FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 52454 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
wakacje polek 
[powiadom znajomego]    
Autor "wakacje polek"   

Viverna
 Wysłana - 18 sierpień 2008 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

przypominala mi sie akcja - to odnosnie brytyjczykow i brytyjek na wakacjach

bylam jakis rok temu w jednej miescince - takie cypryjskie las vegas;) i tam zobaczylam tych "szanujacych sie obywateli/lki uk" latajacych z prawie samymi ciapatymi!
nawet sie zdziwilam, bo pakistanczycy i inni czarni sa tu w charakterze pomocy domowej i jakos nikt by z nimi po ulicy za reke nie chodzil, a tu angole i angolki normalnie po katach sie ciapali. moze to tak ogolnie, ze biale na wakacje woli miec czarne do zabawy?

our souls are like a dragons.....dragons on fire...

oraz matka polka:D

Znawca -

otard
 Wysłana - 18 sierpień 2008 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

teksty typu kocham i tesknie a kilka godzin ruchanie innego znam bardzo dobrze, tez nie wierzylem ze to powszechne.

Nie dotkne kijem baby ktora wyjechala na wakacje/do roboty sama/z kolezankami za granice, uk czy po urlopie w turcji czy egipcie omijam łukiem.

Tam arabusy lapia sniade slowianki za reke i ******la komplementy nawet jak prowadzi boya za reke, znam takie przypadki. Jak laska jedzie sama czy z kolezankami NIE MA OPCJI zeby sie nie dala wyruchac, nie ma i koniec.

Taka prawda o kobietach. Co do tego ze mezczyzni dzisiaj tez sie ****ia to wg mnie, stosunek zdrad po stronie kobiety/mezyczyzny ze swojego srodowiska (polska wykształcona klasa srednia) ocaniam na 80/20. Jesli chodzi o ruchanie po prostu na ilosc to nasze rodaczki nas wyprzedzaja bardzo mocno.

Tragedia. Mysl o zonie przeszla bokiem juz kawalek czasu temu.
Ruchajcie sie dziewuchy w opor, problem ze siadomosc polskich mezczyzn rosnie i potem w przypadku choroby czy niedostatku nie bedzie rycerza :), arabusy czy turasy juz nie beda takie mile.

Zmieniony przez - otard w dniu 2008-08-18 19:33:32

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 18 sierpień 2008 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

jak sobie teraz myśle nad tymi wszystkimi typiarami co znam i które wyjechały za granice to bez kitu wszystkie sie zeszmaciły

jedna tylko nie
ale zaraz po przyjeździe mój koleżka z nią zerwał
pewnie się puszczała tylko my o tym nie wiemy

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 18 sierpień 2008 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

Gosia P to sama ma cos na sumieniu, bo juz nie pierwszy raz broni takiej postawy

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Viverna
 Wysłana - 18 sierpień 2008 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

a ja gupia sie zastanawialam, po ki chvj moje kumpele jezdza na turecka riviere....no po chvj wlasnie tam jada!!

w koncu oswiecona!! dzieki o insomnio!!!

our souls are like a dragons.....dragons on fire...

oraz matka polka:D

Znawca -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 18 sierpień 2008 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

tu juz nie chodzi o to ze sie pjerdola, bo akurat to jestem w stanie zrozumiec (pod warunkiem ze jest sama), ale nigdy nie trawilem hipokryzji u bab, udawania cnotki niewydymki, pseudomoralnej coreczki tatusia, a za kulisami pjerdoli sie az knauf goldband ze scian leci. Mowicie ze drazni was, ze kobiety ktore sie pjerdola uwazane sa za szmaty, a faceci sa spoko kolesi. A moze jest tak wlasnei dlatego, ze kobiety pjerdola, klamia ze sa porzadne i udaja poukladane laseczki, a facet jak rucha to sie otwarcie przyznaje do tego ze rucha, nie udaje przyzwoitka. Mysle ze tutaj tkwi sedno sparwy, ze taka opinia wynika z klamania, a nie z tego co sie robi.

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 18 sierpień 2008 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

takie co maja za***isty seks ze swoim facetem też zdradzaja?

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 18 sierpień 2008 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

niestety tak, bo to nie ma nic do rzeczy

p.s. tylko ci sie wydaje ze jest za***isty

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2008-08-18 20:06:12

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 18 sierpień 2008 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

no to troche tego nie rozumiem
zreszta ja jestem facetem ktorego nie ciagnie zeby ***ac czarna, skosna czy mulatke
jakos mi sie to kojazy z glupimi ****ami a idiotki nawet najpiekniejsze to gowno a nie kobieta

Zmieniony przez - prezes85 w dniu 2008-08-18 20:07:16

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 18 sierpień 2008 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

osobiscie nie znam ani jednego faceta, ktory by nie mowil o sobie ze jest za***isty i ze jego laska mowi ze jest najlepszy kurva to kogo te laski zdradzaja ?

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 59 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wakacje polek

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59