FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 52443 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
wakacje polek 
[powiadom znajomego]    
Autor "wakacje polek"   

mlkv
 Wysłana - 21 sierpień 2008 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

Otard - rozumiem że jesteś "zraniony" po ostatnim związku.

Ale musisz wziąć pod uwagę że nie każdy tak ma. Tamta panienka najwyraźniej nie ma, jak rozumiem jest wolna i przypasiłeś jej na tyle że chciała z Tobą seksić na pierwszej randce. Czy ma taki zwyczaj czy też to był odosobniony wypadek sam nie zgadniesz.

Wyrzucając ją za drzwi dałeś czytelny sygnał że obyczajowo tego nie tolerujesz. Laska nie chciała tracić kontaktu, a równocześnie w kulturze polskiej musi uchodzić za cnotkę, więc Ci napisała jakieś ******ły.

I tyle, trafiły na siebie 2 osoby z bardzo różnymi oczekiwaniami, nie ma co płakać.

Jeżeli szukasz "dobrej, z zasadami i cnotliwej" to naprawdę, nie ma jak cichy rekonesans przez znajomych.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

Cahir
 Wysłana - 21 sierpień 2008 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

Life tec. A tak pomijając kwestie dziecka. To dlaczego zdrada kobiety jest 100 razy gorsza?

pozdrawiam
+Cahir+

Life-tec

Ale ja już odpisałem dla ciebie na temat kontroli. Czyli według ciebie w ogóle nie przekazywać sobie myśli?? Przychodzisz do domu i plaster na usta??

[http://www.youtube.com/watch?v=Ze1VM3JAbUM&feature=channel_page]

ziemon
LADY

otard: Dla mnie to kurestwo bo analogicznie wyruchal ja kazdy kto wyciagnal lape czyli wieeeeelu bo brzydka nie byla.
skad wiesz? mam wrazenie ze oceniasz ja przez pryzmat swoich zlych doswiadczen
nie znam ciebie, nie znam jej, nie oszukujmy sie - jestescie mi kompletnie obojetni obydwoje i na podstawie informacji (niewielu) ktore podales napisalam ze dwoje doroslych, wolnych ludzi ma prawo do seksu; a pisanie o nich ze sa ****ami (tak - faceci rowniez) jest wg mnie bledne

life-tec - nie lubie jak ktos obraza uzytkownikow i sprowadza dyskusje na niski poziom, wtedy staje sie dla mnie niezrozumiala

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Life-tec
 Wysłana - 21 sierpień 2008 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

Cahir: Dziecko to głównie. Po drugie dla mnie to strasznie nieestetyczne.

otard
 Wysłana - 21 sierpień 2008 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

"Wyrzucając ją za drzwi dałeś czytelny sygnał że obyczajowo tego nie tolerujesz. Laska nie chciała tracić kontaktu, a równocześnie w kulturze polskiej musi uchodzić za cnotkę, więc Ci napisała jakieś ******ły. "

ano napisala tylko chyba nie doczytales, bo zeby jej udowodnic ze faktycznie ******li bzdety o cnotliwosci dalem jej do pyska dwa dni pozniej.

Masz racje ze to nie sprawiedliwe i brzydko ja potraktowalem ale od tamtej ****y uczucia innych mam gleboko w dupie, martwie sie tylko o siebie.
Uznalem po prostu ze skoro jest latwa ze mna to jest latwa dla kazdego, a ze ochote na seks ma sie raczej dosyc czesto to i czesto sie rucha z roznymi mezczyznami czyli na dzisiejszy stan moich przekonan jest ****ą i nie chce jej dotykac.

Life-tec
 Wysłana - 21 sierpień 2008 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

ziemon: ale zobacz, że oni piszą o tym co oni by zrobili, to ja odpisuje też w taki sposób. Co mam regułek na internecie szukać i odpisywać w ten sposób?? Po pierwsze by nikt nie zrozumiał a po drugie by znudziło się czytać. Wolę odpowiedzieć dosadnie. Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam.

Cahir
 Wysłana - 21 sierpień 2008 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

nie estetyczne? A zdrada faceta jaka jest?

Pomijamy gejów

Zmieniony przez - Cahir w dniu 2008-08-21 17:32:46

pozdrawiam
+Cahir+

Sweet69
 Wysłana - 21 sierpień 2008 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

life, bładzisz wokół tematu. Zresztą
nieważne :)
powodzenia z dziewczynami, czy arabami - jak tam chcesz

Ekspert -

Life-tec
 Wysłana - 21 sierpień 2008 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Cahir:Pod strumień wody raz i czysty.;-P
Sweet: Widzisz nie potrafisz odpowiedzieć

Zmieniony przez - Life-tec w dniu 2008-08-21 17:34:38

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 59 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wakacje polek

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59