FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 52438 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
wakacje polek 
[powiadom znajomego]    
Autor "wakacje polek"   

mlkv
 Wysłana - 21 sierpień 2008 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

Primo, proszę nie dręczyć Viverny.

Ona nie ma pracy, ma dużo wolnego czasu więc dużo pisze. W tym czasie jej mąż je czipsy i uwala się na łóżku.

Secundo:

"tu jest moda na zatrudnianie srilanek jako pomocy domowych. ja tego nie zrobie, bo uwazam, ze oni nie maja tych samych zasad higienicznych co ja - napatrzylam sie- i nie beda mi sie podomu walesac." - teraz Ja zakwilę kosmopolitycznym kwikiem.

Zdarzyło Mi się posuwać panienkę ze sri-lanki konkretnie. Tzn. tam się urodziła, ale wychowała u deutschów. Był to długi związek, trwał 8 miesięcy. Do tej pory trzymam w pokoju kryształowego mikołaja jakiego kupiła Mi na święta.

W związku z powyższym pragnę podnieść że srilanki MAJĄ odpowiednie zasady higieniczne. Myją się i wycierają. Tyłki też.

Tertio, Cahir jak rozumiem wrócił już do swojej księżniczki w wieży i nie będzie nas nękał swoją "logiką"?

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

Cahir
 Wysłana - 21 sierpień 2008 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

na dyskusje jestem zawsze gotowy Jeżeli sprzeczne poglądy wynikały z tego niezrozumienia, o którym pisałem wcześniej to chyba wszystko jasne?

Nadal nie rozumiem dlaczego zdrada kobiety jest 100 razy gorsza.

pozdrawiam
+Cahir+

ziemon
LADY
 Wysłana - 21 sierpień 2008 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

twojatata3 - sprawdzilam twoje wypowiedzi sa bezdennie glupie, tydzien odpoczynku

mlkv - mam wrazenie ze nie chcesz zrozumiec co cahir pisze

cahir - ja nie mam problemu miedzy rozroznieniem wolnej kobiety ktora umawia sie z kims na wspolny wieczor, a poldebilki wymieniajacej swoje cialo za mieszkanie, drinki, pare komplementow

i wiekszosc z was popada w skrajnosci - albo ksiezniczka niepokalana albo ****a, lachon, blachara

a zeby bylo w temacie - urlop spedzilam na obozie treningowym
8h dziennie cwiczen wybija z glowy wszelkie glupoty

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Viverna
 Wysłana - 21 sierpień 2008 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

life - nieststy, masz racje,ale to tez zasluga zniesieniu granic - teraz mamy unie europejska i euro. mam tylko nadzieje, ze zachowamy polskie zwyczaje i kulture.....mysle tez, ze pora sie zastanowic co sklania polki do masowego wyjezdzania - czy uciekaja jak szczury z tonacego okretu? czy moze maja opcje zaczecia czegos od nowa.

mlkv- dziekuje ale nie potrzebuuje adwokata. tak, nie pracuje bo jestem na urlopie bom w ciazy:) i mam duuuzo wolnego czasu w koncu!
moj maz pomiedzy walaniem sie w chipsach a ogladaniem meczow pracuje(btw. urlop mam platny, wiec nie jestem niczyja utrzymanka dla jasnosci)
a co do srilanek i innych - jak sam powiedziales ona sie urodzila tam a wychowala u niemcow. ja mowie o dziewczynach wychowanych tam - takich sie naogladalam i mnie to nie pasuje:) i nie mowie tu o myciu i wycieraniu sie, bo nie zamierzam ich rznac(fuj)

postuluje jedynie o niedenerwowanie mnie, bo ciezarna samica moze byc grozna

Zmieniony przez - Viverna w dniu 2008-08-21 22:12:04

our souls are like a dragons.....dragons on fire...

oraz matka polka:D

Znawca -

Life-tec
 Wysłana - 21 sierpień 2008 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

"czy uciekaja jak szczury z tonacego okretu? czy moze maja opcje zaczecia czegos od nowa"
Pewna dziewczyna dala mi do myslenia z jakiego powodu. Wola brudnego z 1000 funtow niz Polaka ktory nie ma nic.
Dla mnie to jest lenistwo, glupota i kvrewstwo ale tez naiwnosc chyba najwieksza wada kobiety, nawet fajna laska moze byc otumaniona
takim ciemnoskorym.

[http://www.youtube.com/watch?v=Ze1VM3JAbUM&feature=channel_page]

69Mlody69
 Wysłana - 22 sierpień 2008 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie dostane bana za to co teraz napisze ale ...

Nie wiem co to za sciema o kobiecie wyzwolonej (wiesz w ogole co to znaczy kobieta wyzwolona ??) zaczatki "kobiety wyzwolonej" powstaly dzieki feministkom i to pojecie bynajmniej nie dotyczy sexu z wieloma partnerami ... (ze niby uchyla dupska bo lubi sex??)
A co jesli wiejska Kunegunda uchyla na disco bo tez lubi sex a juz zaliczana jest do kurvy Kazda laska, ktora nie szanuje swego CIP.SKA (trzeba to powiedziec dosadnie) i daje tu i daje tam jest zwykla Kurva a bycie kobieta wyzwolona to nie ruchansko codziennie z innym Cahir "szanuj wacka bo masz jednego i szanuj cip.ke bo rowniez jest tylko jedna" powiedzial madry czlowiek. Troche zluzowalem z pisaniem w tym temacie bo mialem nadzieje ze w koncu wszyscy dojda do tego czym jest tzw dawanie dupska coraz to nowemu ale jak widze tylko niektorzy to rozumieja "brak smyczy jako zaufanie" A ja powiem gowno prawda bo jedna odbierze to jako zaufanie a druga stwierdzi, ze Ci na niej nie zalezy i pojdzie sie kurvic jak malo ktora dziwka przy wylotowce na Kielce. Caly czas zmierzam tu do jednego: Kurvienie sie z murzynem czy bialym, polakiem czy angolem to jedno i to samo kurvienie sie. Cahir ile masz lat ?? 15 ze wciaz masz w glowie model kobiety nie zdradzajacej, idealnej ksiezniczki w wiezy po ktora Ty jak rycerz na bialym koniu przyjdziesz i bedziecie szczesliwi do konca zycia ???? nie ma takiej tak samo jak nie ma takiego faceta, ktory nie zdradza. W zyciu kazdego czlowieka jest okazja na zdrade i znikomu procent jej odmawia. Juz fantazja o innej kobiecie (osiagalnej) jest dobrym poczatkiem do zdrady. Wiec ludzie na forum niech nie pier.dola glupot ze istnieja panienki, ktore zdradzie mowia nie albo ze sa takie wyzwolone co daja dupska bo lubia.... taka kobieta nazywa sie kurva (nie inaczej)

Konaczac moja optymistyczna wypowiedz powtorze raz jeszcze "kurvy tak samo jak ruchacze byly sa i beda i nic na to nie poradzisz" a zaslanianie sie motywem kobiety wyzwolonej wywoluje u mnie smiech do lez

Zmieniony przez - 69Mlody69 w dniu 2008-08-22 00:07:24

Zmieniony przez - 69Mlody69 w dniu 2008-08-22 00:09:25

...Some Say I'm Goin' To Hell But I'm Already There...

fenix_88
 Wysłana - 22 sierpień 2008 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

Mlody, w chvj mądrze napisane ;] SOG.

Mamy taką kulturę, gdzie jak kobieta sypia codziennie z innym facetem to jest ****ą. Facet jak sypia codziennie z inną to MYŚLI że jest kozak itp., ale dla mnie osobiście też jest zwykłą szmatą.

69Mlody69
 Wysłana - 22 sierpień 2008 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

dziekuje i odbijam bo tez madrze powiedziane

...Some Say I'm Goin' To Hell But I'm Already There...

Life-tec
 Wysłana - 22 sierpień 2008 03:02      [zgłoszenie naruszenia]

"Caly czas zmierzam tu do jednego: Kurvienie sie z murzynem czy bialym, polakiem czy angolem to jedno i to samo kurvienie sie"
Z tym się nie zgodzę i całą poprzednią stronę nasmarowałem właśnie na ten temat. Poza tym wszystko cacy. Ja myślę, że się temat wyczerpał i można go zamknąć bo będzie w koło to samo ;-P.

[http://www.youtube.com/watch?v=Ze1VM3JAbUM&feature=channel_page]

otard
 Wysłana - 22 sierpień 2008 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

kurestwo poza granica pl boli kiedy taka pani w polsce udaje cnotliwą i domaga sie szacunku, jezeli nie udaje i u nas tez sie ****i to nic mi do tego. Po prostu omine szerokim lukiem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 59 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wakacje polek

Strony: 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59