FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2001 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wezwanie na policje 
[powiadom znajomego]    
Autor "wezwanie na policje"   

szymkin
 Wysłana - 3 lipiec 2007 21:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

2 miesiace temu ktos uderzyl mi na parkingu lekko w tylni blotnik w samochodzie. Sprawy nie zglaszalem bo i tak mialem do roboty blacharke i nie mialem czasu dzwonic po policje. Dzisiaj dostalem wezwanie na policje jako podejrzany - kodeks wykroczen art. 98.
Mnie sie wydaje ze facet(?) zglosil sprawe na policji ze to on jest poszkodowany i chce wyludzic kase. Co mowic na policji? Co moze mi grozic z tego artykulu?(jakie koszty itp.)

[http://www.s2.ugamelia.pl/pref.php?user=fea16e782bc1b1240e4b3c797012e289]

kanarek
 Wysłana - 3 lipiec 2007 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

Trochę lipa jednym słowem. Gość może wygrać sprawę no ale udaj się na Policję i powiedz dokładnie to co nam mówisz i zapytaj ich o poradę. Zagraj gościa, który niezbyt zna się na tych wszystkich przepisach etc. i powiedz, jak było - po prostu.
Btw gość jest dosyć cwany

Chroń swoje nerwy.

ewab
 Wysłana - 3 lipiec 2007 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

art 98 to jest zagrożenie bezpieczeństwa na drodze niepublicznej...

i nie rób z siebie nic niewiedzącego przygłupa tylko od razu kombinuj swiadków zdarzenia...moze to być nawet ojciec czy matka, ktorzy potwierdzą że to nie ty doprowadziłeś do kolizji!!!!

źle zroniłeś że od razu nie zgłosiłeś zdarzenia na psach bo teraz pewnie bedziesz się wosił po sądach...ale nic straconego...tamten koleś ma tyle samo szans co i ty.

Bóg dał - Bóg wziął...a kto daje i odbiera...!

kanarek
 Wysłana - 3 lipiec 2007 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

źle zroniłeś że od razu nie zgłosiłeś zdarzenia na psach bo teraz pewnie bedziesz się wosił po sądach...

czasami na psach warto udać głupka
nie mówię konkretnie o tej sytuacji ale bez przesady
nie cwaniakuj jak dziecko - no offense personalnie ale odnośnie wypowiedzi

ze świadkiem dobry pomysł
warto jednak mieć także w osobie psa na komendzie - sprzymierzeńca
a to można osiągnąć własśnie byciem małym żuczkiem
btw kobietom to łatwiej idzie

Chroń swoje nerwy.

Termitek
Little boy
 Wysłana - 3 lipiec 2007 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

tylko wiesz... jak jest mlody to pewnie ma maly staz za kolkiem i sad moze uznac ze to jego winna ze wzgledu ze jest niedoswiadczonym kierwoca.

...

szymkin
 Wysłana - 3 lipiec 2007 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

co moga mi zrobic jesli przegram sprawe? Pokrycie kosztow naprawy czy cos jeszcze?

druga sprawa to taka jak jestem studentem i nie mam dochodow to w takiej sytacji kto ponosi koszty? Jesli bym nie zaplacil co moga mi zrobic?

kanarek
 Wysłana - 3 lipiec 2007 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ale co Ty OC nie masz ?

Chroń swoje nerwy.

szymkin
 Wysłana - 3 lipiec 2007 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

szymkin
 Wysłana - 3 lipiec 2007 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

mam OC :)
aha czyli takie sytacje tez sie pod to klasyfukuja - myslalem ze tylko podczas wypadku gdy obecne sa 2 osoby

kanarek
 Wysłana - 3 lipiec 2007 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

To w czym rzecz ?

Btw zanim dojdzie do rozprawy można zrobić jeszcze multum rzeczy...rób te rzeczy.

Hmmm sory...nie znam prawa w tym zakresie jeśli chodzi o ubezpieczalnie i tego typu sprawy - więc nie uznawaj moich postów jako pewnik. Zasięgnij jesli możesz ew, porady zaprzyjaźnionego prawnika etc.

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2007-07-03 21:43:11

Chroń swoje nerwy.

pallmall
 Wysłana - 3 lipiec 2007 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Najważniejsze że nie jesteś konfidentem.

a juz nic,

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wezwanie na policje

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: umowa kupna-sprzedazy samochodu | PKO/CREDIT SUISSE Obligacji - fio PSO 50 | Rezygnacja ze stażu. | Ochrona dobr osobistych | strony internetowe albo dorazna pomoc | Prawa pracownika w razie choroby za granicą. | Przestępstwo pod wpływem szantażu | Przelew przez internet | Wojsko - przedpoborowy. | pytanko o skladki ZUS | pracodawca chce obciążyć mnei kosztami naprawy samochodu | Mogę iść do "niemojego" UP? | Domek na kółkach na działce rolnej | Ciężko pracujący poborowi za granicą! Czytać!!! | Oszczedzanie... | Średnie dochody i wydatki... | wrzuta | kopia świadectwa maturalnego | rajstopy rajstopach | sim lock nokia 6303 clasic | opowiadanie palcówka | zakup nowego mieszkania | imprezy na mazurach | kastet | paypal | młodsza kobieta | sex camerki nupel | czym zajmuje sie szeregowy | zapomnialem loginu | playboy pictorial to yes napad | siwiec nago | black rose | wkładka hormonalna na 3 lata | ile jest km Radomsko Toruń | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.