 2005 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

co jak co .. ale nie chciałbym aby przykładowo kobieta którą kocham miała taką nieczystą przeszłość w końcu od czegoś są te wibratory a sztuka kochania wiążę się z uczuciami.. a w tym przypadku o którym Ty mówisz ich nie ma..

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

vox
 Wysłana - 2 kwiecień 2005 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

jak się stuka z byle kim to jest szmatą...
troche niesprecyzowałeś dokładnie tego rodzaju kobiet... jeśli masz na myśli takie z którymi pogadasz troche itp. i już widać że chciałaby się bzyknąć to jak dla mnie to szmata.

Znawca -

agniesia
 Wysłana - 2 kwiecień 2005 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

eeee no odrazu szmata... moze one seks po prostu lubia a ze nie wazne z kim no to co... byle dragala mialo.

Sometimes you need to accept everything in this life, because you have no choice. That is how you get STRONG.

Casusbelli
 Wysłana - 2 kwiecień 2005 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

Taaa a kolesia ktory sie stuka z byle kim tez nazwisz "szmata" ?

Jak dla mnie nie ma problemu, jezeli tylko panna dba o zabezpieczenie (wiadomo kobieta latwiej moze cos nieprzyjemnego zlapac) to chociazby sie co noc z innym pieprzyla to slowa jej nie powiem.

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 2 kwiecień 2005 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

Tym co tak narzekaja nigdy nie jest dobrze. Jak spotkaja dziewczyne ktora lubi seks to od razu jest SZMATA! Natomiast jak nie ma ochoty wtedy kiedy oni to jest oziebla......

Zalosne! Dla mnie nie ma podzialu na dziewczyny lepsze/gorsze jesli chodzi o czestosc konatktow seksualnych (nawet przypadkowych)

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

vox
 Wysłana - 3 kwiecień 2005 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

mówimy o czym innym z tego co widze

Znawca -

P4tr1ck
 Wysłana - 3 kwiecień 2005 00:25      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie szanuje kobiet które nie mają szcunku dla samych siebie...

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

Mario_35
 Wysłana - 3 kwiecień 2005 01:02      [zgłoszenie naruszenia]

Jak w życiu:
Idzie pijany gość, zatacza się, wszyscy to rozumieją, w koncu ma prawo wypić, życie jest ciężkie.
Idzie pijana kobieta, zatacza się, nikt tego nie rozumie, to ****a jakaś, szmata, głowa pijana, dupa sprzedana.
O ile faceta zrozumie większość, babka wystawia tyłek, ok, on korzysta, o tyle babki nie zrozumie chyba nikt. To od razu jest nifomanka, szmata, czy jeszcze co. Chore myślenie czy może to, że faceci są z Marsa a kobiety z Wenus?

"Im drzewo starsze, tym korzeń twardszy"

Znawca -

windman
 Wysłana - 3 kwiecień 2005 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

to zadajcie sobie pytanie, czy chcieli byscie spotykac sie na stale z dziewczyna, ktora po kilku godzinach znajomosci sie z wami przespala? ja nie, kurcze-nie mialbym dla niej szacunku

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

uzywana do mycia podlog czy tez moze kobiety lubiace sex?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7