FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3271 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
warunkowe 
[powiadom znajomego]    
Autor "warunkowe"   

Deckso
 Wysłana - 30 maj 2007 18:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jestem w 1 LO mam zagrożenie z matmy, nie sądzę żeby udało mi się to jakoś poprawić.
Czy jest możliwość przejścia do dalszej klasy na warunkowym?

"Krew ziemi sól,solą ziemi krew. Gniew rodzi ból tak jak ból rodzi gniew..."

pawko5
 Wysłana - 30 maj 2007 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

No to raczej egzamin komisyjny Cie czeka.A najlepiej to wypytaj poprostu w szkole.

Deckso
 Wysłana - 30 maj 2007 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co mówią to można przejść z 1 banią.
A w historii mojej szkoły tylko 1 osoba zdała komisyjny z matmy :/

"Krew ziemi sól,solą ziemi krew. Gniew rodzi ból tak jak ból rodzi gniew..."

piotrusxtc
 Wysłana - 7 czerwiec 2007 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

nie wydaje mi sie, zeby bylo cos takiego jak warunkowe w liceum. Bedzie komis chyba...

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

max-piecz
 Wysłana - 7 czerwiec 2007 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma warunkowego. Będziesz miał komisa i troche sie dziwie ze tylko jedna osoba zdała w historii szkoły przecież dostajesz zakres materiału z którego masz sie uczyć a potem dostaniesz na komisie jakies banalne pytania z pytań jakie miałeś opracować

barssa
 Wysłana - 8 czerwiec 2007 14:02       [zgłoszenie naruszenia]

Ja w pierwszej klasie Technikum miałem komisa z matmy i zdałem go(całe wakacje na korkach spędziłem właśnie z tego przedmiotu). W szkołach średnich nie mam warunkowego przejścia do klasy następnej jedynie komisyjny egzamin w sierpniu Cię czeka. Można zrobić też tak że dogadasz się z nauczycielem że poprawisz ten rok w twoim przypadku w drugiej klasie... też słyszałem o takich przypadkach.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

warunkowe

Warto przeczytać: mniej pracujesz, masz więcej kasy | Dziedzina funkcji | Visual Basic Excel - kopiowanie formatowania | [FIZ] Ruch płaski | równanie ogólne płaszczyzny? | Rozciąganie i ściskanie | pętle c++ | Ile przekątnych w dwudziestokącie? | Metoda równoważenia węzłów - kratownica przestrzenna | [MAT]Geometria | [biol] budowa lancuchow dna | [Matematyka] Zadanie z prawdopodobieństwa. | Reakcje wytrącania osadu | [fiz] sprawdzenie zadania | (BIOLOGIA) Funkcje DNA - 10minutowa prezentacja :/ | Naprężenia normalne i styczne | Nazwa | brzydki burak | niniewska ela | niniewska-ela | niniewska | słowiańska | lantra | calvin klein man | polak | KSM | wycieczka | dragons den | podpierak | grawer | rozqurwiciel | AdolfiQ | nudist | rkr | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.