FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 52450 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
wakacje polek 
[powiadom znajomego]    
Autor "wakacje polek"   

fenix_88
 Wysłana - 23 sierpień 2008 00:33      [zgłoszenie naruszenia]

Cahir, przykład 16 latki podałem, ale to bez znaczenia (a akurat dom miała normalny). Wiek nie ma tu znaczenia. Co, kobieta 25 letnia jak daje komu chce bo ma ochotę to jest 'wyzwolona', a jak 16-latka w takim przypadku jest nieświadoma, chora, ma chory dom i miliard innych patologii. Dla mnie, niezależnie od płci, jak ktoś się pieprzy z kim popadnie 'bo ma ochotę', to nie jest to osoba wyzwolona, tylko szmata.

Zastanów się czy nie lepiej jest samemu określać swoje zasady? Dlaczego Twój sposób bycia, życie, zasady wogóle wszystko ma być zdeterminowane przez kulture i wychowanie? Teraz jak już jesteś wolnym (dorosłym?) człowiekiem to sam zastanawiaj się nad swoim systemem wartości a nie przyjmuj wszystkiego tak jak Ci dali na tacy. Przyjmij postawe sceptycyzmu (nie głupiego buntu) i zastanawiaj się na ile Ty to Ty a nie zlepek innych.

Ok, wobec tego niech mężczyźni zaczną chodzić w różowych sukienkach, jedzmy patykami zamiast widelcami, nie myjmy się, sr.ajmy pod siebie, puszczajmy bąki w towarzystwie. Przecież jesteśmy 'wolnymi ludźmi, samemu określającymi swoje zasady'.
'Nie przyjmujmy wszystkiego tak jak nam dali na tacy'.
Przecież nasza kultura jest tylko zlepkiem poglądów innych ;]

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 23 sierpień 2008 00:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ok, wobec tego niech mężczyźni zaczną chodzić w różowych sukienkach,

ej, a co masz do mezczyzn, ktorzy "dbaja o siebie" ?

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

fenix_88
 Wysłana - 23 sierpień 2008 00:46      [zgłoszenie naruszenia]

Xaero85
 Wysłana - 23 sierpień 2008 01:26      [zgłoszenie naruszenia]

"Ok, wobec tego niech mężczyźni zaczną chodzić w różowych sukienkach"

Podejrzewam, że nie jedna by na takiego poleciała z prostej przyczyny- laski lubią odmienność, niektóre nawet tą negatywną.

Znawca -

Cahir
 Wysłana - 23 sierpień 2008 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ok, wobec tego niech mężczyźni zaczną chodzić w różowych sukienkach, jedzmy patykami zamiast widelcami, nie myjmy się, sr.ajmy pod siebie, puszczajmy bąki w towarzystwie. Przecież jesteśmy 'wolnymi ludźmi, samemu określającymi swoje zasady'.
'Nie przyjmujmy wszystkiego tak jak nam dali na tacy'.
Przecież nasza kultura jest tylko zlepkiem poglądów innych ;]

fajne zasady sobie określiłeś gratuluje zdrowego rozsądku.

a ta 16latka dom miala ok? Nie badz smieszny.
i wiek ma tutaj ogromne znaczenie.

kurva definitywny EOT bo zaiste poziom gimnazjalny

pozdrawiam
+Cahir+

OfNoLban
 Wysłana - 23 sierpień 2008 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozumiem czemu akurat każdy się dopjerdala do Polek przecież w każdym cywilizowanym świecie są laski, które się puszczają i cnotki niewydymki. Zresztą nie mam nic do lasek, które dają od razu po 2 dniach, jeśli im się koleś podoba i są wolne (nie w związku) to niech mu dają. Czemu facetów się nie obwinia za to, że ruchają od razu jak tylko laska na to pozwoli. Też trzeba mieć jakiś szacunek do samego siebie i nie dymać byle popychadła.

...i przyznasz mi, że wciąż bolec ci się śni...

pjerdolę! zdejmuję kominiare!!!

mcmel
 Wysłana - 23 sierpień 2008 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

ej przeciez teraz panuje totalny upadek moralny ludzi w moim przedziale wieku i starszym , mam lat 17, a widze ze puszczaja sie laski od 15 do 22, bo w tym przedziale mam znajomych

i tu nie chodzi tylko o polki, ale podejrzewam ze jesli przejzycie fora tego typu w innych krajach beda takie same tematy.

mam kumpla z anglii, anglika, i nie nie pracowalem tam tylko poznalem go inna droga, i mowil ze tam jest tak samo jak u nas

kolesie mysla zeby zaruchac ile sie da, laski zeby byc zaruchanymi ile sie da

ja mam dziewczyne od 16 miesiecy i mimo ze mialem okazje nie zdradzilem jej

a laski sie puszczaja i to w wiekszosci, nie wazne jaka ma narodowosc popychjacy, choc wiem ze przyjezdni to chyba wszyscy, a polacy to glownie metro/plejas/zelik/rozowy/playboy/biale buty/biale spodnie/ itp itd...

ostatnio byly mistrzostwa swiata juniorow w lekkiej w moim miescie to laski ode mnie ze szkoly nocami chodzily do internatu gdzie mieszkali "sportowcy" i z relacji znajomej wiem ze jedna zaliczylo 3 czarnych, a druga 2 czarnych i mulat

te same dziewczyny sa regularnie zaliczane na imprezach w miescie, pojechaly do pracy w norwegii, tam tez byly zaliczane, przyjechaly na urodziny do mojego kumpla do osrodka nad zalewem, to zniknely na 2 godziny, wrocily ubrane na lewa strone, zliczone przez chlopakow z obslugi, a potem dawaly moim "kumplom"

nie mowie ze chlopacy swieci sa, bo tez sa parapety

ale chlopak nie zamoczy poki laska nie da

dobryludz
 Wysłana - 23 sierpień 2008 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

przeczytałem kilkanascie stroni mam pytanie?

nie mam dziewczyny, ale moze bede chciał miec.mam sobie odpuscic i byc sam całe zycie? nie ma juz porządnych , rozsądnych dziewczyn a zarazem ładnych?
pytam sie, bo sam wiem, ze bym napewno nie zdradził i chciałbym miec rozsądną, mądrą dziewczyne z ktorą moge pogadac na kazdy temat i ktora bedzie siebie szanowac....

to utopia? czy moze jest szansa?
nie wierze ze wszyscy sie puszczają na lewo i prawo i nie ma normalnych, ulozonych dziewczyn

pytam powaznie i prosze o powazne odpowiedzi.........

otard
 Wysłana - 23 sierpień 2008 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

sa normalne dziewczyny ale jest ich bardzo, bardzo malo.

Nie wczuwaj sie zanadto i tyle.

fenix_88
 Wysłana - 23 sierpień 2008 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Cahir, to że ktoś ma inne zdanie niż Ty to nie musi znaczyć, że to jest poziom gimnazjalny ;]

A przytoczyłem takie zasady - to są zasady moralne, TAKIE SAME jak to, że kobieta nie powinna się dymać na lewo i prawo.
Co prawda prawnie nikt jej tego nie zabroni, ale po prostu TAK SIĘ NIE ROBI.

Tak samo jak nikt jej nie zabroni chodzić z gó.wnem na włosach, w osikanych spodenkach, z ospermioną bluzą. Prawo tego nie zabrania.

Ale mimo wszystko, W NASZEJ KULTURZE TO NIE WYPADA.

-----
EDIT:
Dobryludz - na szczęście są takie kobiety, ja na taką właśnie trafiłem ;]
Ale to rzadkość, bo takie już zazwyczaj mają faceta ;]
Musisz się śpieszyć ;]

Zmieniony przez - fenix_88 w dniu 2008-08-23 22:42:13

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 59 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wakacje polek

Strony: 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59