FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy¶lenia seks

∑ temat został odczytany 52447 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
wakacje polek 
[powiadom znajomego]    
Autor "wakacje polek"   

otard
 Wysłana - 18 sierpień 2008 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie rucham szmat,nigdy tego nie chcialem chociaz widze ze jak tego nie zmienie to nie bede ruchal wogole.

butterfly nie porownuj rozwiazlosci naszych pan na wakacjach do panow. Bo polak poza granica jednak musi sie troszke postarac zeby zapchac, nie jestesmy specjalnie popularni. Poza tym idac w popularne rejony turcji czy egiptu tamtejsza plec zenska jest "taka sobie", juz lepsze sa wizutujace tam rosjanki ktore tez ruchaja sie w opor. Do tego arabki za kumanie z innymi niz swoi zazwyczaj dostaja dobry w******l.
Nasza meska klasa robotnicza ktora nawiedzila wyspy nie ma czego szukac u angielek.

Natomiast nasze panie maja po wyjsciu z samolotu 10 turasow czy arabusow na lepek, wiadomo ze sie ruchacie, jedyne co musza zrobic to powiedziec "ok". Nawet jak nie zrobi tego na poczatku to w koncu ulegnie. Przeciez wroce do polski i dalej bede godna szacunku kobieta :).

Wiekszosc tego mowi w kontekscie zdrady mimo wszystko, chociaz samotne ktore ruchaja codziennie jakiegos turasa sa tak samo nie do przyjecia.

Zmieniony przez - otard w dniu 2008-08-18 23:49:08

Luna_Piena
 Wysłana - 18 sierpień 2008 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Turcy to nie Arabowie.

Akonia
 Wysłana - 18 sierpień 2008 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

kobiety w polsce czy na ¶wiecie robi± to samo, za podróż do turcji po prostu więcej zapłac± i maj± cieplejszy klimat + tańsze driny. Ale tutaj w polsce w każdym klubie/wyciecze możesz zaliczyć. I to nie tylko polek się tyczy, po prostu kobiety tak maj±. faceci zreszt± też z perspektywy patrzenia kobiet.

butt3rfly
 Wysłana - 18 sierpień 2008 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co napisales nasuwa sie jeden wniosek :
wszyscy sie rvchaja za granica i to jest priorytetowy cel
a polacy sa tacy biedni, nieszczesliwi i brzydcy, ze trudno im znalezc dupe do wydymania.
o losie.

"My¶lę, że jeste¶ niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu s±±±±±±±±±±±!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Akonia
 Wysłana - 19 sierpień 2008 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

z tymi polakami to trochę przesada, aż tak Ľle to nie wydaje mi się żeby było. wszystko zależny od wygl±da, prezentacji i rozmowy. No ewentualnie można za granic± powiedzieć, że jest się np "amerykaninem" jakby było jakie¶ wrogo nastawione do polaków miejsce : P

Zmieniony przez - Akonia w dniu 2008-08-19 00:01:13

otard
 Wysłana - 19 sierpień 2008 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

butterfly jak to zrozumialas z tego co napisalem to spoko ;)

polacy sa biedni tylko ze wzgledu na opinie jaka dla nas wyrobily polskie panienki. Juz na lotnisku jak jakis ciapaty uslyszal moje tward "r" wybil "know any polish girls?". Naturalnie czekal na polke ;)

greg 82
 Wysłana - 19 sierpień 2008 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

otard
 Wysłana - 19 sierpień 2008 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

bueheheh dobre jak sie panienki burz± ;D

poza tym tunezyjczycy maja "piekne ciała i umysly" :D
to ze sa boyami hotelowami albo kelnerami nie szkodzi, tylko w pl macie takie cisnienie na "odpowiedzialnego" :)

****a dobrze ze otrzezwienie przyszlo teraz.

Zmieniony przez - otard w dniu 2008-08-19 00:21:41

everr
złamane serce
 Wysłana - 19 sierpień 2008 00:32      [zgłoszenie naruszenia]

po tych linkach zw±tpilem

naprwde

rece mi opadly ze nie mam sil nic debilnego napisac

tylko

niech mi ktos ******lnie bo czasami mam wrazenie ze mi sie to jedynie sni ze ludzie sa tak po******leni

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

Specjalista -

butt3rfly
 Wysłana - 19 sierpień 2008 00:35      [zgłoszenie naruszenia]

<wali w leb everra>

dobra , ja jade we wrzesniu na wakacje z kolezanka do turcji lub tunezji.
plan jest taki ze wyrwe jakiegos kebaba , przywioze syfa i pozarazam wszystkich co pisali w tym temacie

"My¶lę, że jeste¶ niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu s±±±±±±±±±±±!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -
[Powiadom mnie, je¶li kto¶ odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 59 stron.   poprzednia | następn±

Wybierz stronę:  
Przegl±d tygodnia

wakacje polek

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59