FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1175 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wezwanie do poboru pomocy 
[powiadom znajomego]    
Autor "wezwanie do poboru pomocy"   

juzniewy
 Wysłana - 2 luty 2007 11:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

co oznacza wezwanie do poboru?niemialem rejstracji ani komisji poniewaz bylem za granica i mama moja pisala deklaracje ze przebywam poza granicami no i nagle przychodzi mi wezwanie do poboru co to oznacza?

hallucyon
 Wysłana - 2 luty 2007 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

"Wojsko wzywa,
woła z daleka" (Kazik)

Z tego co mi wiadomo, fakt niewezwania przed odbycie komisji poborowej w niczym nie przeszkadza. Przebadany zostaniesz w miejscu stawiennictwa wspomnianym w wezwaniu.

Jeśli jesteś zagranicą, nie powinno Cię to natomiast martwić.

Zmieniony przez - hallucyon w dniu 2007-02-02 11:27:28

TOMoz
 Wysłana - 4 luty 2007 18:40       [zgłoszenie naruszenia]

ale spoko, jutro na legalu wreszcie bez zadnych konsekwencji wystawie komus dupe

d(^^)b

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wezwanie do poboru pomocy

Warto przeczytać: Jubileusz - 35 lecie pracy | prosze o odpowiedz | Najazd Żandarmerii Wojskowej na dom | plagiat nie plagiat, oto jest pytanie ;) | POZYCZKA BEZ zaswaidczenia o zarobkach | LUKAS bank-wazne | kredyt w skok | Kara za spam | Bez prawka, bez papierów. | niestawienie się na rozprawie | Prawa nauczyciela | Pokwitowanie z bankomatu - jakie ma znaczenie? | paszport | Lokaty strukturyzowane | Wyjazd za granicę - niepełnoletni | Kursy lokaty inwestycyjnej.s0gi | meldunek do komendanta | tiger kobra | kiedy wybuchnie 3 wojna swiatowa | rekrutacja policji | anna at | świat według bandy dvd cena | fuck | erotic | pic | panie poznań | blowjob | fotka 2016 | opowiadanie erotyczne matka i syn | opowiadanie erotyczne matka i syn | WYSIWYG Web Builder 1104 | Wytrysm byka | Wytrysk byka | Ile spermy jest Wytrysku byka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.