FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy¶lenia seks

∑ temat został odczytany 52453 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
wakacje polek 
[powiadom znajomego]    
Autor "wakacje polek"   

prezes85
 Wysłana - 18 sierpień 2008 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

no i nic jej z tych studiow w Anglii. No chyba ze chce tam zostac to po co jej facet w Polsce?

Zmieniony przez - prezes85 w dniu 2008-08-18 22:30:49

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

WeĽ nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Xaero85
 Wysłana - 18 sierpień 2008 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Turcy przystojni? Chyba bardzo niewielki odsetek. Jak już kto¶ wspomniał, to Turcy s± bardzo niskiego wzrostu(optycznie ¶rednio o ok. 5-10 cm niżsi niż Polacy), co najwyżej przeciętnie zbudowane ciała, nieładny kolor skóry, taki brudny(byłem kilka lat temu w Turcji i nie podobały mi się tamtejsze dziewczyny), wkurzaj±ce mordy. Oprócz tego maj± do¶ć niezno¶ny charakter, s± niebezpieczni, oszukuj±(próbuj± sprzedać Polakowi towar po cenie nawet 10 razy większej).

Polki chyba lec± na ich czarny charakter i ogólnie na odmienno¶ć, bo dla Polek wszystko co nowe jest fajne. Niech jednak nikt nie pieprzy głupot, że oni s± przystojniejsi od Polaków. To tak jakby powiedzieć, że gruba baba jest lepsza od szczupłej.

Znawca -

butt3rfly
 Wysłana - 18 sierpień 2008 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

przekozak to jest facet, ktory ma jedna partnerke i jej nei zdradzi nawet jak ma okazje, natomiast kobieta ktora tak robi (facet tez) to kurva i chyba o takich mowimy.

zgadzam sie z Toba klejcun, ale takich facetow jak i kobiet jest malo na swiecie. i wiadomo , ze nie sztuka jest zdradzic partnera ,tylko dochowac wiernosci

"My¶lę, że jeste¶ niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu s±±±±±±±±±±±!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Viverna
 Wysłana - 18 sierpień 2008 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

zamroczony, nie wiem jak inne, ale ja sie wnerwiam generalnie o generalizowanie.
i o stereotypy.
mie wali to kto i z kim sie bzyka, ale drazni mnie takie gadanie o karwach co daja kazdemu - no po to jada do turcji zeby tureckiego miecha sie najesc, nie?
jakbyscie mieli chlopcy okazje pojechac do japonii na wycieczke i chetna manga by was ten teges smyrala i w ogole, to byscie nie stukneli ladnej ponetnej azjaty dla sportu? nie mowcie, ze nie bo pomysle, ze same geje tu siedza

our souls are like a dragons.....dragons on fire...

oraz matka polka:D

Znawca -

Angel...
 Wysłana - 18 sierpień 2008 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

przekozak to jest facet, ktory ma jedna partnerke i jej nei zdradzi nawet jak ma okazje, natomiast kobieta ktora tak robi (facet tez) to kurva i chyba o takich mowimy.

o to chodzi SOG

Zamroczony, niestety nie kazdy pisze tutaj TYLKO o tych laskach, inne sa wlasnie oceniane przez pryzmat tamtych - "kazda jak wyjedzie sama albo z kolezankami do turcji/egimtu/uk sie pusci"

Z reszta, wyjde z zalozenia takiego - ja sie nie puszczam, to jest dla mnie wazne, wiec reszte mam gdzies.

Zmieniony przez - Angel... w dniu 2008-08-18 22:35:13

Ekspert -

butt3rfly
 Wysłana - 18 sierpień 2008 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

jak to nic? a samorealizacja? zdobycie nowych doswiadczen? czy chociazby 'glupi' wpis w cv , ze byla na stypendium za granica.?

"My¶lę, że jeste¶ niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu s±±±±±±±±±±±!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 18 sierpień 2008 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

Xaero. ale slowianki wlasnie lubia ten typ urody, niski czy nie niski, ale one szaleja za ich ryjami, karnacja, oczami.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Luna_Piena
 Wysłana - 18 sierpień 2008 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Nie dało się go wyci±gn±ć, okazał się bez ambicji i polotu, jednak ja byłam zakochana i tego nie widziałam. A rozł±kę da się wytrzymać przez rok, mojej kumpeli się to udało. Ale nie żałuję, już rozpisałam się wystarczaj±co na temat w dziale "miło¶ć".

Viverna
 Wysłana - 18 sierpień 2008 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

prawdopodobnie turcy maja nieco wiecej testosteronu niz slowianie - wiekszosc z nich jest porosnieta na ciele i lysiejaca na glowie. fizjologii nie przeskoczycie, hehehe

our souls are like a dragons.....dragons on fire...

oraz matka polka:D

Znawca -

prezes85
 Wysłana - 18 sierpień 2008 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

motyl no to niech postawi sprawe jasno. sorry waznijeszy jest dla mmnie wpis do CV. sorry, zegnaj

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

WeĽ nie pierdol bejbe.

Specjalista -
[Powiadom mnie, je¶li kto¶ odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 59 stron.   poprzednia | następn±

Wybierz stronę:  
Przegl±d tygodnia

wakacje polek

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59