FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy¶lenia seks

∑ temat został odczytany 16751 razy ¬

ROZRYWKA | Moda i Uroda
włosy kręcone 
[powiadom znajomego]    
Autor "włosy kręcone"   

VLAD.IV
 Wysłana - 13 kwiecień 2006 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie... jesli siostra podobna do Ciebie... to ma u mnie szanse... a ja mam szanse u kazdej wiec nich lepiej sie odezwie

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

yupie_girl
 Wysłana - 13 kwiecień 2006 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

mhmm, no to tak... ja swoich normalnie nie rozczesuje tylko po umyciu, na mokro, pozniej jak sa suche nie ma szans
pielegnacja to pzregiecie, bo rzeczywiscie z natury sluche, ale jak sie czlowiek rpzylozy, moga byc sliczne&lsniace (odzywki, balsamy, maski, olejki nie mowie o szamponie)

kiedys mialam dluuugie wlosy za ramiona, jak teraz twierdze, wygladalam jak maryja
pozniej troche wycieniowalam, z tylu dlugie dalej, z przodu i naokolo krotsze tu bylo super
pozniej fryzjer zaszalal madry wyprostowal wlosy, zrobil mi grzywke, wycieniowal tak, ze najkrotsze z 15cm mialy, na prostych rewelacja, a jak sie skrecily... tak jak mowie irokez meczylam sie troche ale odrsoly, choc nie zaluje.

dobry fryzjer dobierze fryzure, jak sie nie boisz to poeksperymentuj, zawsze mozna zwiazac

a prostowanie chemiczne gowno daje i niszczy wlosy chyba, ze masz kase, zeby chodzic do fryzjera co tydzien, zeby ci je ukladal (chyba, ze sama sie bedziesz meczyc) bo krecone "wyprostowane" wcale proste nie sa, siano sie robi, tzreba je ukladac.

Loki sa fajne

ja teraz mysle nad zmiana koloru, choc luby mnie zabije
bylam szatynka, teraz przyciemnilam na ciemny braz=> fajnie i mysle nad jakims jasnym szatynem, bardzo jasnym wakacje w koncu ida

Pozdr.

madameart
 Wysłana - 22 czerwiec 2006 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

a Michałowi się loczki podobaj±±±±±±±±±±±±± (i to nie tylko jego;D) - tak odno¶nie do narzekan Mrówki :)

...And please remember, that I never lie...

karioka.
 Wysłana - 26 czerwiec 2006 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

mi maski oraz inne specyfiki obciazaja i tak ciezkie loki..kiedys czytalam,ze trzeba plukac pod woda gazowana,ale komu chce sie to robic, zwlaszcza rano:))) hahah najgorsze sa jednak, gdy klade sie spac z mokrymi..udze sie jako istna owca. chwala Bogu za drobiazgi do spinania:)

madameart
 Wysłana - 28 czerwiec 2006 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam wlosy tylko kedzierzawe - jeszcze gorsze niz loczki :P

...And please remember, that I never lie...

Aquamarine
 Wysłana - 11 luty 2009 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

kręcone włosy uuuuh marzenie
moje s± proste jak druty...

Chcesz spytać o moje emocje?
Zostały w drugich spodniach.

Cheetos5
 Wysłana - 11 luty 2009 23:13       [zgłoszenie naruszenia]

archeolog...

z zasady nie pije na trzezwo,
z reguły nie sypiam bezsennie...

Specjalista -