FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 52433 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
wakacje polek 
[powiadom znajomego]    
Autor "wakacje polek"   

WiemTo
 Wysłana - 21 sierpień 2008 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

A rogów po sufit nie będę miał bo nie zwiąże się z kobietą z Twoich wyobrażeń.

Rozumiem, że jesteś wróżbitą i posiadasz kryształową kulę do przewidywania przyszłości.

A szmatą jest walona , bo szmaty nie szanują własnego ciała.
Wiesz czym sie różni szmata od kobiety? Tym, że kobieta się szanuje! Ot taka mała nieistotna dla Ciebie różnica.

Częste zmienianie facetów? Ona nie zmienia facetów, bo się nie wiąże z żadnym. Uprawia seks z innymi, bo lubi a jak trafi na naprawdę kogoś wyjątkowego to postanawia się z nim związać. koniec kropka

Buehehe, wybacz, ale nie mogłem sie powstrzymać.
Tak samo myślą i tłumaczą sobie kobiety podobne do tych które zwariowały na punkcie dużego kut/asa Simona Mole'a.

Widzę, że masz duży szacunek do szmat i kurev.
Ja osobiście większym szacunkiem darzę prostytutki, bo prostytutka to zawód, a kurva to charakter.
Pozdrawiam.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

Viverna
 Wysłana - 21 sierpień 2008 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

life - odpowiedziales, teraz widze. ale dla mnie to ine jest zaden dowod. prawda jest taka, ze pochwa sama w sobie jest kurczliwa i uwierz mi, ze zaden koles nie chodzilby na putany gdyby to co mowisz bylo prawda. to kwestia genetyki, tak jak wielkosc pracia. ale znajdz mi dowody a pochyle glowe.

cahir - widze, ze ze sredniowieczem zgralismy sie tu generalnie ciezko z uznaniem rownouprawnienia. wciaz pokutuje mit, ze kobieta jest gorsza.
kobietuy sa coraz bardziej wyzwolone i chyba dlatego facetom coraz latwiej idzie przypisywanie im latek "kvrw""puszczalskich" i innych lachonow. faceci zaczynaja sie bac tego postepujacego kobiecego feminizmu, tego ze robia kariere, sa samowystarczalne, maja swoje mieszkania, samochody. mezczyzna przestal byc potrzebny jako glowa rodziny, zatraca sie pierwotny podzial rol. dla mnie to tylko oznaka postepu cywilizacyjnego a moj maz juz sie przyzwyczail po latach, ze ja montuje lampy, wtyczki i grzebie przy pradzie. bo ja to uwielbiam, tak samo jak malowanie, szpachlowanie i tynkowanie z gipsowaniem. i moim marzeniem jest wiertara udarowa black and decker...no i co? czy nie jestem przez to kobieta?
a inne baby maja inne hobby. faceci tez maja. badzmy bardziej otwarci:)
a co do nieszanujacych siebie blachar - bardzo latwo odroznic wyzwolona od lachona, ale napisze pozniej, bo inaczej nigdy nie pojde na ta silke!!!

our souls are like a dragons.....dragons on fire...

oraz matka polka:D

Znawca -

Life-tec
 Wysłana - 21 sierpień 2008 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

Wiemto masz soga o ile wjechał
Viverna: Feminizm został stworzony dla leniwych mężczyzn. Więc nie masz co się tak cieszyć.

Zmieniony przez - Life-tec w dniu 2008-08-21 18:37:12

[http://www.youtube.com/watch?v=Ze1VM3JAbUM&feature=channel_page]

mlkv
 Wysłana - 21 sierpień 2008 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

wiemTO - nie śmiej się z Cahira. On jest zapewne młody.

No i szanuje dziwki.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

Cahir
 Wysłana - 21 sierpień 2008 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

No kurva sorry, ale z Twoim podejściem do kobiet, będziesz miał rogi po sufit zanim się zorientujesz

Takim samym jak Ty ale
Pozytywniej myślącym od Ciebie... lol

A szmatą jest walona , bo szmaty nie szanują własnego ciała.
Wiesz czym sie różni szmata od kobiety? Tym, że kobieta się szanuje! Ot taka mała nieistotna dla Ciebie różnica.

Weż Ty przeczytaj mojego poprzedniego posta.

Buehehe, wybacz, ale nie mogłem sie powstrzymać.
Tak samo myślą i tłumaczą sobie kobiety podobne do tych które zwariowały na punkcie dużego kut/asa Simona Mole'a

nie ma czego wybaczać. Infantylności może. Znów proponuje mojego poprzedniego posta

Widzę, że masz duży szacunek do szmat i kurev.
Ja osobiście większym szacunkiem darzę prostytutki, bo prostytutka to zawód, a kurva to charakter.
Pozdrawiam.

1)Bez niejasności. Nie toleruje zdrady, chociaż ją rozumiem i byłbym w stanie wybaczyć, raz. Bo jak ktoś coś raz zrobi to przypadek, ale jak ktoś zrobi coś 2 razy to pewnie będzie to robił całe życie. Tyle odnośnie zdrad. Tyle, że mówie tutaj o partnerce 'wyższej' jakości. Poczytaj może wogóle moje posty w tym temacie. Troche Cie oświeci

2)Szacunku do kurev nie mam. Poporstu dla Ciebie kurvą jest każda, która uprawia wolny seks. Jak już pisałem, podejście ze średniowiecza. Za dużo wyobrażeń o tym jaki seks i dziewczyny powinny być masz.

pozdrawiam
+Cahir+

Cahir
 Wysłana - 21 sierpień 2008 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

mlkv, życie mnie nauczy, że się myle, nie?... eh

Zmieniony przez - Cahir w dniu 2008-08-21 18:41:53

pozdrawiam
+Cahir+

Life-tec
 Wysłana - 21 sierpień 2008 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

e tam szkoda slow

Zmieniony przez - Life-tec w dniu 2008-08-21 18:43:22

[http://www.youtube.com/watch?v=Ze1VM3JAbUM&feature=channel_page]

mlkv
 Wysłana - 21 sierpień 2008 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ależ skąd cahirze. Prezentując tak różnorakie, często sprzeczne ze sobą poglądy, po prostu nie możesz się mylić

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

WiemTo
 Wysłana - 21 sierpień 2008 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

Poporstu dla Ciebie kurvą jest każda, która uprawia wolny seks.

A gdzie ja tak napisałem? Podałem szereg przykładów odnośnie szmat i ***** które akceptujesz. A wolny związek, czy układ to inna bajka której i tak nie jesteś w stanie pojąć, więc nie będę o tym pisał.

Wez ochłoń i przeczytaj jeszcze raz wszystko to co napisałeś do tej pory, bo nie mogę w to uwierzyć i zaczynam myśleć, że jesteś gejem, gdyż padau to podobno najlepszy przyjaciel kobiety pozytywnie myślący krejzolku.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

Cahir
 Wysłana - 21 sierpień 2008 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

zaryzykuje, i spróbuje podyskutować. Wyjaśnij mi czym jest wolny związek(chociaż niewiem co to ma do rzeczy) i czym jest związek ( o tym chętniej bym podyskutował)

pozdrawiam
+Cahir+

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 59 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wakacje polek

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59