FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3075 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
warto walczyć o miłość? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "warto walczyć o miłość?"   

rea88
 Wysłana - 2 luty 2009 17:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

rozstałem się z dziewczyną dokładnie to ona ze mną przed świętami. Było nam cudnie i wspaniale. wieolokrotnie mówiła ze jej zależy na mnie, i ja jej też to mówiłem. troszke daleko od siebie mieszkaliśmy ale dawaliśmy rade. przed świetami sprawy zaczęły sie komplikować, okazywałem mniej uczucia wobec niej, zaczęliśmy sie klucic ażw końcu powiedziała dość ja jużz tym kończe. Pojechałem do niej przeposilme wydzwaniałem...nic. Spotkaliśmy sie porozmawialiśmy, powiedziała ze chce narazie mieć spokój, bolało ja to że nie starałem sie tak jak kiedyś, że nie mogła mi nigdy odmówić powiedzieć nie, nie mogłem tego zrozumieć, powtarzałem jej wielokrotnie żeby miała własne zdanie nie bała sie sprzeciwić przecież nigdy bym jej nie skrzywdził liczyłem sie ze zdaniem jej. wysłalem list z bukietem słoneczników które uwielbiała. nic nie pomaga, ja nie moge bez niej poradzić sobie już.. zgubiłamnie pewność że ona mnie już nigdy nie zostwi

Gillette
 Wysłana - 2 luty 2009 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

tego kwiatu pol swiatu
nic innego ci nie zostalo jak pogodzic sie z tym

Dlatego nic mi się nie chce, szczęście wchłaniam z powietrzem
takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę

Znawca -

Robson.25
 Wysłana - 2 luty 2009 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

Nie kochała Ciebie, tylko wyobrażenie o Tobie. Okazałeś się inny i przestała kochać.

Ekspert -

m cabron
 Wysłana - 2 luty 2009 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

nikt Ci jednoznacznie nie odpowie na pytanie czy sie opłaca walczyć ... jedni walczą inni nie i szukają innej... to też zależy od panny... a pozatym napewno to sie nie skończy jak w filmie że sie spotkacie pogodzicie dacie sobie całusa na przeprosiny i bedziecie żyli razem... bo to tylko filmy a nie życie...

Adamszki
 Wysłana - 2 luty 2009 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

Jak w piosence - tak kocha sie tylko w filmach , rzeczywistosc jest juz inna

Pozdrawiam
Władysław Bartoszewicz

Gumis777
 Wysłana - 2 luty 2009 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

bylo

prawda jest taka ze nie warto jesli ktos cie dyma

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

rea88
 Wysłana - 2 luty 2009 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

sadziłem że naprowadzicie mnie na jakieś pomysły by rozpalić w niej ta miłość... walentynki się zbliżają więc może warto bedzie spróbować, lecz obawiam się że moje uczucia zostana zlekceważone ;-(

neo7
 Wysłana - 2 luty 2009 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

juz zostały

impossible is nothing

Specjalista -

Koczelada
 Wysłana - 2 luty 2009 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

Było fajnie miło, lecz pierwsza fascynacja mineła i wdarła się rutyna. Nie byliscie dobrani skoro jej to przeszkadzało.

rea88
 Wysłana - 2 luty 2009 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej walczyć za coś, niż żyć bez celu.

Koczelada
 Wysłana - 2 luty 2009 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

To szukaj tej, z ktora zawsze bedziesz mial o czym rozmawiac, gdzie co raz bedzie nasuwał sie nowy temat, pomimo ze np. po raz n-ty właczyliscie sobie ten sam film

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

warto walczyć o miłość?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Jak kulturalnie... | Problem z laską | Panicznie boję się,że on mnie zostawi ! | Problem z dziewczyna. | end... | Czyzby chce zemsty?/ Zwrócenia na siebie uwagi? | Rozstanie, powrot i zachowanie dziewczyny... | Sytuacja nie do pozazdroszczenia. | gorzkie zale by dziku | Psychika kobiecego umysłu.... | Pieniądze, a kobieca selekcja. | Bardzo bliska kolezanka??? | Problem z rozpoczęciem | mieszane uczucia do pewnej sytuacji | Fajna laseczka | spampost singli vol 43 by Rudy %) | dokumenty obywatelstwo niemieckie | złączka | 3 definicje kultury | seks pierwszy raz | seks z siostrą | szukam fryzury | Kaczoroski | czarny humor | śmieszne zdjęcia vol 1 | benzodiazepina | benzo | ketrel | lamotrygina | mam problem z amfetaminą | przegibon | sjarme | londyn | katarzyna janasik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.