FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 819 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
visa cash back w mbanku 
[powiadom znajomego]    
Autor "visa cash back w mbanku"   

spy.pl
 Wysłana - 17 luty 2009 10:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam.
czy w/w usluga jest darmowa? czy place cos za aktywacje?
na stronie mbanku znalazlem tylko

Do 1.01.2010 r. usługa jest darmowa. Od nowego roku od każdej wypłaty będzie pobierana prowizja w wysokości 0,50 PLN. O wprowadzeniu opłaty będziemy informować na stronach www.

jednak wolalem sie zapytac, zawsze moze byc jakis haczyk

Com_bezzz
 Wysłana - 17 luty 2009 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

tzn jaki haczyk?
nic nie musisz aktywować
idziesz do sklepu i wypłacasz pieniądze
maksymalnie chyba 200zł, ale nie jestem pewien

[http://www.youtube.com/watch?v=fESdrryimgA&eurl=http://www.insomnia.pl/Kibic_%25%2D_-t607803.html]
to się nazywa poświęcenie

nulla dies sine linea

spy.pl
 Wysłana - 17 luty 2009 15:39       [zgłoszenie naruszenia]

czyli wystarczy ze juz mam karte, nie musze nic aktywowac ani na stronie sie deklarowac

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

visa cash back w mbanku

Warto przeczytać: Konkurs na stanowisko dyrektora szkoly | Wyłudzenie? | Stypendia | Emerytura a "dorabianie" | Akt oskarżenia budowa i struktura | Ile zarabiają... | służba wojskowa - PILNIE!!! | Mandat z fotoradaru a przedawnienie | Wezwanie do sadu !! demoralizacja | jazda bez uprawnien | Poszukiwany - czy na pewno? | Wasserman - Prawo czy Sprawiedliwosc? | duzy mandat | GSM - ktoś chętny do współpracy ?? | IMPORT z CHIN - potrzebne kontakty | poparcie pisowcow dla samopisu | krzy5iekk | pierś | słaba erekcja | strony z autami używanymi niemcy | kagero | pompka penis | chritianie | kawaler87 | w rajstopach | nagrywanie płyt do auta | woodstock | porwania ufo | prince lion | colourr | Czarnina | uk usa | borzych | camping sprzet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.