FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5261 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wezwanie na komende 
[powiadom znajomego]    
Autor "wezwanie na komende"   

la noche
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 21:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

dostalem wezwanie na komende w roli swiadka w sprawie z art 270 par 1 kk tj. falszowanie dokumentow etc.
zwazywszy i z nie przypominam sobie zebym cos takiego czynil- przychodzi mi do glowy tylko jeden incydent- mianowicie kiedys spisywaly mnie kanary i podalem zmyslone dane ale jesli jakims cudem trafili jednak do mnie ( zgadzalo sie imie i imiona rodzicow oraz miejscowosc) to czy na komendzie isc w zaparte ze to nie ja czy lepiej przyznac sie od razu? dodam ze jedynym swiadkiem zajscia byla moja dziewczyna.

cały lokal pływa- wchodze w nike'ach nie w mokasynach

INSOMNIA
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 22:03     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

piotr3
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 22:09     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Oski_m
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli się nie mylę to w ktorymś z tematów było napisane że na pierwsze przesłuchanie zazwyczaj piszą że chodzi tylko o rolę świadka.

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

la noche
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 23:04     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt5 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

mlkv
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście że świadek może uchylić się od zeznań.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

la noche
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

nie moze

cały lokal pływa- wchodze w nike'ach nie w mokasynach

vhs87
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

podanie fałszywych danych kanarowi (!)to nie jest podrobienie/przerobienie dokumentu. Twoja dziewczyna składała przy tym mandacie poręczenie ??

becouse my mother was a crack addict man i came out here from nothing. that's why I act like this

baruch
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

Kanarowi nie musisz nic mówić, bo nie ma prawa Cię legitymować-chyba że legitymowała Cię policja.

Co do składania zeznań, możesz odmówić w następujących przypadkach (pomijam takie możliwości jak tajemnica adwokacka, lekarska etc.) KPK:

art. 182
§ 1. Osoba najbliższa dla oskarżonego może odmówić zeznań.

§ 2. Prawo odmowy zeznań trwa mimo ustania małżeństwa lub przysposobienia.

§ 3. Prawo odmowy zeznań przysługuje także świadkowi, który w innej toczącej się sprawie jest oskarżony o współudział w przestępstwie objętym postępowaniem.

art. 183
§ 1. Świadek może uchylić się od odpowiedzi na pytanie, jeżeli udzielenie odpowiedzi mogłoby narazić jego lub osobę dla niego najbliższą na odpowiedzialność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.

§ 2. Świadek może żądać, aby przesłuchano go na rozprawie z wyłączeniem jawności, jeżeli treść zeznań mogłaby narazić na hańbę jego lub osobę dla niego najbliższą.

Policja ma obowiązek Cię o tym pouczyć ;]

Zmieniony przez - baruch w dniu 2009-09-24 09:28:49

brak czasu

Specjalista -

mlkv
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

la noche - nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz pojęcia.

Art. 183 kpk par 1

Świadek może uchylić się od odpowiedzi na pytanie, jeżeli udzielenie odpowiedzi mogłoby narazić jego osobę lub osobę dla niego najbliższą na odpowiedzialność za przestępstwo skarbowe.

W praktyce świadek siada do stołu z panem Policjantem, pan Policjant zadaje pytanie o rodzaj zupy jaki świadek jadł w dniu czynu, świadek odpowiada, Pan Policjant pyta o potencjalną tożsamość sprawcy, świadek odmawia odpowiedzi w oparciu o powyższy przepis.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2009-09-24 10:09:36

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

tasior_Ban
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

w roli swiadka

wiesz czym się różni rola świadka od roli oskarżonego?

coś kręcisz.

hehe tez miałem na wezwaniu jako swiadek, a po przekroczeniu progu komendy stalkem sie oskarżonym

"Niech nie zdarzy ci się mieć przerwę w życiorysie "

[tasior88.blox.pl/html]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wezwanie na komende

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Zakłócanie porządku - muzyka | Zycie z odsetek | Inicjatywa swiadka w postepowaniu przygotowawczym | Problem podówjnego OC ? Zostałem wprowadzony w błąd ? | Zalozenie firmy cypr,wyspy owcze itd ? | Lokata 12% w Multibanku | kradzież :/ | Zerwanie umowy o prace... pomóżcie | Poważny problem | Pozwolenie na pracę w Niemczech dla małżonki zatrudnionego tam Polaka | Dziwne zachowanie policjanta | Brak podpisu - sprawa karna | konto w banku.. bez oddzialu | Praca mag. o bezroboci | Krus i ukończenie pełnoletności | odrzucenie oferty zpowodu błędu zamiawiającego | seks syna z matka | beatsfactory | delta | czarny | rosyjskie forum | miasta przeprowadzić | nurse | OPIS KONTROLEK BMW E90 | opowiadania erotyczne o sexsie z psem | pes | kychnia polska | playboy zyla | opowiadania bestiality | Sex z siostraPaulina Szost | opowiadanie ertyczne kobieta i mali chłpcy | i konie | kobieta i konie sex | red pill blues | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.