FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 854 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wezwanie do komendy... 
[powiadom znajomego]    
Autor "wezwanie do komendy..."   

obcinacz
 Wysłana - 3 wrzesień 2007 21:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jak to jest z wezwaniem do komendy, chuligaństwo, kumpel dostał mandat a ja sie ulotniłem, sypnął ziomek i mówi ze przyjdzie wezwanie do komendy (widziano nas razem w postępowaniu chuligańskim) i moje pytanie, jak to wygląda, jakieś przesłuchanie i w ogóle, co trzeba robić i czy mogę takie wezwanie olać ciepłym moczem?

...

nadgosu2
 Wysłana - 3 wrzesień 2007 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

jak ci przyjdzie wezwanie to sie musisz dostosowac

NEMEZIS
 Wysłana - 3 wrzesień 2007 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

jakiś zapis jest? dowody na Twoją niekorzyść, czy tylko on sypnął?

obcinacz
 Wysłana - 4 wrzesień 2007 15:08       [zgłoszenie naruszenia]

hmm... jest swiadkiem a dowodow niema , ale jak wezwanie to na nie korzysc moją

Zmieniony przez - obcinacz w dniu 2007-09-04 15:24:18

...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wezwanie do komendy...

Warto przeczytać: Allegro - sprzedaż poza aukcją i zakańczanie przed czasem | Oddanie towaru | przedawnienie wyroku | hipermarket oszukał, pomocy! | Zarabianie | Sprawa sadowa o zlikwidowanie polisy ubez. | Żyrant | jaka jest cena gruntów ornych | ile dostane za jedynke marysieńki? | Odpowiedzialność prawna za długi członka rodziny | Odebrac alimenty rodzicom. Jak? | DOTACJA NA SIŁOWNIĘ | Wezwanie na policje... | karta płatnicza za granica czy to sie opłaca? | Odwołanie do Rektora na uczelni - jakie prawodpodobieństwo | WSA - PZPN licencja | the walking dead | honda prelude | walking dead | billboard | shark | kuchnia mazowiecka | edyp | czlowiek istota nieznana | plan | ocimum gratissimum | soon | Tessu | sabina szolc | caliber | minete | minetke | gotuj z | wieczór | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.