FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 52435 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
wakacje polek 
[powiadom znajomego]    
Autor "wakacje polek"   

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 18 sierpień 2008 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

Luna Piena, a ty czasem nie pracujesz w Praga Porto w Wawie ?

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 18 sierpień 2008 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

Kleju ty modem jestes?

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Luna_Piena
 Wysłana - 18 sierpień 2008 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

Włosi generalnie to sukin...y, ale z tym moim to było i jest cos poważnego, absolutnie nie była to przygoda na jedną noc, bo to nie w moim stylu. A kumpela ma chłopaka Hiszpana, jedzie teraz na rok do Hiszpanii. Wydaję mi się, że polskim kobietom imponuje nieco inny styl bycia mężczyzn z południa Europy.

prezes85
 Wysłana - 18 sierpień 2008 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

tzn jaki styl bycia?

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel

no raczej napewno imponuje styl zycia albo cos, bo napewno nie penis, srednia hiszpanska to 13 cm

Ekspert -

mlkv

luna piena - ******lenie o szopenie.

Brudasy najczęściej "mówią płynnie" w pięciu językach, tylko się potem okazuje że u nich to oznacza że są z kłopotami w stanie zamówić w danym języku kawę. Typowy problem na uczelniach brytyjskich, gdzie jednym z problemów mojego promotora było dogadanie się z turczynką z cypru która w CV wpisała "English = fluent" a nie potrafiła sklecić zdania.

Ja jestem dwujęzyczny, po angielsku pisałem przewód doktorski i jakoś nie jestem wśród facetów z Polski takim gigantycznym wyjątkiem.

Co do reszty - pokazujesz typową mentalność kebabiary.

Po pierwsze, zwalasz że "inne" też tak robią. Akurat co do Włoszek to gówno prawda, Włoszek znałem w życiu sporo i na arabów, o afryce nie mówiąc, żadna szczególnie nie wzdycha.

Po drugie, tekst "u siebie zwykle każda kobieta zachowuje się inaczej" to typowe potwierdzenie mentalności kebabiary. Nikt nie zabrania ci mieć ochoty na seks, a ty sama wolisz "zachowywać się inaczej" na wyjazdach do brudostanów. Bo w Polsce sama przyznajesz że musisz zgrywać cnotkę. Gdzie logika? Gdzie sens?

Z tym biednym polskim facetem też się pewnie wstydziłaś inaczej niż "po bożemu" bo przecież "byłaś u siebie". A na odrobinę fantazji i wypinanie tyłka do innych pozycji pozwolić sobie mogłaś jedynie z włochem i teraz narzekasz że doznania z sytuacji gdzie sama siebie ograniczałaś były gorsze.

"Wydaję mi się, że polskim kobietom imponuje nieco inny styl bycia mężczyzn z południa Europy." - tak, pisałem o tym, typowe postkomunistyczne kompleksy.

"w ciągu ostatniego roku poznałam ludzi z całego świata" - sorry, standardowy tekst paniusi z okienka spod rzeszowa która wyjechała do "jukej" pracować w tesco.

Termitek - "Na swoj sposob tez ona ma racje, bo wiekszosc polskich panow to takie ****y z lekka" - a czyją miarką to zmierzyłeś?

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2008-08-18 21:23:37

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 18 sierpień 2008 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

co do jezykow to jakies pierd..nie, chyba ze trafilas na jakiegos wyksztalconego kebaba, z nimi mozna sie dogadac albo po turecku albo niemiecku, po angielsku zapomnij.

Ekspert -

CBR600
 Wysłana - 18 sierpień 2008 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

a to fakt... do koksow kebaby nie podchodza

Jak mu ***niesz dobrego sierpa na szczene albo ***nie po rzucie o glebe to do niekoksow tez nie podchodza. Sprawdzone.

Angel...
 Wysłana - 18 sierpień 2008 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

"w ciągu ostatniego roku poznałam ludzi z całego świata" - sorry, standardowy tekst paniusi z okienka spod rzeszowa która wyjechała do "jukej" pracować w tesco.

Przypominam, ze w niejednym twoim poscie pojawilo sie podobne stwierdzenie 'ile to ja obcokrajowcow nie znam'.

Ekspert -

Izi-Krejzi
 Wysłana - 18 sierpień 2008 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

Luna napisz konkretnie:czy południowcy lubią w anal albo
mają długodystansowe umiejętności...
W czym są lepsi od nas?

Podpis pod wypowiedziami
Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyje&#

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 59 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wakacje polek

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59