FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1698 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wątpliwosci vol2 
[powiadom znajomego]    
Autor "wątpliwosci vol2"   

DeeGenerate
 Wysłana - 1 październik 2004 11:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam wytoczona sprawe o pobicie -poszkodowany lezal w szpitalu 12 dni.
on ma swoich swiadkow i ja mam swoich swiadkow ,jego swiadkowie benda twierdzic ze go uderzylem , ja i moi swiadkowie ze go nie uderzylem.
1# Jak bendzie wygladala sprawa w sądzie w takim przypadku?
wiem ze bendzie konfrontacja ,
2# czy jesli moi swiadkowie nie dadzą plamy mam szanse jakąś na uniewinnienie?
3# czy sprawa na 100% trafi do sądu?
4# jesli policji nie bylo po zdazeniu tylko poszkodowany powiadomil policje nastepnego dnia albo i pozniej to ma jakis wplyw na sprawe?
dodam ze twierdzze iz byl pijany
5# jesli poszkodowany ma wstawiona plytke platynowa w miejsce zlamania ja ponosze koszty jej wstawienia czy pokrywane sa one z jego ubezpieczenia?
dodam ze nie pracuje i jestem studentem szukajacym pracy.
6# jesli bende musial pokryc koszty calej sprawy + ksozty leczenia to jakiej kwoty moge sie mniej wiencej spodziewac?
7# jesli nie przyznam sie do winy a w wyniku sledztwa wyjdzie ze skladalem falszywe zeznania to w praktyce jakei konsekwencje za to grozą?
czy moi swiadkowie rowniez na tym ucierpią?

Wiara w dogmat zabija jakąkolwiek aktywność intelektualną -Robert A. Wilson

DeeGenerate
 Wysłana - 1 październik 2004 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

prosze o odpowiedzi praktyczne ,nie teoretyczne ,thx

INSOMNIA
 Wysłana - 1 październik 2004 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

teoretycznie to nei wiem
ale praktycznei do***albym kolesiowi za pobicie dziesione - ja bym wmowil ze pociagnales mi jeszce 2 zlote-co ty mu kur..wa zrobiles ze mu plytke wstawili
ja tam bym ci wcisnal kilka latek : za zdarzenie ,za bledy ortograficzne w poscie i za nickname

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 1 październik 2004 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

1. konfrontację przeprowadzi Policja w postepowaniu przygotowawczym.
2. a rzeczywiście pobiłeś? zawsze masz szansę na wszytsko, np. na dogadanie się z kolesiem, albo dorbowolne poddanie sie karze.
3. nie - patrz wyżej.
4. nie. moze sie tłumaczyć, że ze względu na szok/uszkodzenia nie był w stanie zgłosić zdarzenia. doba to krótki termin.
5. jeśli jest ubezpieczony (jako bezrobotny, przy rodzicach), a pewnie jest, to nie ponosi żadnych kosztów. Ty też nie. jeśli nie ma ubezpieczenia to zapłaci, wtedy może Cię zaskarżyć dodatkowo o zwrot kosztów leczenia.
6. zależy od sądu.
7. zależy. nieprzyznanie się do winy, a fałszywe zeznania to dwie inne rzeczy.

Znawca -

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 1 październik 2004 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

jakby sie okazało, że koleś dodatkowo "zgubił parę" złotych, to masz "dziesione" czyli większe problemy.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 1 październik 2004 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

moj koles dostal dziesione bo dowalili satremu dziadkowi i pociagneli mu rzodkiewki -mnei to ciesze pomimio tego ze to moj koles:>
wracali z i byli glodni wiec zbili go a ze mial rzodkiewki to ....

DeeGenerate
 Wysłana - 1 październik 2004 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

faktycznie doszlo do pobicia , nie przyznaje sie do winy ,30 minut po zdazeniu widzieli go swiadkowie i nie mial sladow obrazeń ,do tego widziano go pozniej samego pod blokiem ,byc moze ktos inny go uderzyl i kazal swoim swiadkow klamac, kwestia tylko w tym ze 2 strony swiadkow zloza rozne zeznania.

czy mam szanse nie dostac zadnej kary jesli sproboje to podciagnac pod obrone konieczna?
Czy sąd moze ozec bym wyplacil odkoszdowanie za pobyt jego w szpitaslu jesli nie pracuje?

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 1 październik 2004 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

sąd może w zasadzie wszystko, na co zezwala mu kodeks.
co do zeznań: Policja, prokurator, czy w końcu sąd badają wiarygodność zeznań.

Znawca -

DeeGenerate
 Wysłana - 2 październik 2004 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

narazie policja jest na etapie przesluchiwania swiadkow ,policjant ktory prowadzi sprawe powiedzial mi ze sąd rozstrzygnie moja sprawe.

DeeGenerate
 Wysłana - 2 październik 2004 12:56       [zgłoszenie naruszenia]

aha co do zawiasow jaki jest minimalny ich zakres?
po jakim czasie bende miec czyste papiery?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wątpliwosci vol2

Warto przeczytać: Ceny samochodów stoją w miejscu a motocykli rosną... | MZA, ZTM generalnie autobusy | ubezpiecznie PZU PARANOJA !! | Komórka, a samochód | Odzyskanie mienia | Sprawy spadkowe | co mam zrobic zeby niepobili mojej dziewczyny? | dziedziczenie | Jak sprawdzić czy byłem złapany przez fotoradar? | Problem z mandatem. | Ulga meldunkowa / przepisanie kredytu , ogólne pytania | ubezpieczenie???? | Darowizna czy przepisanie | Jaka jest dozwolona wysokość żywopłotu od strony sąsiada?? | napad z rabunkiem i narzędziem | Pożyczka dla stażysty? czy to mozliwe? | pocieszalnia | wpadki | gopi krishna | fb link | link do fb | moi znajomi z nk | emigracja | hiszpanii | życie w holandii | do holandii | ohyeach | plepik | corsa c | kasia990 | opel corsa c | kasia szczepaniak | Corsa | Kawały | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.