FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 52436 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
wakacje polek 
[powiadom znajomego]    
Autor "wakacje polek"   

everr
złamane serce
 Wysłana - 19 sierpień 2008 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

mnie nie zarazisz

bo blond solarki z tipsami, na biało ubranej nie ruszam

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

Specjalista -

twojatata3
 Wysłana - 19 sierpień 2008 00:42      [zgłoszenie naruszenia]

ok

rodziewiczysz mnie

To już moje 3 konto na insomni %-)

butt3rfly
 Wysłana - 19 sierpień 2008 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

a to ciekawe, bo ani na solke nie chodze, ani tipsow nie mam
a biale mam tylko 2 swetry

Zmieniony przez - butt3rfly w dniu 2008-08-19 00:44:42

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

everr
złamane serce
 Wysłana - 19 sierpień 2008 00:49      [zgłoszenie naruszenia]

morda bo bede szczelał

[wicek-lampy.cba.pl/]

Specjalista -

butt3rfly
 Wysłana - 19 sierpień 2008 00:54      [zgłoszenie naruszenia]

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

everr
złamane serce
 Wysłana - 19 sierpień 2008 00:56      [zgłoszenie naruszenia]

widze wlasnie że są

**** ide spac bo dzis wieczorem chlanie :D

[wicek-lampy.cba.pl/]

Specjalista -

malaka1945
 Wysłana - 19 sierpień 2008 02:07      [zgłoszenie naruszenia]

Gościu co pisał ten artykuł ma chyba niezłe kompleksy. Nazwa prowokująca, antyfeministyczna, a tekst samego artykułu godny największego lewaka. Po raz kolejny - za przeproszeniem - pieprzenie głupot o tym, jakie to kobiety są biedne i dyskryminowane. Nic nie mam przeciwko wypadom na dyskotekę, czy coś, ale np. coroczne wypady na różne kontynenty, żeby dać się przelecieć ludziom o wszystkich kolorach skóry to lekka przesada. Przez takie artykuły ludziom w głowie się przewraca, z resztą już świadomość większości Polaków została przez tę propagandę zmieniona i nie jest tak, że kobiety są dyskryminowane, a mężczyźni. Kobiety mogą dawać się ruchać Azjatom, a Europejczyk jeżdżący do Chin, np. żeby pocinać Chinki ma plakietkę "zboczeńca".

Przepraszam za tak wulgarna wypowiedź ale sytuacja wymagała.

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2008 03:00      [zgłoszenie naruszenia]

Jak laska jedzie sama czy z kolezankami NIE MA OPCJI zeby sie nie dala wyruchac, nie ma i koniec. no patrz a ja sie nie dalam wyruchac i co teraz będzie? Powinnam jechac do poprawki, zeby twoja teza byla w 100pr prawdziwa?

co do tematu-standardowo banicja, zabranie paszportu itd.

Dzieki takim pannicą wole pomijac fakt swojej narodowosci za granica, zebym zaraz sie nie nasluchala. i mnie z racji tego szlag trafia.

Desertdog
 Wysłana - 19 sierpień 2008 08:14      [zgłoszenie naruszenia]

Panie zatrzymają się w hotelu i od razu po kąpieli zaczną bal. Wejdą z drinkiem do basenu, w którym będą już ciemnoskórzy chłopcy z zębami jak diamenty. Po trzecim drinku mąż, dom, rodzina, Polska staną się tylko mglistym wspomnieniem przeszłości, która mogłaby nigdy nie istnieć. Po piątym zaś będzie się działo coś, o czym szanowny małżonek może już tylko marzyć i co dla niego jest z kolei mglistym wspomnieniem z przeszłości.

Hmmm... trochę tendencyjne ale... weź tu sie k.... ożeń

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

Znawca -

mlkv
 Wysłana - 19 sierpień 2008 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

Te dwa linki od grega właściwie wyjaśniają sprawę i dalsza dyskusja co do istnienia znaczącej grupy polek kvrwiących się z powodu swoich kompleksów jest zbędna.

Co do innych wątków:

Termitek - na stronie 13 masz rację i dlatego od dłuższego czasu niezmiennie polecam Polakom zmianę podejścia do kobiet. Ci z Moich znajomych którzy to zrobili są teraz dużo szczęśliwszymi facetami.

butterly - Mnie nie zarazisz bo wątpię żebyś miała "to coś" co Mnie fascynuje w kobietach

młody69 - na stronie 18 dobrze choć trochę żywiołowo określił sytuację w UK. Hindusi/Pakole są tam od paru pokoleń, ich rodzice zdążyli stworzyć pewną bazę ekonomiczną. Nie imponuje to angielkom, nawet tym biednym. Z pewnych powodów imponuje polkom.

viverna - wyjaśnij Mi, skoro turcy mają rzekomo "więcej testosteronu" niż Słowianie, dlaczego w sportach siłowych statycznych ( ciężary, strongmen ) opartych głównie na testosteronie są za nami 1000 mil w polu? Ponadto niższy wzrost sugeruje raczej mniej teścia. Generalnie pusty śmiech z twojej wypowiedzi.

Zdarzało mi się z uśmiechem na ryju mówić brudasom 1x1 że są śmieciami, gównem i że ruchałem ich matki . Nie wyglądam zbyt zachęcająco, ale Polak takiej obrazy raczej by nie łyknął bez słowa. A brudas owszem, oczka po ziemi i cykor na twarzy gdy nie ma kolegów za plecami.

luna pieda -

1) Wyjeżdżając daleko na rok należy liczyć się z możliwością rozpadu stałego związku. To chyba normalne.

2) Nikt nie pisze że twój były był święty.

3) "Poza tym,na tym forum i tak jestem anonimowa, więc co by mi szkodziło się przyznać." - dziwki to do siebie mają, że nie przyznają się do dziwkarstwa nawet gdyby im to nic nie szkodziło. To chyba taka zasada tego zakonu czy coś.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 59 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wakacje polek

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59