FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 885 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
webdesign, praca na wakacje 
[powiadom znajomego]    
Autor "webdesign, praca na wakacje"   

qweasd
 Wysłana - 25 marzec 2007 19:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Tak zastanawialem sie nad jakas robata po maturze i wymyslime ze moge zajac sie tworzeniem jakichs stron www, mam zamiar pochodzic po roznych instytucjach w miejscie i popytac czy nie zechciali by taniej strony - ale teraz nasuwa sie pytanie czy to bedzie legalne z mojej strony bo chyba jakis podatek trzeba od tego placic;/ Cos słyszalem o umowie o dzieło - ale nie wiem dokladnie na czym to polega. Chcailbym zeby mi ktos wytłumaczyl jak takie cos mozna rozwiązac zeby bylo legalnie i dochodowo.
taka ot dorywcza robotka zeby se laptoka kupic :P

swistu
 Wysłana - 25 marzec 2007 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.msp.money.pl/d/firma/umowy/umowa%20o%20dzielo.doc]

Wzór umowy o dzieło. Później rozliczasz się jak z jakichkolwiek innych dochodów.

Mała porada - instytucje w większości odpadają, gdyż mają one etatowych 'informatyków', którzy zazwyczaj się tym zajmują...

pozdrawiam

Eska
 Wysłana - 28 marzec 2007 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

mam zamiar pochodzic po roznych instytucjach w miejscie i popytac czy nie zechciali by taniej strony

odpusc

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

qweasd
 Wysłana - 28 marzec 2007 21:00       [zgłoszenie naruszenia]

sie zobaczy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

webdesign, praca na wakacje

Warto przeczytać: Zginął mi mandat | Tendencje zmian GD | odrzucenie wezwania z sądu | Analiza Strategiczna Firmy | Pytanie w sprawie rodzinnej | Prymitywne ale poważne pytanie | Zarabianie na procencie w banku | Wyrobienie nr NIP. | HYMN w wykonaniu J. Kaczyńskiego! | prywatyzacja | Przygody Leppera z technikum | Wyjazd do UK. | Wezwanie | Tym razem Giertych %-) | JESZCZE RAZ PRAWO!!!! | Kradzież | Lara | jak postępować z kobietami poradnik dla desperata | automaty | nago zdjęcia | świadectwo pracy | dukana | zakopane | mama z synem | nago w domu | paranoik | kontra | pierwszy seks | morning glory | afenis | szambo u szwagra | chrapanie | psycholog | tanie bilety lotnicze | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.