FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 52441 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
wakacje polek 
[powiadom znajomego]    
Autor "wakacje polek"   

otard
 Wysłana - 27 sierpień 2008 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

"zostawiam ich wlasnemu sumieniu i przemysleniom, gdy sie dowiedza co zlapaly od przypadkowego kochasia. "

to ok
gorzej ze jak cos miala to podala juz mezowi a to nie jest ok, tak perfidnej zdrady nie oceniam bo za to sie kamienie naleza
szok i załamaka kompletna. Dno.

Zmieniony przez - otard w dniu 2008-08-27 14:19:08

greg 82
 Wysłana - 27 sierpień 2008 14:26      [zgłoszenie naruszenia]

Tak swoją drogą czy ktoś mógłby podać prawdziwe dane statystyczne dotyczące liczby partnerów seksualnych, ilość małżeństw (takich prawdziwych, nie tych lewych jakie są zawierane z Niemcami) z obcokrajowcami Polek w porównaniu z kobietami z Europy Zachodniej?

[http://www.durex.pl/gss/gss2005_raport.pdf]

o tu trochę jest, tzn. to jest wiadome, ale chciałem jeszcze statystykami tego dowieść bez tych gadań o "swoich doświadczeniach" i pojedyńczych tematów z kafeterii, że Polska nacja jest stosunkowo wierna zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn i daleko nam jeszcze np. do ilość zdrad małżeńskich w zachodniej europie nie wspominając o turasach...

Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2008-08-27 14:39:01

mlkv
 Wysłana - 27 sierpień 2008 14:39      [zgłoszenie naruszenia]

"ktoś mógłby podać prawdziwe dane statystyczne dotyczące liczby partnerów seksualnych, ilość małżeństw (takich prawdziwych, nie tych lewych jakie są zawierane z Niemcami) z obcokrajowcami Polek w porównaniu z kobietami z Europy Zachodniej?" - takie dane nie istnieją. A już na pewno nie "prawdziwe".

greg82 - "to kretynek w wieku ok. 30 (...) ale tak naprawde to ogromna większość to się często zachowuje i mówi jakby miały po 16 lat czyli tylko obgadują, dogryzają, ******lą jakieś bzdury o telenowelach w kółko i innych ******łach" - achaj. Ja intelektualnie często widzę nikłe różnice między 16 latką a 30 latką obecnie. Tzn. jeśli chodzi o ten typ który opisałeś.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

Jeeepa
 Wysłana - 27 sierpień 2008 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

młode zwykle tak samo durne jak stare

Life-tec
 Wysłana - 27 sierpień 2008 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

greg: Czyli według ciebie to jest wszystko ok jak się puszczają z potencjalnymi nosicielami HIV, a później zarażają Polaków??
Baby to naiwne stworzenia, wystarczy że jakiś bambo powie ładna dziewczyna, lub w ogóle po migowemu, a ta już odda mu swoją cnotę,
Czego się jeszcze męczysz, nie masz co bronić, zakładamy partyzantkę i będziemy polować na małpy w nocy .

[http://www.youtube.com/watch?v=Ze1VM3JAbUM&feature=channel_page]

greg 82
 Wysłana - 27 sierpień 2008 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ja uważam, że statystyki mają to do siebie, że nie mówią prawdy, ale jednocześnie nie kłamią... No pomijając już tych Turków to odnośnie zdrad małżeńskich to w Polska raczej wybija się na + w porównaniu z innymi krajami, np. we Francji liczba małżeństw kończących się rozwodem wynosi bodajże coś koło 50% (nie jestem tego pewien na 100%). Zresztą w Polsce mimo wszystko ciut więcej zdrad cały czas jest popełniana przez mężczyzn (ja wiem, że tu niektórzy piszą, że w jakiś badaniach wychodzi, że kobiety; jak ktoś to ma niech podrzuci z ciekawości bym zobaczył)

Life-tec
 Wysłana - 27 sierpień 2008 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

Zdrady zdradami, ale gdzieś czytałem, że w Polsce 32% procent małżeństw już się rozpada." 79 proc. pań woli seks pozamałżeński i zdradę". Ale w tym temacie głównie chodzi o pociąg ku ciemnej skórce. Dlaczego Polacy nie mają, a Polki mają. Odpowiedzi na to było mnóstwo i nie wiem czemu ten temat dalej jest potrząsany. Już mi się agresor włącza ;-P
PS. Jedna pomyłka w liczbach już poprawiona

Zmieniony przez - Life-tec w dniu 2008-08-27 15:10:37

greg 82
 Wysłana - 27 sierpień 2008 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

[pl.wikipedia.org/wiki/Rozw%C3%B3d]

Odnośnie tych odpowiedzi dotyczących dotyczących tego dlaczego Polaków jest mało w związkach z ciemnoskórymi kobietami, lub ogólnie z kobietami dla mnie odpowiedź jest jedna taka, że przeciętny Polak czy to w Uk czy w Polsce zarabia dużo mniej od tubylców i możecie sobie gadać co chcecie ale na zamożność partnera zwraca się uwagę wszędzie na świecie i kobieta zarabiająca 2 tyś. euro ZAWSZE prędzej będzie z facetem zarabiającym 3-4 tyś niż z facetem zarabiającym 1,5 tyś...

Life-tec
 Wysłana - 27 sierpień 2008 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

Weź nie rzygaj tym samym co już było omawiane 5 razy.

greg 82
 Wysłana - 27 sierpień 2008 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze a ty idź walcz o Polske bo spisek syjonistyczny chce ją zniszczyć (czy oni chcą, żeby na ziemi było 500mln ludzi?)

a nie dobrze pewnie się jeszcze ździwie...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 59 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wakacje polek

Strony: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59